Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Zmiany w grze - 10.03.2020 - Dyskusja

  1. #31
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Spokojnie zaraz będzie promo na klejki.
    mowisz i masz

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Penelopo
    może Ty mi odpowiesz:
    zgłosiłem do supportu informacje o problemie w przygodzie "u stop gór" (przed ogłoszeniem notki o problemie, więc zakładam, że także moja informacja była przyczyną powstania notki). Dostałem informację, że dziękują i proszą o cierpliwość. Zadałem więc pytanie czy mam anulować przygodę czy cierpliwie czekać z aktywną przygodą do naprawienia błędu. Niestety od 3 dni nikt mi nie odpowiedział. Na screenie dowód na podejście do gracza
    Co w tej sytuacji mam zrobić?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: forum.jpg, 
wyświetleń: 120, 
rozmiar: 22.1 KB, 
ID: 3393.  

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Penelopo
    może Ty mi odpowiesz:
    zgłosiłem do supportu informacje o problemie w przygodzie "u stop gór" (przed ogłoszeniem notki o problemie, więc zakładam, że także moja informacja była przyczyną powstania notki). Dostałem informację, że dziękują i proszą o cierpliwość. Zadałem więc pytanie czy mam anulować przygodę czy cierpliwie czekać z aktywną przygodą do naprawienia błędu. Niestety od 3 dni nikt mi nie odpowiedział. Na screenie dowód na podejście do gracza
    Co w tej sytuacji mam zrobić?

    Za cytowanie korespondencji z supportem mozesz co najwyzej wylapac bana :P


    PS. Pisali na forum, zrobic screeny, ze sie przygoda zawiesila, zamknac ja, pisac do supportu, i maja zwrocic przygode...

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chcialam kupić kleki a tu nie nagle nie ma mojego banku(mbank). już nigdy nie skorzystam z promo czy jak?

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Za cytowanie korespondencji z supportem mozesz co najwyzej wylapac bana :P


    PS. Pisali na forum, zrobic screeny, ze sie przygoda zawiesila, zamknac ja, pisac do supportu, i maja zwrocic przygode...
    xD mieli też odpisać.
    Co do informacji na forum to nigdzie tego nie znalazłem.
    Do tego właśnie włączyli event z przygodami i do kupienia są "u stop gór" ale nic nie napisali czy błąd jest już naprawiony xD

    edit. Właśnie otrzymałem odpowiedz od supportu, że rzeczywiscie zwrócą przygodę. Wiec Ranhea zwracam honor.
    Ostatnio edytowane przez Milikliades ; 13.03.2020 o 15:00

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.