Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Przeglądarka SLIM nie działa

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zaś niedziala

  2. #12
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Znów coś spsuliście 0

    Skrzydła do góry!

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Parę dni podziałało i znowu to samo, ciemność

  4. #14
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakieś zabezpieczenia, strona główna, forum otwierająsię z kłodką, natomiast jak już wchodzi w adres "graj", to pojawia sięwykrzyknik i ostrzeżenie, że witryna:
    • Ta witryna nie dostarcza informacji o swoich właścicielach.
    • Połączenie z tą strona nie zapewnia prywatności, a przesyłane informacje moga być dostępne dla innych

    Stąd różne komunikaty na różnych przeglądarkach. Było OK, to coś siadło znowu. Nie wiem czy nie próbują wdrożyć nowego sposobu logowania, jaki jest np. na testowym?
    Skrzydła do góry!

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszam za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mam możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Uprzejmie informuję, że w dalszym ciągu można zalogować się do gry za pośrednictwem naszej strony głównej i jednej z dostępnych przeglądarek. Do czego zachęcam.

    Dziękujemy za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No tak, od wczoraj znów nie działa...

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najpewniej koronawirus zainfekował biednego slima, teraz ma kwarantannę

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja od paru dni tez mam problemy z wejsciem na gre chociaz nie uzywam SLIMA tylko Adobe,tak wiec jest jakis wiekszy problem

  9. #19
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam taką gorącą prośbę do BB. Zrobiliście to, bo już działało. Możecie wrócić do tego co było? Od prawie tygodnia gra jest utrudniona, bo trzeba korzystać ze standardowych przeglądarek, a te różnie sobie radzą z logowaniem, wyświetlaniem (i płynnością gry) i przede wszystkim nie działa Wasza aplikacja do gry.

    Wynika to z jakiegoś zabezpieczenia, certyfikatu czy czegokolwiek, bo takie są komunikaty. Wchodząc na stronę główną, gdzie się logujemy jest OK (zielona kłódka). Natomiast po zalogowaniu i przejście do "graj" zamienia zieloną kłódkę na kłódkę z żółtym wykrzyknikiem ale nie od razu tylko po chwili.

    Nie wiem, może ta wskazówka Wam pomoże czy coś, bo wiele osób narzeka na to "uszkodzenie" i warto by było to naprawić...
    Skrzydła do góry!

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Też tak mam, a to tak zostanie na stałe?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.