Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Przeglądarka SLIM nie działa

  1. #1
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przeglądarka SLIM nie działa

    Jak objawia się błąd?

    Po wpisaniu maila i hasła i wciśnięciu zaloguj wyskakuje szare okno

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: slim.jpg, 
wyświetleń: 180, 
rozmiar: 67.3 KB, 
ID: 3403.  
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.11.2020 o 17:37

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przeglądarka SLIM nie działa

    U mnie dzisiaj po południu przestała działać wersja SLIM, nic z opisanych wyżej sposobów nie działa. Po uruchomieniu pokazuje się czarny ekran i tyle. W okienkach konfiguracyjnych po kliknięcu na nie brakuje opisów i części grafik. Sprawdzane na różnych komputerach na których jeszcze rano działało zarówno z W7 jak i W10 ...

  3. #3
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja dodam, że dzisiaj w godzinach popołudniowych coś siadło. Na przeglądarce, z której korzystam od 2012 roku grając w TSO (praktycznie bez lagów, nie miałem żadnych problemów jak inni mieli, nie pożera tyle zasobów) pojawia się poniższy błąd. Rano tego nie było.

    Zainstalowałem klienta do pobrania ze strony TSO i jest czarno. Ikonki po prawej, w środku jakby brak grafik, bo kursorem można wyłapać pola do wpisywania tekstu i przyciski. Ale na ślepo cięzko jest trafić. We wszystkich błędach, wyraźnie jest wina po stronie BB i nie tylko ja mam takie problemy. Ładnie to tak na koniec eventu ludziom pod górkę robić?

    Skrzydła do góry!

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    U mnie na slimie na którym gram od początku jego istnienia do wczoraj, odpala obrazek tła, pasek menu po prawej stronie i tak stoi. Brak okna logowania. Żadne cudowanie (ponowne instalowanie klienta i flasha) nie pomogło.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Na testowym jakiś czas temu zmieniono sposób logowania, teraz logowanie będzie przez konto ubisoft, może coś popsuli w wersji slim. Próbowaliście pobrać wersje slim jeszcze raz i przeinstalować?

  6. #6
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowe pobranie wersji slim nic nie daje, dalej jest czarny ekran a widoczne sa tylko ikonki paska z prawej strony. Przy czym klikanie na opcje paska pomagają tylko zminimalizować rozmiar, inne funkcje nie działają...

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszam za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mam możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Uprzejmie informuję, że w dalszym ciągu można zalogować się do gry za pośrednictwem naszej strony głównej i jednej z dostępnych przeglądarek. Do czego zachęcam.

    Dziękujemy za zrozumienie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobre żarty, ja od 2 miesięcy się na kompie zalogować nie mogę. A z waszej strony zero pomocy nic dno totalne
    Teraz kolejna przeglądarka pada ale co tam grunt że promo na klejki załadowane po raz kolejny

  9. #9
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Działa

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.