Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Przeglądarka SLIM nie działa

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam to samo

  2. #22
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakoś te zmianę ogarniemy... Może.... Ale lipa pozostanie....

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Używałem SLIMa - ale nawet ponowna instalka nie pomaga - jednym słowem BB potrafi wszystko sp......

  4. #24
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    To się w głowie nie mieści, co zmiana to kolejna wtopa. Ręce i witki opadają. Jeden krok do przodu , dwa w tył. Nie wiem jak oni w takiej rzeczywistości mogą funkcjonować. Jak na dzisiejsze standardy ta gra chodzi wręcz koszmarnie na każdej przeglądarce. Slim gwarantuje - przynajmniej u mnie - jako takie wygodne granie, bo zawiechy i mała płynność na przeglądarce wołają o pomstę do nieba. Żenua wysokiej klasy.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie to samo...
    Ponowna reinstalacja SLIM nie pomogła. Zainstalowanie najnowszej wersji Flash Player również nie pomogło. Generalnie nie działa u mnie na dwóch różnych komputerach, które co prawda posiadają takie same systemy operacyjne: Windows 7 64-bit Professional.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia

    Jak grać na slimie?

    Z tego co widzę na forum niektórzy korzystają, u mnie jest;

    Win7, chrome, flash, adobe, java itd., itp., na chrome normalnie działa, wszystko aktualne, jak to obejść?


    This game requires the Adobe Flash Player plugin.
    Please install either the Adobe Flash Player,
    or the web browser "Google Chrome". Google Chrome Google Chrome comes with an embedded Flash Player plugin.
    This game will perform best if you install Google Chrome:
    https://www.google.com/chrome Adobe Flash Player If you do not want to install Google Chrome,
    please install the Adobe Flash Player:
    https://get.adobe.com/flashplayer/ After installation, please restart the game.

  7. #27
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Połączono tematy.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Może masz zainstalowaną tylko wtyczkę Flash Player do Chrome?
    Wtedy po uruchomieniu SLIM w ustawieniach musisz wybrać "Wtyczka Google Chrome Flash" i powinno się uruchomić, albo doinstalować wtyczkę Adobe Flash Player (taką jaką używa się np. z Firefox).
    Niestety obecnie SLIM w ogóle nie chce się uruchamiać (nie można się w nim zalogować do gry) i trzeba poczekać aż Support coś z tym zrobi....

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam, nic to nie daje, dalej jak w tytule po wpisaniu maila i hasła i wciśnięciu zaloguj wyskakuje szare okno

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A po zamknięci flasha slim miał działać a tutaj go wyautowali . Czyżby przygotowania do wielkiego "off" ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.