Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [brak błędu] Problem z choinką prezentową

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj

    [brak błędu] Problem z choinką prezentową

    Cześć.

    Mam trzy choinki prezentowe. Na początku, przez 3 tygodnie po świętach, po kliknięciu na prezenty, znajdowałam w gwieździe trzy tajemnicze pudełka. (Tak było w opisie, gdy je kupowałam - "1 prezent co 7 dni (od ostatniego prezentu) dla każdego zasadzonego drzewka".).
    2 tygodnie temu znalazłam w gwieździe tylko dwa tajemnicze pudełka, od zeszłego tygodnia dostaję jedno. Skoro dostaję tylko jeden prezent, chyba niepotrzebnie kupowałam dwie dodatkowe choinki (jedna jest z kalendarza adwentowego), czy może jednak moglibyście to naprawić

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Dostajesz jeden prezent ale po otwarciu otrzymujesz 3 nagrody i tak to powinno działać właśnie.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aha, to pewnie na początku dali mi trzy prezenty i w każdym było po jednej nagrodzie, a teraz wszystkie w jednym pudełku. Dzięki za odpowiedź.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Prezentowa choinka przyznaje jedno pudełko z prezentami, z którego gracz otrzymuje liczbę prezentów zależną od liczby posiadanych choinek. Nie są przekazywane odrębne skrzynie za każdą dodatkową Choinkę, lecz jedynie dodatkowe upominki. Skrzynia jest jedna.

    Niestety, czasem pojawiają się problemy z poprawnym wyświetlaniem, jednak zawsze gracze otrzymują poprawną ilość nagród. W sytuacji, gdy liczba prezentów się nie zgadza, najlepiej napisać do Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    OK, dzięki, wszystko jasne.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.