Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: "Rozjechany" czas

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj

    "Rozjechany" czas

    Od dawna obserwuję błędy związane z czasem trwania premii/eventów/przygód na koncie moim i mojej żony - przecież chyba czas serwera powinien być jednakowy dla wszystkich kont?
    Przykład najświeższy - do końca eventu w tej chwili u mnie jest 8 dni 20 godzin 46 minut, u żony 8 dni 20 godzin 42 minut, podobnie widać to przy otwieraniu nowych drzwi kalendarza - powinno być w tym samym momencie. Premie (na przykład na magazyny prowiantu) zwykle rzucamy sobie wzajemnie jedno po drugim, więc różnica powinna sięgnąć kilkudziesięciu sekund, a zdarza się, że jest to nawet i 5 minut. Ale najlepsze jest to, że przy wspólnym robieniu jednej przygody mamy wyświetlany różny czas do jej zakończenia...
    W dodatku mam wrażenie (chociaż nie chciało mi się tego sprawdzać), że ta różnica nie jest stała i w dodatku raz jedno, raz drugie konto jest "spóźnione".
    Zauważyliście podobne problemy u siebie i znajomych?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taaa.... lacznie z roznym czasem do konca zg...

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.