Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - Dyskusja



    Drodzy Gracze,

    Zapraszamy do podzielenia się opinią na temat najnowszego Pamiętnika Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    16.03.2014
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak działa ta ekstra premia z uroczego ogrodu?
    Ostatnio edytowane przez looney86 ; 07.02.2020 o 18:06

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    czas zwiekszony do 35 min , kwiaty z poszukiwan skarbow obciete... ale ja kto mowi penelopa " sluchamy wasz opinii sa one dla nas bardzo wazne "dlatego robimy wszystko na przekor

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    żałosne już są te budynki z premiami. co event to kolejne budynki i w każdym pare premii. najbardziej idiotyczny pomysł z ostatnich lat. czy serio trzeba **** na potęgę nowymi budynkami? nie można zwyczajnie zwiększać receptur do już istniejących ? ewentualnie dodatkowe magazynu prowiantu i receptury dodawać wedle uznania. każdy magazyn prowiantu rozbudowywać o takie receptury jak sie chce, albo i dublować jak ktoś chce.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    nie można zwyczajnie zwiększać receptur do już istniejących ?
    Nie mozna, bo jesli juz posiadasz istniejace, to za recepture nie daloby sie Ciebie skasowac kilkanascie tysiecy waluty eventowej za nowe budynki i kilka tysiecy za upgrady zeby to jako tako dzialalo.

    A tak, jesli sie nie wyrobisz ze zbieraniem odpowiedniej ilosci waluty to moze ja kupisz za €.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No to dzielę się swoją opinią.
    Żeby wykupić większość przedmiotów ze sklepu (plus podniesienie 1 drzewka miłości i 1 cukiernika) trza tak +- około 100.000 kwiatów.
    Uprawa kwiatów + zadania + odkrywcy dają Nam 30.000 kwiatów (i to tak mocno zaokrąglając w górę). Czyli zostaje Nam zdobyć w inny sposób jakieś 70k kwiatów
    No i zostaje Nam zdobyć doładowania do uprawy kwiatów żeby to miało jakiś ogólny sens. Czyli wychodzi zrobienie 74 dmk (dzielny mały krawiec) przy założeniu że będzie wpadało max doładowania, no i 137 dmk przy założeniu że będzie wpadało tego doładowania minimalnie. Biorąc pod uwagę to, że raz będzie wpadało min do doładowania, a raz max doładowania (w dropie z przygody), to wyjdzie zrobienie około 100 dmk, czyli jakieś 7 dmk na dzień. Oczywiście wszystko to z wymianą z innymi graczami, czyli umawiamy się z 2 graczami i robimy przez 14 dni po 7 dmk dziennie każdy

    No i zostaje zacytować wątek z blogu dewelopera:
    "Współpraca w zespole jest kluczowa
    Ponadto wydarzenie na walentynki koncentruje się na interakcjach z innymi graczami. Oznacza to jednak nie tylko granie z innymi i przygody kooperacyjne. Odnosi się to również do wzajemnej wymiany premii. Trzeba opracować zbiorową strategię, aby uzyskać jak najwięcej kwiatów. Celem jest dyplomacja, a w ostateczności handel. Jeśli wszystkie te opcje zostaną wykorzystane, można osiągnąć wspaniałe wyniki. Łupy odkrywców nie pasują do tej wizji, ponieważ nie wymagają interakcji z innymi. Dlatego zmniejszyliśmy liczbę walentynkowych kwiatów, które będą przynoszone z poszukiwań skarbów, szczególnie w przypadku dłuższych poszukiwań.

    Przy zwiększonym wysiłku i przenikliwym myśleniu można wiele osiągnąć - jesteśmy przekonani, że wykorzystacie możliwości, które dodaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy oraz te które dodamy wraz z tym wydarzeniem i że znajdziecie metodę, jak zmaksymalizować zyski. Zachęcamy do dzielenia się i omawiania swoich strategii z innymi Settlersami."

    "Oznacza to, że nie będzie łatwo, ale wysiłki będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące."

    Brawo BB

    Gdyby coś, ktoś, to nie narzekam, nie marudzę, wyrażam ino swoją opinię.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Swietnie napisane, Androm3da


    Az szkoda, ze zaraz Ci jakies fejkowe konto odpowie, ze i tak marudzisz, bo mogliby nie robic eventow w ogole. Albo ze nigdzie nie jest napisane, ze musisz zdobyc wszystko.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Swietnie napisane, Androm3da


    Az szkoda, ze zaraz Ci jakies fejkowe konto odpowie, ze i tak marudzisz, bo mogliby nie robic eventow w ogole. Albo ze nigdzie nie jest napisane, ze musisz zdobyc wszystko.
    No tak prawdę mówiąc to będzie ciężko. Ale bądźmy szczerzy ja w inne gry grałam, tam się brało to na co starczyło i nikt nie lamentował, że nie kupił wszystkiego. tu ciągle... Nowi gracze mają ciężko? Dziwne nade mną się nikt nie użalał jak w swój pierwszy ewent sprzedawałam silosy z limitu, żeby zarobić na ponurego żniwiarza... A teraz gildie końcówki rozdają. Generałów nowym sponsorują i lamenty.....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2015
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    jedyne podsumowanie kolejnych eventów - wyciągnięcie jak najwięcej kasy z graczy na klejki, skoro gra i tak już pada. Nikt, kto normalnie pracuje i traktuje grę jako odskocznię i relaks, nie jest w stanie ugrać to co wymyśliło BB. Ogólnie mówiąc należy się nagroda Malin dla zespołu The Settlers za zniszczenie takiej fajnej gry

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    No to dzielę się swoją opinią.
    Podpisuję się pod tym cały swoim kontem.

    A tak od siebie to ja już dawno zauważyłem i odpuściłem że BB nie czyta naszch opinii a nawet jak ktoś z BB je przeczyta to ma na nie wywalone.

    Jest to tak żałosne że przestałem już narzekać.
    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 10.02.2020 o 19:00
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.