Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Swietnie napisane, Androm3da


    Az szkoda, ze zaraz Ci jakies fejkowe konto odpowie, ze i tak marudzisz, bo mogliby nie robic eventow w ogole. Albo ze nigdzie nie jest napisane, ze musisz zdobyc wszystko.

    Nie narzekajcie. Przecież mogło nie być tego eventu, a poza tym nie musicie mieć wszystkiego

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Już widzę te narzekania za rok jak do tego co jest za 100k kwiatów dołożą jeszcze super hiper krzak który da 2000% premii i będzie go można użyć raz na miesiąc na 20 minut jakie to będą zyski na wszystkim a rozbudowa będzie kosztowała 30 k kwiatów. Dojdzie jeszcze nowy grubas który będzie przynosił po 30 razy tyle wszystkiego tylko na poszukiwaniach najkrótszych i można go wysłać tylko w piątek 13. Czy ktoś to jeszcze traktuje na poważnie co oni dodają do tej gry można się z tego tylko śmiać.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześć

    Czy to tak ma działać, że gdy wczoraj dostałem od Żony pięć bukietów kwiatów na rezydencje, a dopiero potem uaktywniło mi się zadanie "Szczęśliwych Walentynek", to gra nie zaliczyła przyznania bukietów przez znajomych - a były przyznane, aktywne, jak na zrzucie:



    Na zrzucie widać, że premie z kwiatów są aktywne - a zadanie nie zaliczone.

    Dopiero drugie przyznanie 5 bukietów pozwoliło zaliczyć zadanie.

    To tak ma być, jak myślicie?
    Przecież mi przyznała...
    Ostatnio edytowane przez sachtel ; 11.02.2020 o 08:05

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgodnie z twoim tokiem rozumowania, czemu nie zaliczyło wrzucenia każdemu kto rok temu wrzucał sobie bukiety, przecież były wrzucone.

    Wymagania postawione w zadaniu zawsze się realizuje dopiero jak to zadanie się aktywuje. Tu nie ma większej filozofii, zawsze tak było, i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    No to dzielę się swoją opinią.
    Żeby wykupić większość przedmiotów ze sklepu (plus podniesienie 1 drzewka miłości i 1 cukiernika) trza tak +- około 100.000 kwiatów.
    Uprawa kwiatów + zadania + odkrywcy dają Nam 30.000 kwiatów (i to tak mocno zaokrąglając w górę). Czyli zostaje Nam zdobyć w inny sposób jakieś 70k kwiatów
    No i zostaje Nam zdobyć doładowania do uprawy kwiatów żeby to miało jakiś ogólny sens.
    brakujące kwiatki możesz skupić przez rynek, wyjmujesz równowartość 40M monet i może się uda

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Już widzę te narzekania za rok jak do tego co jest za 100k kwiatów dołożą jeszcze super hiper krzak który da 2000% premii i będzie go można użyć raz na miesiąc na 20 minut jakie to będą zyski na wszystkim a rozbudowa będzie kosztowała 30 k kwiatów. Dojdzie jeszcze nowy grubas który będzie przynosił po 30 razy tyle wszystkiego tylko na poszukiwaniach najkrótszych i można go wysłać tylko w piątek 13. Czy ktoś to jeszcze traktuje na poważnie co oni dodają do tej gry można się z tego tylko śmiać.
    Ten post to chyba nie tutaj tylko powinieneś napisać w dziale pomysły i sugestie, bo dla nich to super hiper pomysły jak wydoić gracza

    + dla Ciebie wojtex113

    PS. BB_Penelopa pofatygowałem się i mam lekturę dla Ciebie oraz pytanie,
    czy z 303 postów z ostaniego wydarzenie wzięliście sobie coś do serca, tylko tak piszesz że liczycie się ze zdaniem graczy

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...entynkowe+2019

    wg mnie tylko ściemniacie.
    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 12.02.2020 o 18:28
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  7. #17
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I jak tam ludziska wrażenia w połowie eventu? Premia Walentynka (wszystkie 3 farmy zbuffowane walentynkami) fajna rzecz. Szkoda tylko, że nikt nie poprawił tego, że gdy premia gaśnie W TRAKCIE przygody i wrzucamy drugi zestaw to bonusu nie ma. Trzeba skończyć przygodę przed wyłączeniem/wygaszeniem buffa.

    A co do reszty - inflacja jak w PRL A liczyłem, że uzbieram na paczkę...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2017
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    a oni liczą ze wydasz trochę kasy na tą paczkę ;p

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    uważam, że stosunek większych i mniejszych ilości kwiatów przynoszonych przez odkrywców jest wręcz skandaliczny. jeśli chodzi o przygody ratujemy sie walentynkami, ale to co oni ci przynoszą to afera. zazwyczaj ten stosunek oscylował około 40:60. raz przynosili więcej raz mniej. ale teraz tych kilkudziesięciu wysłanych potrafi przynieść tylko raz lub dwa razy większą ilość (żadne tam 70:30). teoria spiskowa wydaje się coraz realniejsza.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    I jak tam ludziska wrażenia w połowie eventu? Premia Walentynka (wszystkie 3 farmy zbuffowane walentynkami) fajna rzecz. Szkoda tylko, że nikt nie poprawił tego, że gdy premia gaśnie W TRAKCIE przygody i wrzucamy drugi zestaw to bonusu nie ma. Trzeba skończyć przygodę przed wyłączeniem/wygaszeniem buffa.

    A co do reszty - inflacja jak w PRL A liczyłem, że uzbieram na paczkę...
    Nie wiem skąd masz taką informację o takim działaniu premii walentynkowej ale od samego początku tegorocznego eventu jeszcze się z tym wcale nie spotkałem. Gdy stanicę + obserwatorium mam aktywne to na premii walentynkowej jadę 3x Drugi złodziej i potem Wąż/Lampa/Miasto, by zdążyć jeszcze na stanicy załapać. Owszem w premii walentynkowej czas się kończy dlatego jakieś 10min przed końcem zdejmuję ją i wymieniam na nowe 3h. Za każdym razem drop z powyższych przygód jest prawidłowo naliczany wraz z expem. Może dlatego że ja to sam anuluję, a nie czekam łaskawie aż zejdzie samo. Cholera wie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.