Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 80

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Wszystko się da i nie trzeba zarywać 24h na dobę. Wyliczyłem, że sam wydałem już 27179 kwiatów. Na magazynie jest już 3579, do końca eventu ponad 5dni. Uprawy doładowane do końca eventu już pod koniec pierwszego tygodnia. Reszta dopałek sprzedawana, schodziły jak ciepłe bułki. Tak samo pozbywałem się na wadze nadmiarów produkcji, bo Prestiżowa premia nieźle daje boosta. Po co mam ładować do Gwiazdy jak nigdy tego nie wykorzystam :O Odkrywców mam łącznie 35 już, są gracze którzy mają dużo więcej, co znosili to znosili - zawsze coś. Uprawy przeważnie bufowane olejami 400%, czasami ładowane walentynki 3h 300%. Teraz tylko Olejami bufuje, mam ich sporo to czemu nie korzystać? Samymi 400% w tym ostatnim tygodniu na lajcie jeszcze wpadnie 7-8k kwiatów.

  2. #62
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    Wszystko się da i nie trzeba zarywać 24h na dobę. Wyliczyłem, że sam wydałem już 27179 kwiatów. Na magazynie jest już 3579, do końca eventu ponad 5dni. Uprawy doładowane do końca eventu już pod koniec pierwszego tygodnia. Reszta dopałek sprzedawana, schodziły jak ciepłe bułki. Tak samo pozbywałem się na wadze nadmiarów produkcji, bo Prestiżowa premia nieźle daje boosta.
    itd
    jakie produkty sprzedawałeś (bo na prestiżowej premii robią się tysiące-tysięcy ) że jeszcze bogatszy (w kwiaty) settlers to kupował?
    weź łaskawie z archiwum handlu wynotuj parę ofert, (najlepiej scren jakbys był uprzejmy) zaawansowane narzędzia sprzedawałeś i olej czy deski i wodę w dobrej cenie? no przecież na prestiżowej premii robi się tego tyle że wylewa
    doradziłbyś coś, bo ja tam wierzę i w te 30k i te 55k też, ale każdy jest trochę lekko nieufnym Tomaszem

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na prestiżowej i walentynkach na przemian z hotdogami jakieś 950 kwiatów na dobę. Odkrywcy min. 550 do 750. Jeśli ktoś ma wszystkich podrasowanych to też około jakieś 800-900 kwiatów przyniosą. 3-4 grobowce + jeden drugi z wymianą + 1 dniowe premium i mamy dopałek na półtora dnia i wystarczy 2,5 godzinny dziennie by bez handlu mieć jakieś 25k kwiatów.

  4. #64
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    rozmawialiśmy o tym u nas na serwerze, a chwalili się że zebrali lekko 55k kwiatów, te 30k to przy tym straszna nędza LOL
    bez względu czy ktoś pisze o walentynkach na uprawach, miłosnym uniesieniu, drzewkach i innych pierdółkach - nie da się tego zebrać!
    ale jest karta dużej rodziny, itd albo czarna magia

    a bajki o kwiatach z handlu kupowanych masowo to na półeczkę odłożyć do poczytania dla dzieci czy wnuków, gramy 8 lat widzimy jak zmieniła się gra pod koniec swojego życia, jeśli ktoś ma kilku farmerów może się chwalić ilością ale bez wciskania kitu że zebrał więcej niz pozwala matematyka i siedzenie 24h na dobę w grze
    8 lat i dalej nie umiesz handlować?



    Wcześniej sprzedawałam dopałki, wodę, mięso, napitek, miecze brąz, marmur, stalówki, deski, zaprawę nawet i fasole ale w większości jednak były to zwykle surowce, które produkuję w dziesiątkach tysięcy codziennie. Da się wszystko tylko trzeba umieć oferty wystawiać na handel :P

    Proszę bardzo tak dla przykładu obrazek tego co teraz sprzedaje...
    Ostatnio edytowane przez Marzenka87 ; 26.02.2020 o 23:08

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    jakie produkty sprzedawałeś (bo na prestiżowej premii robią się tysiące-tysięcy ) że jeszcze bogatszy (w kwiaty) settlers to kupował?
    weź łaskawie z archiwum handlu wynotuj parę ofert, (najlepiej scren jakbys był uprzejmy) zaawansowane narzędzia sprzedawałeś i olej czy deski i wodę w dobrej cenie? no przecież na prestiżowej premii robi się tego tyle że wylewa
    doradziłbyś coś, bo ja tam wierzę i w te 30k i te 55k też, ale każdy jest trochę lekko nieufnym Tomaszem
    Koleżanka Marzenka87 wstawiła już przykład. Ja mam poprzewijane już dawno ale znalazło się coś jeszcze. Proszę bardzo. Były też bale iglaste, mięso, mąka. Jak widać nawet węgiel Ale bardziej gustuję w tych elitarnych matsach


  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zmienia. Kupowanie doladowania za gotowy surowiec jest wewnetrznie sprzeczne w evencie w ktorym mozna tego surowca uzyskac skonczona ilosc przez to jak dzialaja farmy kwiatowe, wiec samo to zjawisko jest juz podejrzane.

    Jesli nie widzicie w tym nic dziwnego i uwazacie ze wszystko jest ok, to sie mozecie zdziwic w przyszlosci gdy sie nagle okaze, ze takich 'jeleni' ubylo i juz jednak sie nie da osiagnac tego co sie chce grajac normalnie.
    Z tym akurat się zgodzę.

    Koleżanka @Marzenka87 i kolega @DeVvV do przykładu wkleili oferty handlowe, które fajnie schodzą, tylko trzeba by się zastanowić. Bo jeśli koleżanka Marzenka87 i kolega DeVvV produkują surowce w dziesiątkach tysięcy, to inni czy nawet większość graczy produkują to samo, więc po co inni to kupują, jeśli też mają tysiące surowców dziennie ? zapewne kupują z nadmiaru kwiatów, a skąd je mają, tego nie wiedzą nawet najstarsi górale... chociaż pewnie wiedzą, ale nie powiedzą.
    Większość podobnych ofert które schodzą, kupują tacy "eventowi" gracze, których na co dzień nie widać w grze, wystarczy popaczeć po nickach.

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Mnie nie interesuje kto to kupi, skąd ma walutę eventową, czy znajomy czy nieznajomy. Ważne, że zeszło i zysk z tego jest.
    Po prostu udowodniliśmy, że drogą handlową też idzie się dorobić na eventach.

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    Mnie nie interesuje kto to kupi, skąd ma walutę eventową, czy znajomy czy nieznajomy. Ważne, że zeszło i zysk z tego jest.
    Po prostu udowodniliśmy, że drogą handlową też idzie się dorobić na eventach.
    Tak, tylko że @sparkz dał dobry przykład, bo uzyskanie surowca eventowego w "normalny" sposób jest skończone, jest to tylko ograniczone tym ile kto ma odkrywców, jak często ich wysyła i jakie premie daje na uprawy, pewnie różnica waha się między 30k a 50k kwiatów (i to tak mocno zawyżone w górę), więcej się nie da zebrać normalnie. Tylko kogo to obchodzi skąd ten nadmiar kwiatów pojawia się na handlu.

    Masz rację, udowodniliście że drogą handlową można się dorobić na eventach, tylko że teraz sprzedajesz 100k saletry za 500 kwiatów, a w kolejnym evencie już nie sprzedaż 100k saletry za 500 pisanek (przykład), bo ktoś inny da 200k saletry, ktoś kto ją kupił za kwiaty.

  9. #69
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    poza tym w końcu na coś znajomi z gry sie przydali, wymuszono interakcję,
    Dziękuję 0

    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    A jak Wasze zakupy, ile udało się Wam uzbierać kwiatków?
    No to się pochwalę, bo dawno nei miałem tak dobrego wyniku nawet w łatwiejszych eventach:
    • Obserwatorium + mapa gwiezdna
    • Stanica
    • Wielkosercy x1 (tylko jeden na specjalne przeznaczenie), od biegania mam Mikołajów 0
    • Drzewo miłośxi x3 + lv2, lvl3
    • Cukiernik x3 + lvl2, lvl3
    • Paczka
    • Uroczy ogród x2 - budynek w sumie niepotrzebny, ale zakupiony po symbolicznej cenie na handlu. Inaczej nawet bym tam nie spojrzał.
    • jakieś tam drobiazgi
    • i jeszcze za kilka dni zdecyduję co dokupić, bo trochę kwiatków wpadnie

    Łącznie ponad 55k kwiatków. Ale działałem na prestiżowej, z premium i trochę handlowania. Nastawiłem się na trudny event, akurat miałem czas i się udało. Inaczej małe szanse. Tym bardziej, żeby zdobyć główne Walentynkowe budynki, to trzeba by było wydać ponad 100k kwiatków. Pomijam silosy, gospodarstwa itp. oraz ozdoby.

    Przyznaje, że irytują mnie takie podejścia - aby zdobyć kwiatki, wydaj kwiatki. Np. trzeba wydać kwiatki aby zdobyć jakieś inne drobiazgi czy osiągnięcia. Wydajesz 40 kwiatków, dostajesz 20. Po co to? Nie lepiej dać 20 mniej i nie żądać od graczy wydawania tej waluty? Przypomina mi to 500+ 0
    Skrzydła do góry!

  10. #70
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Do tego jest coraz więcej wodnych budynków powiększających populację, że kilku już można się pozbyć z wyspy i powstawiać w ich miejsca cukierników na przykład.
    Też prawda

    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Na pewno nie jest jeszcze tak źle i dasz rade pohandlować jeszcze na upgrade drzewka jednego na 3lvl, masz jeszcze czas, wykorzystaj premie, przygody, ozdoby, wszystko co masz można sprzedać
    Wiadomo, coś wymyślę, ale łatwo nie będzie

    Cytat Zamieszczone przez Alazaria Zobacz posta
    Pytam z czystej ciekawości (może się czegoś nauczę jak udało się Ci zdobyć 30.000 kwiatów - ja buffując farmy torbami i 50 odkrywcami ledwo mam ok. 10.000 --------- To do Kinii
    Handel + odpowiednie buffy. Pierwszego dnia na premium miałam całe 30 dopałek Dopóki się walentynki nie zrobiły, potem ruszyło.
    https://prnt.sc/r7utgo

    Były i mniejsze ilości po korzystniejszym przeliczniku, ale już mi zniknęły z historii. Musiałam się szybko pozbyć, by nie zostać górą niepotrzebnych doładowań. Gildię w międzyczasie też wspomogłam. Najwięcej szło wyciągnąć z doładowań (nie tylko do kwiatów) i handlu przygodami.

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    rozmawialiśmy o tym u nas na serwerze, a chwalili się że zebrali lekko 55k kwiatów, te 30k to przy tym straszna nędza LOL
    bez względu czy ktoś pisze o walentynkach na uprawach, miłosnym uniesieniu, drzewkach i innych pierdółkach - nie da się tego zebrać!
    ale jest karta dużej rodziny, itd albo czarna magia

    a bajki o kwiatach z handlu kupowanych masowo to na półeczkę odłożyć do poczytania dla dzieci czy wnuków, gramy 8 lat widzimy jak zmieniła się gra pod koniec swojego życia, jeśli ktoś ma kilku farmerów może się chwalić ilością ale bez wciskania kitu że zebrał więcej niz pozwala matematyka i siedzenie 24h na dobę w grze
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    różnica waha się między 30k a 50k kwiatów (i to tak mocno zawyżone w górę)
    Da się zebrać ~ 30k, nie jest to zawyżone, stan na teraz:

    16.999
    3.490
    2.195
    2.195
    + 2.195
    = 27.074

    Coś tam się jeszcze wydobywa z farm + coś tam zdejmuję z wagi

    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Dziękuję 0
    Mini, nie bierz tego do siebie )

    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    [*]i jeszcze za kilka dni zdecyduję co dokupić, bo trochę kwiatków wpadnie
    Pożyczysz mi na upgrade drzewka, hahaha

    Ale tak, zaszalałeś w tym evencie zgadzam się Odpowiedni dobór przygód i kompanów i załatwione :P
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 26.02.2020 o 12:51

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.