Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Blog Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - dyskusja

  1. #31
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Było.

    A odnosnie samych budynkow nic nie sądze, bo w prowiancie prawie nic nie produkuje, a jak produkuje to uzywam buffow x4 z uptime rownym 100% a nie 10%, a premie 1000% mnie nie obchodza, bo nawet na tych 200% mam nadprodukcje wszystkich surowcow jakich moge potrzebowac.

    Do kogos najwyrazniej dalej nie dociera, ze powyzej pewnego poziomu podwyzszanie cyferek w tej grze nic nie daje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "było" gdzie?
    Poza tym ze czas produkcji skracać o 10 RAZY (słownie) a nie o 10%.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 03.02.2020 o 12:39
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #33
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    było =

    Czy na testowym tez tak było?
    tak, na testowym tez tak bylo.

    Co do drugiej czesci nie napisalem, ze bonus wynosi 10% tylko ze uptime wynosi 10%. Nie pamietam dokladnie jak duzy jest cooldown na tym konkretnym buffie, ale jesli bazowo tydzien (a pamietam ze ktorys z tych nowych mial wlasnie 6-7 dni CD) to przy jednym budynku masz buff w wysokosci 10x aktywny przez 1/40 czasu gry, czyli prawie nic, a na pewno duzo mniej niz to co sie da zrobic z wykorzystaniem juz istniejacych buffow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    4 godziny 10x nawet doraźnie przed sezamkiem mocno skróci kolejkę ale co ja sie tam znam. "koszt produkcji" 18 godzin a drugi 60 odnowienie - chyba ? przy 1 budynku. A to gdzie bylo szukałem po całym forum dyskusji na temat ww. budynków i nie znalazlem sta moje pytanie nie o testowy a o forum.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Sprawdzałem na testowym i jak dla mnie drzewo nie ma żadnego zastosowania z uwagi na czas trwania 4 godziny i czas odnowy 1d 16 h jak się je wszystkie kupi. Super to wygląda jak się włączy np na kwiatki i z 1 robi się 11, ale co przez pozostałe ponad 24 godziny, łatać dwoma przekąskami plus przerwanie premii, a po 2 razach wyjdzie, że premię trzeba dać w nocy. Trzeba jeszcze te drzewko odpowiednio umieścić. Koszt podniesienia budynku 1000 plus 2000 kwiatków. Trzy drzewa zmieniają czas premii na 6 godzin. Przy premii dla znajomego to 22 kwiatki co 35 minut. Cukiernik jak dla mnie tylko na strzałki, czyli rozbudowa na maxa. czyli duuuużo kwiatków. Koszt 3300 rozbudowa 2000 plus 3000. Czas trwania produkcji 12h. Jak wszystkie się kupi.
    Ostatnio edytowane przez sloslo57 ; 03.02.2020 o 19:11

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Wpadłem ponownie na testowy i zmienili czas produkcji kwiatów z 45 na 36min i dodali u kupca za kwiatki stanicę wywiadowców oraz olej, Zmniejszyli ilość dworu i dużego domku o 1.
    Co do drzewa miłości to potrzeba dokupić 17(zapewne za klej) żeby mieć perma buff wrzucany co 6h.

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Co do drzewa miłości to potrzeba dokupić 17(zapewne za klej) żeby mieć perma buff wrzucany co 6h.
    Zapewne nie będzie drzew miłości za klej, bo na ogół to budynek eventowy, rynku też nie dali za klej, trzeba było rok czekać żeby kupić kolejne dwa.
    Poza tym nie wydaje mi się żeby ktoś kupił tyle drzew za klej nawet gdyby je dodali do kupca, żeby wrzucać buffa co 6h. Rozsądnie to bufka można wrzucać 2x dziennie na 11-12h, eventualnie 1x na 23-24h, a nie co 6h, co 6h lub mniej to idiotyzm jeżeli się pracuje lub chodzi do szkoły, a takich graczy jest najwięcej.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kiedy będą podane oficjalne informacje ??

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Sprawdzałem na testowym i jak dla mnie drzewo nie ma żadnego zastosowania z uwagi na czas trwania 4 godziny i czas odnowy 1d 16 h jak się je wszystkie kupi. Super to wygląda jak się włączy np na kwiatki i z 1 robi się 11, ale co przez pozostałe ponad 24 godziny, łatać dwoma przekąskami plus przerwanie premii, a po 2 razach wyjdzie, że premię trzeba dać w nocy. Trzeba jeszcze te drzewko odpowiednio umieścić. Koszt podniesienia budynku 1000 plus 2000 kwiatków. Trzy drzewa zmieniają czas premii na 6 godzin. Przy premii dla znajomego to 22 kwiatki co 35 minut. Cukiernik jak dla mnie tylko na strzałki, czyli rozbudowa na maxa. czyli duuuużo kwiatków. Koszt 3300 rozbudowa 2000 plus 3000. Czas trwania produkcji 12h. Jak wszystkie się kupi.
    Z tym cukiernikiem na strzałki to bym się tak nie śpieszyła. Taa strzała kasuję mniej niż połowę tego co zwykły grad strzał, a produkuję się długo. Już chyba lepiej premię na prowiant do produkcji manu i tomów robić. Lub od święta na intro do ksiąg.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Zbija 2 obozy przywódców w skarbie mądrości. A to już duży plus.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.