Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Blog Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2020 - dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Akurat to co ja zauwazylem to jest cos zupelnie innego - cala gra powstaje przy wylaczonych mozgach ludzi za nia odpowiedzialnych, a jak juz ponosza druzgocaca porazke (na miare tego, ze w tej grze mozna wyciagnac itemy o wartosci sumarycznej setek € za darmo) to probuja desperacko ratowac sytuacje niezaleznie od tego jak durnie to wyglada.

    Sprzedac cos tez trzeba umiec, i jakos rynek gier komputerowych stale rosnie, ale pewnie dlatego, ze niektorzy producenci sa w stanie zarobic oferujac sensowny produkt zamiast wykonywania groteskowego skoku na kase ...
    100%

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chciałbym zauważyć, że w porównaniu od zeszłego mamy więcej odkrywców i premię od znajomego, bo ona pojawiła się chyba dopiero w okolicach Wielkanocy. Teoretycznie jest więcej do wydania, ale ...,. No własnie ale. Paczka generał - Anslem. Na dzień dzisiejszy to nawet jeden jest za dużo. Ja w każdym bądź razie nie zawsze go zabieram. "Fajne" 3 drzewa farma kwiatków zamiast 1 mamy 11. Tylko, że czas trwania premii to tylko 4 godziny raz na 2 dni (po kupnie 3 i podniesieniu kwiatkami).Nie wiem jak to można wpleść w łańcuch, aby miało to długotrwały sens. Cukiernik - nawet 3 sztuki koszt koszmarny- też podniesienie kwiatkami - premie takie sobie (oprócz może strzałek, ale to łączny koszt 8300 kwiatków), a czas produkcji jeszcze lepszy. Nowy kwatermistrz, geolog tego każdy ma chyba pod dostatkiem. Uroczy ogród mam, ale do czego on służy nie odkryłem. Stacja pogody i obserwatorium tez leżą odłogiem. Lista, więc u mnie bardzo się skróciła i kwiatków wystarczy. Kupuję odkrywców i stanicę , może jednego cukiernika pod warunkiem, że będzie mnie stac na maksymalne ulepszenie. A jeśli nie będzie bonusów do doświadczenia to doładowania najprościej będzie zdobyć wirem lub skarbem na jeziorze.
    Ostatnio edytowane przez sloslo57 ; 01.02.2020 o 00:09

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    czytać że coś się utrudnia bo ''koncepcja'' tego eventu jest inna, więc farmy działają wolniej, odkrywcy przynoszą mniej (w opcji dla zwykłych ludzi wysyłających ich raz dziennie a nie nolajfów siedzących pół dnia) i jeszcze rozkminiać czy coś się da kupić czy nie to jakby po napluciu na głowę udawać że deszcz pada

    oni na etapie obumierania gry ględzą coś o wykazywaniu zespołowego zaangażowania (który ma ułatwić zbieranie kwiatów i zakupy? LOL) jak nie ma do kogo buzi otworzyć całymi godzinami poza handlem, nieźle ich wywaliło w kosmos i w stanie nieważkości-bezmyślności zapomnieli o grawitacji i prawie ciążenia

    do tego z tyłka wzięte pomysły na paczki z niepotrzebnymi generałami, odkrywcami i śmieciami zapychającymi gwiazdę-czemu chcecie by tak ŹLE zapamiętać lata zabawy przy setach, watro było tak się ze...zdekatyzować dla kasy? eeeech

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zabieranie nagród odkrywcom, to strzał w pysk dla graczy którzy są od lat.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Kupcie dużo jutro i tak to będzie warte miskę ryżu. Pozdrawiam.

  6. #26
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Prosiłabym o wyrażanie swoich opinii w sposób kulturalny i nie naruszający zasad. Post z wulgaryzmami i odniesienia do niego zostały usunięte.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez PanCzarny Zobacz posta
    Zabieranie nagród odkrywcom, to strzał w pysk dla graczy którzy są od lat.
    polać Panu ale cóż dla starych graczy za łatwo się robi jak się ma 60 + odkrywców a nawet pewno są osoby co maja 70 i kolejne 4 szt. się szykuje, ale są osoby co zaczynają i co z nimi ?

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    czy masz dwoch czy 70 odkrywców, czy grasz rok czy od poczatku, wszystko to jest nie wazne, wazne sa pieniadze ktore wpadaja za klejki i pakieciki.
    A slepa banda mozgowcow na gorze nie dostrzega ze graczy ubywa bo gra momentami staje sie nudna z braku nowych atrakcji a nie tylko eventow ktore sa coraz mniej atrakcyjne.Wszystko podrozyli i wydluzyli czyli olali nowych graczy a postawili na kase.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie się zastanawiam czy nie podać ich do Sądu w Brukseli bo to ostatnio takie modne. Niech najpierw przeczytają swój regulamin.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a co sadzicie o tych nowych budynkach - bo jakaś cisza o nich do tej pory - chodzi mi o cukiernika i o czekoladę co "Skraca czas produkcji w Magazynie Prowiantu o 10x przez 4 godziny" i o drzewko miłości co daje premie +1000% ??????? (dane z wiki) Czy na testowym tez tak było?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.