Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [11198][20647][20299] Wystawiona oferta nie jest widoczna w oknie handlu

  1. #1
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [11198][20647][20299] Wystawiona oferta nie jest widoczna w oknie handlu

    Witajcie!

    Ten błąd nadal się pojawia i co jakiś czas pojawiają się nowe wątki, dlatego proszę wszystkich, którzy doświadczają tego błędu o dopisywanie się w tym temacie. Pozwoli to uniknąć bałaganu na forum.

    Dziękuję,
    MOD_Victoria
    w imieniu własnym oraz innych osób odpowiedzialnych za forum.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.01.2020 o 22:56

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Często mi się to zdarza, albo oferta nie jest widoczna albo po kliknięciu dodaj ofertę klepsydra cały czas się kręci i oferta się nie pojawia. Jakiś błąd z wyświetlaniem zapewne, bo komunikaty o sprzedaż pojawiają się normalnie, mimo, że oferty u mnie nie widać.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Często mi się to zdarza, albo oferta nie jest widoczna albo po kliknięciu dodaj ofertę klepsydra cały czas się kręci i oferta się nie pojawia. Jakiś błąd z wyświetlaniem zapewne, bo komunikaty o sprzedaż pojawiają się normalnie, mimo, że oferty u mnie nie widać.
    Też tak miewam. W dodatku można wtedy na tym samym slocie wystawić 2 oferty. Jak zejdzie oferta z wierzchu to wtedy dopiero tamta się pojawi, ale kupić ją inni normalnie mogą. Czasem też zdarzy się, ze coś po zakończeniu oferty nie wróci od razu do gwiazdy. Ale do następnego dnia samo się pojawia to się nie przejmuję.
    Tylko nie wiem skąd to nasilenie tematu ostatnio? jakiś nowy błąd się pojawił? Czy ludzie dopiero ten odkryli....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  4. #4
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Potwierdzam, dalej się zdarzają zawirowania

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.