Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za odznaczeniem użytkowników z aktywnym premium ?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 50.00%
  • Nie

    5 50.00%
  • Obojętnie

    0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Odznaczenie użytkowników Premium

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odznaczenie użytkowników Premium

    Mój pomysł jest prosty a myślę że przydatny, wielu z nas jest w gildiach co też wiąże się z wymianą premek.
    Myślę że przydałoby się odznaczyć osoby z aktywnym Premium np złota gwiazdką przy nicku, to pozwoliłoby zobaczyć czy ktoś ma aktywne premium i spytać czy można się z nim wymienić premiami na budynki lub też cokolwiek innego, zmiana myślę że robiąca niewiele problemu zaś pomocna.
    Zarówno w eventach jak i poza nimi.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem za, ale dodaj ankietę bo bez niej zaraz post skasują.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    Proszę dodać ankietę zgodnie z regulaminem działu: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/22662
    Poradnik jak dodać ankietę: https://forum.thesettlersonline.pl/t...odać-ankietę

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ankieta została dodana - enjoy reszta należy do Was będę zaglądać do wątku i wymieniać ewentualne sugestie.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No bez przesady. Ja mam ciągle premium i jak proszę o premkę to obojętnie czy bez czy z premium. Zazwyczaj daje sama, bo mi się nawet nie chcę nikomu głowy zawracać. A ma mnie potem pół gildii ścigać o każdą pierdołę.....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    No bez przesady. Ja mam ciągle premium
    Problem w tym że takich osób w PL nie ma za wielu co mają aktywne premium cały czas, są tacy co nie kupują klejków za pieniądze nawet mając takie możliwości finansowe, inni tylko mają Premium w evencie, zaś sporo ludzi grających na tzw dorobku to muszą się przekonać do korzyści z premki, jedni sami sobie premiują inni lubią wiymienić sie premiami ze znajomymi aby premka działała dłużej, taka jest idea pomysłu aby to ułatwić.

  7. #7
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie może zostać tak jak jest. Nie wiem czy dużo osób ma premium czy nie. Ja mam roczne premium i też bym nie chciała, żeby nagle wszyscy pisali do mnie. Zazwyczaj i tak wrzucam premki, gdy ktoś prosi na czacie, ale jeśli przez taką gwiazdkę zwracałoby się do mnie dwa razy więcej osób to zwyczajnie zabrakłoby mi czasu na moją grę. Ja zazwyczaj piszę na czacie "czy wrzuci ktoś premkę z premium?" jeśli tego potrzebuję, zawsze się ktoś znajdzie. Wolę tak niż zawracać komuś głowę kto się nie zgłasza do pomocy sam i może być zajęty.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.