Zobacz wyniki ankiety: Modyfikacja umiejętności Pewność Siebie

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 50.00%
  • Nie

    5 50.00%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zmiana działania umiejętności Pewność Siebie dla generałow

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zmiana działania umiejętności Pewność Siebie dla generałow

    Proponuję zmodyfikować bezużyteczną do tej pory umiejętność Pewność Siebie dla generałów na zwiększenie czasu rundy (w tej chwili jest zmniejszenie) . Pozwoli to wykorzystać tą umiejętność dla gienków blokujących np MO . Żeby nie rozwalić zbalansowania gry można by wykluczyć np tawerniaków bo stali by się zbyt mocni wtedy .

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No chyba sobie jaja robisz. A zwrócisz mi potem klejnoty za zmiany umiejętności wszystkich to mających? To jest bardzo przydatne w generałach na ostatni atak, w pierwszofalowych przy blokach również się przydaje. Zmiana tego poprawiła by czas trwania bloków ale popsuła generałów specjalnie szkolonych na krótszy czas walki. Jak dla mnie to taka zmiana =dłuższy blok + dłuższa walka główna + przeszkolenie ze 20 lub więcej generałów... I przygody trwałyby ciut dłużej, bo każdy majorek, gemini, borysek czy mikołajowa walczyłyby w każdym obozie dłużej....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to jaki masz zysk w rundach gdy przeważnie walka trwa 1 runde a runda skrocona z 10 sek na 6 sek . Sama sobie jaja robisz

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aj te roczniki 84 zawsze nie Żone też mam 84

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Zmiana tego poprawiła by czas trwania bloków ale popsuła generałów specjalnie szkolonych na krótszy czas walki.
    Dlatego nikt myslacy nie szkolil generalow na krotszy czas walki.

    Jedyny przypadek w ktorym ta umiejetnosc bylaby faktycznie przydatna, to gdyby w jakims obozie walka byla na tyle ciasno dopasowana ze bez tej umiejetnosci blok nie ma szans sie udac a z umiejetnoscia juz tak. I o ile mnie pamiec nie myli chyba nikt takich przypadkow nie znalazl (co nie jest dziwne biorac pod uwage ze bloki tawerniakami z reguly sa znacznie dluzsze niz potrzeba) a nawet jakby znalazl to nijak z tego nie wynika zaden duzy zysk w jednostkach (bo jakikolwiek zysk zalezalby jeszcze od tego o jakim obozie mowimy).

    Co do samego pomyslu to jest bez sensu z dokladnie tego samego powodu - wydluzenie czasu rundy u ktoregokolwiek specjalisty o 3 sekundy nie zmieni tego, ze tawerniak do bloku nadal bedzie lepszy, a zrobienie tego u tawerniaka tez nic nie da, bo skoro aktualnie tawerniak wyrabia sie z blokiem to dluzszy blok nie daje kompletnie nic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dlatego nikt myslacy nie szkolil generalow na krotszy czas walki.

    Jedyny przypadek w ktorym ta umiejetnosc bylaby faktycznie przydatna, to gdyby w jakims obozie walka byla na tyle ciasno dopasowana ze bez tej umiejetnosci blok nie ma szans sie udac a z umiejetnoscia juz tak. I o ile mnie pamiec nie myli chyba nikt takich przypadkow nie znalazl (co nie jest dziwne biorac pod uwage ze bloki tawerniakami z reguly sa znacznie dluzsze niz potrzeba) a nawet jakby znalazl to nijak z tego nie wynika zaden duzy zysk w jednostkach (bo jakikolwiek zysk zalezalby jeszcze od tego o jakim obozie mowimy).

    Co do samego pomyslu to jest bez sensu z dokladnie tego samego powodu - wydluzenie czasu rundy u ktoregokolwiek specjalisty o 3 sekundy nie zmieni tego, ze tawerniak do bloku nadal bedzie lepszy, a zrobienie tego u tawerniaka tez nic nie da, bo skoro aktualnie tawerniak wyrabia sie z blokiem to dluzszy blok nie daje kompletnie nic.
    EE. Nie powiedziałbym . Ja pisze o modyfikacji i np 3 ulepszenie tej umiejetnosci dawałoby 100% wydłużenie czasu rundy a to dałoby każdemu szybkiemu gienkowi 20 sek runde . W przypadku tawerniaka dałoby to 40 sek a to juz by było zdecydowanie za duzo bo mogłoby sie okazac ze tam gdzie do tej pory był niszczony oboz po obozie mozna by zastosowac blok a to juz BB by sie nie spodobało . Ale wzmocnienie np MO i Niezłomnej mogłoby byc duze w blokach . Zawsze mysle ze robienie blokow jest lepsze .

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Robo00007 Zobacz posta
    Ale wzmocnienie np MO i Niezłomnej mogłoby byc duze w blokach
    No wlasnie problem w tym, ze nie.

    Nawet zakladajac najbardziej optymistyczny scenariusz w ktorym BB pozwoli na 2x dluzsze rundy, to MO nadal wzrasta co najwyzej do poziomu tawerniaka, bo HP generala jest, z kilku powodow, bezwartosciowe.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dlatego nikt myslacy nie szkolil generalow na krotszy czas walki.

    Jedyny przypadek w ktorym ta umiejetnosc bylaby faktycznie przydatna, to gdyby w jakims obozie walka byla na tyle ciasno dopasowana ze bez tej umiejetnosci blok nie ma szans sie udac a z umiejetnoscia juz tak. I o ile mnie pamiec nie myli chyba nikt takich przypadkow nie znalazl (co nie jest dziwne biorac pod uwage ze bloki tawerniakami z reguly sa znacznie dluzsze niz potrzeba) a nawet jakby znalazl to nijak z tego nie wynika zaden duzy zysk w jednostkach (bo jakikolwiek zysk zalezalby jeszcze od tego o jakim obozie mowimy).

    Co do samego pomyslu to jest bez sensu z dokladnie tego samego powodu - wydluzenie czasu rundy u ktoregokolwiek specjalisty o 3 sekundy nie zmieni tego, ze tawerniak do bloku nadal bedzie lepszy, a zrobienie tego u tawerniaka tez nic nie da, bo skoro aktualnie tawerniak wyrabia sie z blokiem to dluzszy blok nie daje kompletnie nic.
    Możesz sobie to nazywać jak chcesz. Ja szkolę generałów po swojemu jak mi pasuję. Nie tak jak mi karze wiki czy jakikolwiek inny poradnik, symuluje też sama. Tej umiejętności używałam praktycznie od początku, bo dzięki niej przestałam wtapiać w blokach. Nie widzę powodu dla którego miałabym to zmieniać dlatego, że ktoś chce sobie kilku MO poprawić. Autor z miejsca wykrzyczał, że on chce to zmienić, bo jak on nie używa to nikt inny też. Ciężko się dziwić, że się trochę wkurzyłam i mu udowodniłam, ze nie ma racji, bo są ludzie którzy tego używają. Zmiana wszystkich majorów, mistrzów, gemini, borysa i mikołajowych + przeszkolenie MO pod te umiejętność to gra nie warta świeczki....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Autor z miejsca wykrzyczał, że on chce to zmienić, bo jak on nie używa to nikt inny też. Ciężko się dziwić, że się trochę wkurzyłam i mu udowodniłam, ze nie ma racji, bo są ludzie którzy tego używają. Zmiana wszystkich majorów, mistrzów, gemini, borysa i mikołajowych + przeszkolenie MO pod te umiejętność to gra nie warta świeczki....
    Nikt tu nic nie krzyczał i nic mi nie udowodniłaś . To jest tylko propozycja . To jest mój pomysl i może się komuś nie podobać . Dla mnie w dzisiejszej postaci te ulepszenie jest bezuzyteczne .

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.