Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Niestety zalogowac sie nie da, po czyszczeniu casha itp..... ręce opadają, mogliby dac choc komunikat, bo to strata czasu

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.06.2018
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Matek2109 Zobacz posta
    wywaliło mnie z gry ale udało mi sie zalogować z powrotem : z3nfist , Gosia , Marcel ,burak , jimjimjimek , ser-robal , DzikDemon , i inni przy próbie wejścia na waszą macierzystą wyspę zawiesza mi grę i wawala błędy :


    zapodaj.net/ebdb8cbc669ee.jpg.html



    zapodaj.net/95bea67259ed4.jpg.html
    P.S

    koło 13;55 wywaliło mnie i od tej pory nie mogę wejść na przygodę :P mimo że robiłem 20x relog i standardowa procedurę
    wchdozisz na mojom wyspe człowiekui? pf

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Do wszystkich tu zgłaszających problemy z logowaniem należy dopisać z DEUSA cztery osoby (o których wiem) - od piątku, a mnie, podobnie jak z2nfista - od dziś ok. 13., tyle że nie mam tyle farta i wciąż nie mogę wejść. Wcześniej gra też nie chodziła jak należy, bo np. przygody były nieosiągalne, podobnie jak wejście na inne wyspy osób, które nie mogły się zalogować. O tym, że nie pomaga czyszczenie czy zmiana przeglądarki i kompa - szkoda nawet wspominać, bo to już wszyscy przerobili i wiedzą. Różnica może taka, że mi (mimo dwukrotnych zgłoszeń) support nie był łaskaw w ogóle odpowiedzieć.

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    szkoda słów, a irytacja przechodzi granice wytrzymałości. Doszłam do wniosku , że trzeba jednak sobie odpuścić i skończyć tą beznadziejną przygodę z settami bo drenują portfele żeby kupować klejnoty a nie przejmują się graczami którzy inwestują je w swoją wyspę(((((((((((((((((((((

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    wlasnie skonczylam sprytnego , )) i juz nie moge wejsc

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Zauważcie, że ten wątek został założony już 2 stycznia, a więc już wtedy pojawiły się pierwsze, jednostkowe problemy, które znacznie się poszerzyły w miniony piątek, a dziś nabierają dalszego tempa. Ponoć dotyczy to tylko Kolonii. Aż żal, że nikt "wirusa" nie przeflancował na inne, byłaby pandemia, co może zmobilizowałoby TFUrców.

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Nie mogę wejść na przygodę :P to samo jak na wyspę gracza który tez nie może się zalogować do gry .


  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Hej ja od rana w piatek niemoge wejsc moze rusza zady jutro bo dzien pracujacy {dzieki Matek za info}

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Ja też od piątku nie mogę wejść. Śmierdzi mi to poważnymi zmianami. Wyłączanie kont graczy, chyba losowo i to na jednym serwerze, do tej pory czegoś takiego nie było. Ale jestem ciekawy co bedzie się działo jutro rano
    Ostatnio edytowane przez ser-robal ; 12.01.2020 o 21:56

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Mam nadzieje ze juz nic nie naprawia i spokój z dziadostwem!

Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.