Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #251
    Początkujący Osadnik Awatar kachna1234
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    jak dzisiaj nie wejdę do gry to jutro mam po rabatkach z kwiatami. Niech ta gre szlak trafi!!! przecież reset serwera to jest 5 min, na co oni czekaja?
    kupilam premium na 7 dni i premie dla znajomego tez wymieniłam, i po co to wszystko ..same straty
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.02.2020 o 21:25 Powód: połączenie postów

  2. #252
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ZZuuzzkkaa Zobacz posta
    i nic tak bardzo irytującego w całej tej sytuacji nie ma jak fakt .... OLEWANIA nas graczy

    ok zepsuło się , ok laguje, ok gra ma problemy techniczne....

    ale do diabła gdzie jest BB i dlaczego nie wykazuje zainteresowania tematem ?! 2 dni bez żadnych wieści ?! nie wierze by ktoś od techników nie dał żadnych oznak co dalej i kiedy coś będą naprawiać...
    Witam wszystkich, 2 dni to ONI potrzebują na zebranie się w sobie i "pomyślenie" co z tym fantem zrobić, MOD potrafi tylko napisać, "że sprawa jest im znana i przekazana do techników", przed eventem były takie same problemy,coś 'pomerdali" i na kilka dni pomogło, cieka, że dotyczy to tylko jednego serwera, chyba, że się mylę, ja na razie jestem szczęściarzem, tylko lagi,

    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    A gdzie miejsce na miłość...? Toć to event walentynkowy...
    Cześć Glavo, nie wiem czy jesteś "w grze", dla mnie jesteś "niewidoczny" i od kilku godzin próbuję odwiedzić Cię na wyspie,
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.02.2020 o 21:26 Powód: połączenie postów

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    Gra nie robi " nie udło sie połączyć z serwerem" ja was proszę bo przegniecie i stracicie klientów.

  4. #254
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    masakra, codziennie padaczka((((((

  5. #255
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Tia i znowu zdechło..... Jakoś tylko Kolonia , z innych nie widzę. Super.

  6. #256
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Chyba coś, grzebią, bo mnie wywaliło z gry i jest komunikat:

    Niestety nie udało się połączyć z serwerem "The Settlers Online". Spróbuj połączyć się ponownie. Jeżeli problem nie zniknie, wejdź na stronę główną i poszukaj informacji na forum.

  7. #257
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2018
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    wywaliło serwer czy tylko część nie może wejść?
    właśnie blokuje ludzi na przygodzie :/

  8. #258
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak wiele razy pisałem problemem jest sam serwer.. oni tego nie rozumieją.. "Z przyczyn technicznych serwer został wyłączony" xDD

  9. #259
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    I mogłem siedzieć cicho, właśnie wyłączyli serwer, miejmy nadzieję, że tylko do naprawy i to szybkiej,

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    tak samo u mnie

Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.