Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #201
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Nie bez kozery napisałem "2 dni", dziś wolna sobota,jutro niedziela,a w poniedziałek od rana "konserwa",no może po 10 rano jak część graczy zacznie bawić się eventem.
    O 5,30 rano zgłosiłem problem do "wsparcia", odpowiedź w podobnym tonie - "... trzeba będzie poczekać na naprawę sytuacji przez techników serwera, niestety nie jestem w stanie określić, kiedy ona może mieć miejsce" - czyli jak napisałem - jak będzie to będzie. SuperGniewko NIE GRA!!! od 4 dni,nic Wam MOD-om nie daje to do myślenia?

  2. #202
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BuckFitches Zobacz posta
    Nie bez kozery napisałem "2 dni", dziś wolna sobota,jutro niedziela,a w poniedziałek od rana "konserwa",no może po 10 rano jak część graczy zacznie bawić się eventem.
    O 5,30 rano zgłosiłem problem do "wsparcia", odpowiedź w podobnym tonie - "... trzeba będzie poczekać na naprawę sytuacji przez techników serwera, niestety nie jestem w stanie określić, kiedy ona może mieć miejsce" - czyli jak napisałem - jak będzie to będzie. SuperGniewko NIE GRA!!! od 4 dni,nic Wam MOD-om nie daje to do myślenia?
    MOD
    NIE jest od naprawy problemów. Zrobiliśmy to co mogliśmy:
    przekazaliśmy informacje o problemach dalej.
    Po otrzymaniu informacji że powinno być lepiej, zapytałam Was tu, na forum, i na czacie też, czy problem dalej występuje. Potwierdziliście, więc przekazałam to, a teraz ponownie czekam na informacje zwrotne.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 08.02.2020 o 18:02

  3. #203
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    I tak będziemy rozmawiać do poniedziałku,

    Ja mam tą "przyjemność" nie grania dopiero od 24 godzin,a wcześniej wspomniany SuperGniewko 4 dni, TO właśnie powinie być sygnał dla Was o wcześniejsze zarządzenie "konserwy", bo tak dłuuugo ciągnący się problem z wejściem do gry to już nie jakaś błaha usterka,
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 08.02.2020 o 20:00 Powód: połączenie postów

  4. #204
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    hura już jestem w grze.

  5. #205
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Wystarczyło trochę nawciskać i "specjaliści" zabrali się naprawę, powodzenia SeperGniewko i sorry, że wykorzystywałem Twój nick w moich postach,

  6. #206
    Administrator Awatar BB_Kumakun
    Dołączył
    24.11.2018
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hello,

    I am sorry if I write in englisch and I hope you will forgive me.
    The technical team did work on a solution and restarted the game half an hour ago.
    Could you tell me, if the login is working again or if you're still experiencing any ingame issues?

    _________
    Witam,

    Przepraszam, jeśli piszę po angielsku i mam nadzieję, że mi wybaczysz.
    Zespół techniczny pracował nad rozwiązaniem i uruchomił grę ponownie pół godziny temu.
    Czy mógłbyś mi powiedzieć, czy login znowu działa, czy nadal masz jakieś problemy z grą?

  7. #207
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Thanks, all working fine. Now I need to clean all that mess on my Island.

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Hello
    yes, the game works you can login

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    I teraz nie wiem czy ryzykować i wchodzić na przygodę czy dać sobie spokój i tylko wyspę ogarniać(((

  10. #210
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2016
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Cześć, wszedłem na przygodę, stoczyłem kilka bitew, wróciłem "zrobić" potrzebną produkcję w magazynie prowiantu i na razie wszystko OK, więc możesz zaryzykować,

Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.