Strona 10 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Również nie mogę wejść do gry. Problem pojawił się dziś. Wczoraj problemów brak.

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Pytałem się kumpli i jeden może grać bez przeszkód. Udałem się do niego i fakt loguje się on i gra działa, ja loguje się na jego kompie (dla pewności zastosowany reset maszyny) i ... NIC robi się dokładnie to samo co u mnie w pracy i w domu.
    To mi przychodzi tylko jedno na myśl, że poszła im w kosmos część danych odpowiedzialna za identyfikację gracza albo za układ wyspy

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Dziś nie potrafię się zalogować. Próbowałem już wszystkiego i na wszystkich przeglądarkach. Nic nie działa.

  4. #94
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    404
    Serwer
    Kolonia
    Normalnie popelina. Ludzie nie mogą się zalogować (na razie jestem jeszcze wśród "szczęśliwców" zalogowanych) a przed chwilą ruszyła sprzedaż klejnocików.
    Kupujta ludziska bo kres setów bliski

  5. #95
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Co ciekawe to jak widzę sami Starzy wyjadacze - prawie. - z 2012-13 roku . Dadzą jutro po parę koszy i OKi - hehe

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2018
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Nie tylko starzy wyjadacze. Od 13.30 wczoraj, kiedy zerwało się połączenie z serwerem, już nie mogę dostać się do gry. Przy każdej z kilkudziesięciu prób ostatecznie pojawia się znany komunikat błędu.

    Naprawdę zdumiewające jest, że support jako przyczyny wskazuje Flash Player, przeglądarkę albo cache DNS, zamiast przyznać, że serwer w04g01.thesettlersonline.pl nie jest dostępny. Jeśli serwer nie zestawia połączeń, to żadne "wyczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek" nie pomoże. To, że support nie prosi graczy o szczegóły diagnostyczne (adresy IP, tracert), tylko potwierdza, że powód utrudnień jest znany.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 2020-01-13 The Settlers Online - Kolonia [Realm 4].jpg, 
wyświetleń: 86, 
rozmiar: 15.4 KB, 
ID: 3373.  

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Miły poranek. Promocja na klejnoty i nawet mogę kupić ale na grę to już wejść nie da się. Premium ucieka, czas też. Wzmianki kiedy zostanie usunięta awaria brak. Tyle lat gram i jeszcze się dziwie a to czasy, że ho.

  8. #98
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Problem dalej występuje, niezależnie czy przeglądarka czy dedykowana apka z flashem w TSO sobie nie pograsz bracie

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Czas zakonczyc przygode z tso. Do zobaczenia gdzies tam

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Smutny ten koniec. Tyle dni, tyle godzin i brak reakcji ze strony BB. Nie powinno tak się lekceważyć graczy- ludzi.

Strona 10 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.