Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez TomMic Zobacz posta
    Nie tylko starzy wyjadacze. Od 13.30 wczoraj, kiedy zerwało się połączenie z serwerem, już nie mogę dostać się do gry. Przy każdej z kilkudziesięciu prób ostatecznie pojawia się znany komunikat błędu.

    Naprawdę zdumiewające jest, że support jako przyczyny wskazuje Flash Player, przeglądarkę albo cache DNS, zamiast przyznać, że serwer w04g01.thesettlersonline.pl nie jest dostępny. Jeśli serwer nie zestawia połączeń, to żadne "wyczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek" nie pomoże. To, że support nie prosi graczy o szczegóły diagnostyczne (adresy IP, tracert), tylko potwierdza, że powód utrudnień jest znany.
    Nie w04g01 tylko w04g04. Dla osób które nie mogą wejść do gry serwer zwraca zły adres, ale myślę że nawet jakby zwracał dobry to i tak nie dałoby się zalogować. Niektórzy jeszcze pamiętają uszkodzone obszary.

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    od wczoraj od ok.14 nie mogę wejśc do gry, masakra....

    hmmm..... ale klejnociki mogę kupić bez problemu )) tylko po co ????
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2020 o 20:04 Powód: połączenie postów

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    w sobotę pisałem do suportu i dostałem standardową odpowiedź (która nic nie wniosła) ale jak odpowiedziałem na nią z wiadomą odpowiedzią to otrzymałem zwrotne info, że oni sprawę już zamknęli i dla nich mój problem jest rozwiązany.
    hmmm gdybym ja tak w mojej pracy podchodził do zajęć to w 5 sek wyleciałbym na zbity pysk.

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Może to sposób aby pozbyć się graczy z rocznika 2012,2013. Hmm Tak po angielsku, bez pożegnania.

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bas27 Zobacz posta
    Może to sposób aby pozbyć się graczy z rocznika 2012,2013. Hmm Tak po angielsku, bez pożegnania.
    Czyli marne szanse żebym dotrwał do swoich 8 urodzin w Settlersach??
    Właśnie uświadomiłem sobie, że gram dłużej niż wiek mojego najstarszego dziecka

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    no to trzeci dzień mamy bez gierki

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    problem z logowaniem mam i ja... około 10k prezentów z magazynu pójdzie zapewne w ....

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    U mnie wczoraj wczesnym wieczorem gra się rozsypała... Cóż, obaczym

  9. #109
    kaz58
    nadal nie można zalogować - wiec podtrzymuję moje zdanie że serwer był zabrany dla tego by Settlers III Free Weekend mógł wspomóc grywalność , a my na Kolonii tylko oberwaliśmy rykoszetem - bo wybrali najmniej zarabiający dla BB serwer .
    Kto mi zwróci 3 dni premium, premie za codzienne logowania , zakupy eventowe itd. itp. ...
    Tak, wiem że to TYLKO GRA, ale niech BB nas nie OLEWA

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    To widzę, że nie zostałem sam z tymi prezentami...

Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.