Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #221
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    popieram wypowiedz koleżanki, to sa jakies żarty lagi jak cholewa wszystko trwa 10 razy wiecej lub dluzej a na dodatek zadnego moda na czacie pochowali sie zeby ludzie kotow na nich niedarli ale najlepsze jest to ze brak jakiej kolwiek informacji czy to naprawia i kak tak to kiedy

  2. #222
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Trudno zrozumieć twórców ,że wymyślają serduszka, przenoszenie się z wyspy na wyspę z liścikami, przygody korporacyjne jak nie można zrobić nawet przygody jednoosobowej. Po co to wszystko? Kolejny avent i podobne sytuacje. Wstyd.

  3. #223
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Hahahahaha jaja jak berety Robię sobie 2 przygody naraz i nagle pojawia się komunikat "Serwer jest przeciążony. Prosimy spróbować później" ... coś w tym stylu leciało. I nagle disconnect bez możliwości wejścia do gry, ekran wczytywania wisi w powietrzu
    Nie wiem już czy się śmiać, czy płakać.
    Kurde, ten event na prawdę jest wyjątkowy XDDDDD

  4. #224
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    no i na tyle by było(((((((((((((((((((((((((( serwer przeciążony ........................ znowu(((((((((((((((((((

  5. #225
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Akurat jak miałem zakończyć przygodę to mnie wywaliło, idealny moment wręcz

  6. #226
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    No i premki hu hu wiaterek strzelił.... <facepalm>

  7. #227
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Ja się waśnie premiami miałem wymienić i mnie wywaliło. Ciekawe co sobie pomyśli druga osoba z wymiany. zwiał? oszukał?
    Zrobienie dzisiaj wira graniczyło z cudem... nawet nie wiedziałem czy wojsko się przeładowało.
    No ale podobno problem mają wszyscy - znaczy za dużo nas w tej grze... sądzę, że wielu po tym evencie pomoże rozładować te utrudnienia rezygnując....

  8. #228
    Przekupny
    angel angel nie skończę misji wywala D

  9. #229
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Myślę , ze nawet nie dokończą tego ewentu i już zrezygnują z tej gry(((((((((((((((((

  10. #230
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    nie moge sie zalogowac problem z logowaniam =serwer przeciazony itd to co od stycznia co tydzien to samo

Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.