Strona 22 z 35 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 345

Wątek: Serwer Kolonia - problem z logowaniem - styczeń 2020

  1. #211
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    dzięki za info)))

  2. #212
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Ten serwer jest wyłączony ...

    Też tak macie ?
    "Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później"

  3. #213
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Mam ten sam problem. Poszło zgłoszenie do supportu. Wczoraj do ok. 15.00 wszystko było OK.

  4. #214
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Mogę tylko poinformować, iż problem jest nam znany.

    W tej sytuacji trzeba będzie poczekać na naprawę sytuacji przez techników serwera. Niestety nie jestem w stanie określić, kiedy może ona mieć miejsce, ale temat został już zgłoszony naszym specjalistom. Na pewno będą chcieli oni rozwiązać problem możliwie jak najszybciej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #215
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Od wczoraj lagi mam cały czas, wszystko z opóźnieniem jest, przygody ciężko robić tak.

  6. #216
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Te lagi to jakaś porażka. Dopiero dziś się o tym przekonałem. Wczoraj jeszcze miałem OK. Nie idzie kompletnie nic zrobić, premiowanie czegokolwiek, robienie przygód, stawianie budynków to już dopiero katorga. Farmy kwiatów pracują ale bez "dopałek" daleko nie zajdą. A żeby mieć te dopałki to trzeba przygody robić, tylko jak tu je [ciasteczko] robić przy takim stanie gry?! Guzik wie kiedy konserwa, na pewno będą gracze "do tyłu" ze zbieraniem kwiatów. Z bananem na twarzy napiszecie , że rekompensaty nie będzie bla bla bla, a tak naprawdę to będzie brzmiało "chcieliśta to mata, a tera spadajta".
    Przypomniało mi się, przecież event ma być "unikatowy"

  7. #217
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.11.2018
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    FIX YOUR game BB,
    dziekuje dobranoc.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.02.2020 o 21:15 Powód: korekta tresci

  8. #218
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Dziękuję wam za miła grę mam tak co 10 min .......
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.02.2020 o 21:16 Powód: korekta treści

  9. #219
    Osadnik Awatar Ronin11
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Faktycznie ten event jest wyjątkowy. Wejście na przygodę graniczy z cudem tak samo jak zapakowanie wojska gienkowi. Temat uderzenia na kilka obozów na raz to już wtopa murowana. Premie uciekają. Już nawet nie piszę do supportu bo odpowiedź jest znana przed jej przysłaniem - ciastkarnia i jej problem znany jest. Oczywiście to tak pomaga w grywalności jak założenie trampek na ból zęba.
    Ciekawe jest tylko to, że spotyka to jeden serwer. Najpierw koniec eventu prezentowego zakończony w iście "prezentowym" stylu a teraz początek eventu walentynkowego, który przypomina raczej rozwód dwóch nienawidzących się osób.
    Życzę by osoby odpowiedzialne za stronę informatyczną nie miały kolorowych snów lecz raczej koszmary.

  10. #220
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    Jak już wielu pisało .. tak się grać po prostu nie da
    przybycie zaproszenie do przygody - dobra chwilka
    otwarcie przygody - już nie raz zdarzyło mi się zapomnieć że coś otwierałam ... tak długi czas
    wejście na przygodę - kolejny stracony czas
    ataki - pakowanie , przenoszenie generałów , wysyłanie ataków ... o kurcze nie wyszedł z obozu .. wysyłasz jeszcze raz , a on po kilku sekundach zagina czasoprzestrzeń i z źle zapakowanym wojskiem ubija sobie obóz - czas i straty wojska
    powrót - no to pakujemy wojsko ..raz , drugi , trzeci ..ciągle nie zaskakuje , a gracze się denerwują bo czemu Ty ciągle nie spakowany , jakiś nerwowy kliknie zakończenie i du..sza wojsko wraca na piechotę

    i w ten oto super WALENTYNKOWY sposób można mieć 2h w duszy i kilku wrogów
    ...................... a to tylko jedna przygoda
    Ostatnio edytowane przez ZZuuzzkkaa ; 12.02.2020 o 12:38

Strona 22 z 35 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.