Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Zmiany w grze - 04.02.2020 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Tu chodzi o naprawę tego błędu. Bez obaw!
    Właśnie jest się czego obawiać, że BB planuje "naprawić" jedyną sensowną rzecz jaką wprowadzili na przestrzeni ponad roku.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale dla mnie jak i (chyba) dla wielu osób grających to nie jest żaden błąd tylko pomocna opcja przy produkcji wojska. Wiem dobrze,że mój wpis i tak już nic nie znaczy ale proszę raz jeszcze aby zostawić ten "błąd" z ludnością w spokoju

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    to byl jedyny sensowny bóóg, przydatny, jak niewiem, co , dla tych, co miejsce pod budynki, dawnooo się skończyło.

    a teraz bb, postanowilo go popsuc.. szkoda.

  4. #14
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez newhulagula Zobacz posta
    Umiejętności Zauroczonego odkrywcy oraz Uroczej odkrywczyni będą teraz aplikowane stosownie do rzadkości poszukiwań.

    O co chodzi? Ktoś? coś ?

    MHM, możemy się pobawić :P Zacznijmy może od tego, jakie to są te ich umiejętności.

    Nazwa: Uroczy Odkrywca (Urocza Odkrywczyni)
    Opis: Zawsze zapewnia najwyższe możliwe ilości zasobów podczas poszukiwania skarbów.
    Efekt:Uroczy skarb: +100% do wykonywania zadań, dodatkowo zawsze zapewnia najwyższe możliwe ilości zasobów podczas poszukiwania skarbów.


    Nazwa: Zauroczony odkrywca
    Opis: +100% do szybkości zadań wraz z jej unikalną - specjalną cechą: Zauroczenie: daje podwójne łupy z największą możliwą ilością zasobów.



    Skoro już to wiemy, to sprawdźmy jak wygląda opis EN
    The Bewitching Explorer and Lovely Explorer skills are now correctly applied to rarity searches.


    A teraz już wiemy na pewno, że w zmianach w grze jest błąd w tłumaczeniu.
    "Aleotsohozi"?
    Ano o to, że podczas "poszukiwań rzadkiego przedmiotu" umiejętności obu Pań będą działały poprawnie, czyli widocznie wcześniej podczas wysyłania ich na te konkretne poszukiwania to nie działało tak, jak powinno.
    I zagadka rozwiązana

    Miłego wieczoru!
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.01.2020 o 00:00

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar gandalf266
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Co z ostatnim eventem, był problem z logowaniem i przygodami, do dziś nie zostało to zrekompensowane graczom, uważacie to za zakończone bez jakiegokolwiek zrekompensowania za niemożliwość gry w okresie kilku dni???
    Nie wierzcie zegarom, czas wymyślił je dla zabawy.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Skoro już to wiemy, to sprawdźmy jak wygląda opis EN
    The Bewitching Explorer and Lovely Explorer skills are now correctly applied to rarity searches.


    A teraz już wiemy na pewno, że w zmianach w grze jest błąd w tłumaczeniu.
    To ja mam taki wniosek racjonalizatorski, że skoro te mechaniczne tłumaczenia wprowadzają więcej zamętu niż informacji to niech chociaż linkują do angielskiego orginału.
    To nie jest ani pierwszy ani rzadki przypadek kiedy nie wiadomo 'ossochozi' i trzeba sie uciekać do grzebania po angielskim/niemieckim forum żeby wykminić co autor miał na myśli.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co to daje ze gracze dziela sie swoimi spostrzezeniami i pisza do suportu o bledach niektore juz od dlugiego czasu sa i niesa naprawione
    rozmowa z bb na czacie czesc i koniec
    piszac do suportu obledzie dostaje sie instrukcje jak wyczyscic ciasteczka itp chociaz to nic niedaje
    krotko mowiac gracze sa i beda dalej olewani przed zamknieciem chca jak najwiecek kasy za klejki wyciagnac co chwile jest promocja
    nowe zmiany nowe bledy dojda

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    A stanica wywiadowców kiedy doczeka się naprawy??

    Czy Penolopa bana dostałą? Post pisze kto inny a podpisuje się Penelopa

    Dokładnie tak. od niemal samego początku ta stanica wywiadowców niby bardzo użyteczna, a swoje kosztowała, nadal jest praktycznie bezużyteczna. to co naprawiacie, to dla każdego gienka z osobna. to nie ma sensu.
    Nawet wiele razy zgłaszany mój postulat do tego forum jest olewany. nie mam już nadziei. chodzi mi o lajkowanie wpisów. zamiast robić ten duplikat dla poparcia, dałbym lajka i z głowy, i byłoby wiadomo czego ludzie oczekują. to forum od dawna aż się prosi o remont.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 28.01.2020 o 12:41 Powód: łuzópełnienie

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Tu chodzi o naprawę tego błędu. Bez obaw!


    no wlasnie dokladnie tego macie nie zmieniac :P

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja to bym się ucieszył, jak by naprawili błąd z logowaniem. Bo od 5 stycznia z drobną przerwa (1dzień) nie mogę sie na kompie logować ino na telefonie.
    Więc pisanie o jakiś bezedetach w tłumaczeniu jaka to wielka poprawka to tylko kamuflaż do tego co się dzieje. Bo znów będzie konserwa i znów nowe błędy a stare nie wyeliminowane, zero pomocy ze strony suportu że nawet szkoda klawiatury na pisanie do nich
    Znów event i kolejne budynki i szpece - z tymi nie problem mieszczą się w gwiezdzie, tak budynki to już problem u niektorych gdzie to wszystko stawiać. I rozmieszczać tak aby miało to sens.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.