Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zmiany w grze

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    zmiany w grze

    witam juz od dawna chciałem się podzielić tym w wami możne niektórym sie to możne nie spodoba ale każdy możne powiedzieć to comysli a mianowicie chodzi mi o nasza grę zmienił bym w niej parę rzeczy mianowicie by bardziej przypominało nasza gre settlers w ktora gralismy mysle ze wiekszoasc grała chodzi mi nawet o drzewa które sa w danych miejscach i niestety ale nie można nic tam posadzić jeśli je sie zetnie a było by owiele lepiej jesli na mapie można było stawiać domki leśniczówki i obszar ktory mieli by zasiewac do wyboru czy połowe planszy czy dany obszar nastepnie to nasze gospodarstwa pamiętam jak w grach wychodzili po czym cos sie tam zawsze dzialo sadzili takie placki zborza w koło domkow i zbierali w grze online nie bardzo sie dzieje poza tym każdy ma sporo ludzi juz na mapie szkoda ze na przykład ci wolni ludzie nie chodza naprzykład po mapie w obrębie siedziby czy domków magazynów albo ludzi którzy transportują surowce do siedzimy czy to osiołkami czy pieszo dodał bym cos by to bardziej realniej wyglądał każdy mógł by coś dorzucić

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Zgubiłeś parę przecinków i kilka kropek, znalazłem
    masz ,,,,,,,,, .... jak wstawisz pomyślimy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Zgubiłeś parę przecinków i kilka kropek, znalazłem
    masz ,,,,,,,,, .... jak wstawisz pomyślimy
    pomyśle nad tym czy je wstawić ale widzę ze udało ci się przeczytać i bez tych kropek i przecinków poeta nie jestem

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez marcin201 Zobacz posta
    ... poeta nie jestem
    Faktycznie poetą nie jesteś.
    Szanuj tych, którzy twoje wypociny będą czytać i domyślać się o ci chodziło.
    Tak niechlujnie napisany tekst zniechęca do czytania.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.