Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 93

Wątek: Zmiany w grze - 21.01.2020 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Klejnoty można zdobyć w inny sposób, aniżeli kupować za złotówki. Te paczki są po to żeby wypłukać klejnoty, które się namnożyły z kopalni.
    Ludzie uzbierali (lub kupili) 20k klejnotów a mieli w zamian 400k i trzeba to upłynnić, żęby móc znowu zarabiać.

    Ponawiam pytanie odnośnie vargusow. Czy jeśli mam już 2 to dostane 3 czy paczka nie będzie zawierać vargusa?
    kochaniutki nie 400 a 200 tys na plus bo kazda musisz kupic więc odlicz

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    racja mój błąd, ale nie zmienia faktu, że chyba nie to planowali

  3. #83
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    racja mój błąd, ale nie zmienia faktu, że chyba nie to planowali
    To poraz tysieczny swietnie swiadczy o ich mozliwosciach intelektualnych jesli nie potrafili wpasc na to, ze za dostepna za darmo walute mozna kupic kopalnie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wprowadzenie paczek zostało przygotowane, łagodnie mówiąc niesolidnie. "wielka zbiorcza paczka" zamiast kopalni żelaza zawiera kopalnie węgla. Obie paczki sa niedostępne jeżeli mamy wykorzystane limity niektórych specjalistów których ta paczka zawiera. Nigdzie nie ma informacji na ten temat a na zgłoszony problem odpowiedź jest typu: w opisie jest źle ale na forum było dobrze.
    Nigdzie w regulaminie nie czytałem, że opisy w grze trzeba weryfikować na forum co dla mnie jest totalna bzdurą.
    Nie ma też odpowiedzi na zablokowanie paczki w przypadku wcześniejszego wykupienia specjalistów.

  5. #85
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam pytanie czy w tym budynku "cukiernik " będziemy produkować te premie na zapas czy tylko jak będzie potrzeba

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam tylko 2 rzeczy, które mnie irytują w grze.
    1. Geologów i odkrywców jest coraz więcej. Denerwuje mnie przeklikiwanie się przez nich wszystkich. Przydałby się jakiś panel do zarządzania. Zaznaczasz wszystkich i wszystkich na raz wysyłasz.
    2. Handel. Czemu jeszcze nie wpadli na to, aby jak się skończy oferta, dodać opcję "WYSTAW PONOWNIE". ??!?!?!?!

  7. #87
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Seban2000 Zobacz posta
    2. Handel. Czemu jeszcze nie wpadli na to, aby jak się skończy oferta, dodać opcję "WYSTAW PONOWNIE". ??!?!?!?!
    To są ludzie ktorzy robiąc zagnieżdzone menusy u poszukiwaczy nie wpadli na to, ze z wewnetrznego powinien byc dostepny przycisk "cofnij", a nie tylko zamkniecie calego okna i wybieranie opcji od nowa. Za duzo od nich wymagasz.

    To jest ten typ ludzi ktorym jakby dac do zaprojektowania i wykonania młotek, to nie miałby klina tylko sam trzonek.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #88
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Seban2000 Zobacz posta

    2. Handel. Czemu jeszcze nie wpadli na to, aby jak się skończy oferta, dodać opcję "WYSTAW PONOWNIE". ??!?!?!?!
    pokaz mi chociaz 1 dobry pomysl na ktory oni sami wpadli a nie inni gracze

  9. #89
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Dostaniesz
    Witam serdecznie!

    Potwierdzam, Wspaniała Zbiorcza Paczka będzie zawierała Generała Vargusa, nawet jeżeli jesteś już szczęśliwym posiadaczem dwóch Generałów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #90
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    tak z ciekawości bo patrzę na różne poradniki, po kiego komuś 3 Vargusów
    pewnie nie wszystkie przygody robię i ze 4-5 z kolejnych paczek się przyda, ale do których?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.