Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 93

Wątek: Zmiany w grze - 21.01.2020 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy jeśli posiadam 2x Vargusa to czy przy zakupie wspanialej zbiorczej paczki, będę miał 3x vargusa czy poprostu paczka nie będzie go zawierała?

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co do bledow zawartosci paczki, to niestety, ale posty na forum niewiele pomoga. Forum prawie nikt nie czyta, a szczegolnie jakiegos komunikatu, gdzies tam w srodku jakiegos tematu. Tak ze, Obowiazujace opisy, to sa te, ktore sa w grze....

    No a z tymi generalami w paczkach (Nusala i Vargusem), pewnie bedzie błąd.
    Vargusa mam jednego kupionego dawno temu. W tej chwili, moge kupic dwoch oddzielnie i kolejnego w sredniej paczce, czyli razem 4 Vargusow max.
    Z Nusala mam inaczej, jedna kupilem dawno temu, kolejna ostatnio, jak sie pojawila za klejnoty, czyli mam dwie. Trzeciej nie moge kupic, jest zablokowana. Moge za to kupic paczke, gdzie jest. CZyli razem 3 Nusale max.
    Cos tu jest pokopane, i prawdopodobnie nie dostane tego czwartego Vargusa, boje sie tez, ze cos z trzecia Nusala bedzie zle, tez jest mozliwosc, ze jej nie dostane.
    No i teraz co robic, jak zyc? Skoro strach to kupic...

  3. #73
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Serio nie mozna takich rzeczy sprawdzic przed wpuszczeniem ich na serwery?
    Nie jestes tutaj od dzis, zeby sie ludzic, ze ktokolwiek cokolwiek tutaj sprawdza. Patrzac na ilosc i jakosc bledow mozna sie spodziewac z calkiem duza doza prawdopodobienstwa, ze nikt tego od miesiecy albo lat nie robi i nie ma zamiaru.

    Cos tu jest pokopane, i prawdopodobnie nie dostane tego czwartego Vargusa, boje sie tez, ze cos z trzecia Nusala bedzie zle, tez jest mozliwosc, ze jej nie dostane.
    No i teraz co robic, jak zyc? Skoro strach to kupic...
    Generalnie trzeba miec cos nie tak z deklem, zeby inwestowac kilkaset zlotych w gre ktora nie wiadomo w jakim stanie bedzie dzialac za kilka miesiecy, jesli bedzie dzialac w ogole. Stad dylematy na temat zawartosci paczki sa lekko mowiac nieuzasadnione.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    ...
    Generalnie trzeba miec cos nie tak z deklem, zeby inwestowac kilkaset zlotych w gre ktora nie wiadomo w jakim stanie bedzie dzialac za kilka miesiecy, jesli bedzie dzialac w ogole. Stad dylematy na temat zawartosci paczki sa lekko mowiac nieuzasadnione.
    A skad takie przypuszczenia, ze inwestuję w grę kilka setek?
    Piszę, że boję się to kupić, a to jest różnica. Jeśli tego nie kumasz, to masz problem...

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Powiem szczerze, ze nie wiem czy to jest warte 600 zł dla nowego gracza, a dla starego ? Nusalę właśnie kupiłem, kolejni generałowie już mi nie potrzebni. Bardziej przydałaby się wyspa tylko dla nich, bo umieścić 60 generałów, aby nie zabrać terenów do budowy to sztuka. Nikt nie wpadł na pomysł, aby tam była także i kopalnia klejnotów, a to podejrzewam, że byłby bodziec dla niektórych aby dokonać zakupu.
    myślę ze rzucili by się na to

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie ma przymusu kupowania to raz, a dwa czekam na promo na klejki bo już z pare dni nie było.
    Dali by niższą cene to może ktoś by się jeszcze skusił a tak ? A ile ta mniejsza paczka kosztuje bo znowu po konserwie nie mogę się zalogować - taka tradycja
    A że błędy w opisie i stanie faktycznym to po tylu latach nie powinno wcale już dziwić

  7. #77
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Że ja zapytam tam ktoś zdrowy pracuje?
    50k klejek za jakaś paczkę - 600 zł za marne rzeczy co są darmo grając, błąd za błędem a oni jeszcze 50k klejek chcą aby wydać ?
    To chore co się dzieje jak tak można podchodzić to jest tak jak sam nazwali


    i tego będę się trzymał BB traktuje nas jak dojne krowy co myślą ze byle czym załatają masę błędów

    PS. BB_Penelopa stanca już działa poprawnie bo jakoś nie widzę od 2 miesięcy aby podczas waszych aktualizacji była informacja odnośnie jej naprawy.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    ale jak ktos jest naiwny to jego sprawa nic tylko gratulowac takim

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Klejnoty można zdobyć w inny sposób, aniżeli kupować za złotówki. Te paczki są po to żeby wypłukać klejnoty, które się namnożyły z kopalni.
    Ludzie uzbierali (lub kupili) 20k klejnotów a mieli w zamian 400k i trzeba to upłynnić, żęby móc znowu zarabiać.

    Ponawiam pytanie odnośnie vargusow. Czy jeśli mam już 2 to dostane 3 czy paczka nie będzie zawierać vargusa?

  10. #80
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta

    Ponawiam pytanie odnośnie vargusow. Czy jeśli mam już 2 to dostane 3 czy paczka nie będzie zawierać vargusa?
    Dostaniesz

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.