Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Propozycja BB nt. odzyskania czasu pod koniec eventu.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Straciłem wszystkie prezenty , odechciewa mi się grać

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jesteśmy wszyscy jak małe dzieci, narzekamy, narzekamy a i tak dalej gramy. BB o tym wie i ma nas gdzieś.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez radedam66 Zobacz posta
    Jesteśmy wszyscy jak małe dzieci, narzekamy, narzekamy a i tak dalej gramy. BB o tym wie i ma nas gdzieś.
    patrz na listę znajomych, co która karta ma zieloną kropkę w czasie eventów a co dopiero poza nimi?
    nawet jeśli część gra się po prostu znudziła, ilu się odechciało z powodów różnych tego typu akcji-powinni się starać bardziej czy nie muszą?

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystarczyło na telefonie miec apke i sie zalogować, i wykupić to co potrzebne.
    Fakt na telefonie nie da się grać ale jako emergency to tak

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Wystarczyło na telefonie miec apke i sie zalogować, i wykupić to co potrzebne.
    Fakt na telefonie nie da się grać ale jako emergency to tak
    Człeku jak nie czytałeś wcześniejszych postów to nie mędrkuj. Na niczym się nie dało wgrać gry, na Androidzie - Także.Dopiero po resecie serwera poszło bez problemów - w poniedziałek.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    No to kolejny raz macie nauczkę ... prezenty wydaje sie od poczatku , na odkrywcow (przynoszacych kolejne) generałów(o razu uzywanych do walki) no i pozniej budynki czy cus tam jeszcze , w naszej gildii chyba nikt nie stracil zbyt duzo bo conajmniej tydzien przed koncem oddawalismy prezenty mniejszym lvl-om , poza tym to tylko gra ....... na którą od lat narzekamy i dalej gramy . zdrowia wszystkim życze

  7. #27
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Straciłem mnóstwo prezentów i nie zdążyłem wykupić za nie większości przedmiotów z zakładki eventowej ,wszystko przez nieudolność BB. Pisałem do suportu w sobotę, że grać sie nie da od piątku i potrzeba zrestartować serwer, dałem im rozwiązanie na tacy...

    @Penelopa jaką rekompensatę otrzymamy ?? Masz resztki odwagi i kompetencji żeby tu konkretnie odpowiedzieć ??

    czas start..

    Witam serdecznie!


    Jeśli mowa o jakiejś rekompensacie za niemożliwość zalogowania się do gry w ostatnie dni eventu, to na razie nic zaproponować Ci nie mogę. Być może podjęta zostanie jakaś decyzja o zadośćuczynieniu za te utrudnienia, ale proszę wyglądać dalszych komunikatów w tej sprawie na forum oraz za pośrednictwem poczty w grze. Jeśli jakaś paczka rekompensująca zostanie wysłana, to raczej właśnie pocztą w grze. Indywidualnych rekompensat na ten moment nie oferujemy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez milimetr1970 Zobacz posta
    Człeku jak nie czytałeś wcześniejszych postów to nie mędrkuj. Na niczym się nie dało wgrać gry, na Androidzie - Także.Dopiero po resecie serwera poszło bez problemów - w poniedziałek.
    Miałem ten sam problem na swoim serwie i też nie mogłem sie zalogować na kompie na żadnej przeglądarce. Udało się własnie na puffinie, i zdązyłem wydać prezenty więc marudz dalej i oczekuj na cud rekompensaty <haha>

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Marudzicie... przy logowaniu przez nk.pl nie można się zalogować od MIESIĘCY!!! ...i nikt z tym nic nie robi.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.