Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Propozycja BB nt. odzyskania czasu pod koniec eventu.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2014
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    BB_Penelopa JAJA SOBIE ROBISZ ???????????

    sprzedawałem lodowe za prezenty, od kilku dni, w niedziele wystawiłem ofki serwer mnie wywalił i nie już do końca ewent nie wpuścił.

    15 000 - 20 000 prezentów chcesz mi powiedzieć że był do kosza ???? PRZECIEŻ TO NIE NASZA WINA TYLKO WASZA

    proponuje pisać na fb to może to do większej ilości ludzi dotrze jak BB postępuje z graczami, bo tutaj nikt nie zagląda

    Ż E N A D A

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    404
    Serwer
    Kolonia
    Witam serdecznie!

    W dniu dzisiejszym odbył się restart serwera w celu naprawy utrudnień związanych z logowanie. Proszę o informacje, jak teraz wygląda sytuacja?

    Informuję, że wydarzenie nie zostanie przedłużone.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa


    To jak chcecie ludziom zwrócić równowartość prezentów (i nie mówię o monetach) bo to przez was stracili możliwości zakupów

  3. #13
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Nie chce Was martwić, ale każdy gracz tworzący tu konto zatwierdzał regulamin... pomimo, że to nie Wasza wina, że nie mogliście wejść na grę, to jednak nie oczekujcie jakiś rekompensat i nie myślcie, że cokolwiek Wam się należy.
    fragment regulaminu...
    "UŻYTKOWNIK WYRAŹNIE PRZYZNAJE, ŻE KORZYSTA Z USŁUG I GIER NA WŁASNE RYZYKO.

    USŁUGI SĄ ŚWIADCZONE "W TAKIM STANIE W JAKIM SĄ". UBISOFT NIE CZYNI ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH SKUTKÓW KORZYSTANIA Z USŁUG W ZAKRESIE ZGODNOŚCI, DOKŁADNOŚCI, KOMPLETNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ. UBISOFT NIE GWARANTUJE, ŻE USŁUGI I GRY, W TYM SERWERY I OPROGRAMOWANIA KONIECZNE DO ICH FUNKCJONOWANIA, BĘDZIE WOLNE OD PRZERW LUB BŁĘDÓW, WIRUSÓW LUB INNYCH SZKODLIWYCH ELEMENTÓW LUB, ŻE BŁĘDY, WIRUSY LUB INNE SZKODLIWE ELEMENTY BĘDĄ POPRAWIONE. WRESZCIE, UBISOFT NIE GWARANTUJE, ŻE INFORMACJE, TREŚCI LUB ELEMENTY DOSTĘPNE ZA POŚREDNICTWEM USŁUG I GIER SĄ DOKŁADNE, KOMPLETNE I AKTUALNE.....
    ....UŻYTKOWNIK PONOSI NA ZASADACH OGÓLNYCH RYZYKO ZWIĄZANE Z KORZYSTANIEM Z USŁUG. RYZYKO ZWIĄZANE ZE STRATĄ CZASU I WYSIŁKU, UTRATY DANYCH (SZCZEGÓLNIE DANYCH ZWIĄZANYCH Z GRĄ), BŁĘDY LUB UTRATĘ INFORMACJI HANDLOWYCH LUB INNYCH INFORMACJI WYNIKAJĄCYCH Z KORZYSTANIA Z USŁUG I GIER."

    Może i jest to przykre, ale to wypadek losowy z którym trzeba się pogodzić.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2014
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Marzenka87 ..... ty jeśteś graczem czy MODem ?

    czy to ktoś kwestionuje ???? czy chchemy zwrotu pieniedzy wydanych w grze ?

    ręce opadły, nawet nie chce mi się pisać Ci jakiegoś przykłady z życia, regulamin regulaminem, życie życiem, nie pisął byś tego gdybyś to ty straciła tyle prezentów

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Napisze wam brutalnie, nauczka na przyszłość nie ufać i wydawać zasoby eventowe na bieżąco.
    Jak widać dziś promo na klejki ot taka rekompensata

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MaRcel-tD Zobacz posta
    BB_Penelopa JAJA SOBIE ROBISZ ???????????

    sprzedawałem lodowe za prezenty, od kilku dni, w niedziele wystawiłem ofki serwer mnie wywalił i nie już do końca ewent nie wpuścił.

    15 000 - 20 000 prezentów chcesz mi powiedzieć że był do kosza ???? PRZECIEŻ TO NIE NASZA WINA TYLKO WASZA

    proponuje pisać na fb to może to do większej ilości ludzi dotrze jak BB postępuje z graczami, bo tutaj nikt nie zagląda

    Ż E N A D A
    ale marudzicie koloniści
    NIC nie stracicie, nawet zyskacie!
    przecież te 20k głupich prezentów będzie pomnożone przez 0,4 i zamienione w bezcenne złote monety za które kupicie tony towaru z handlu, powinniście być zadowoleni z takiego mechanizmu a wdzięczność swoją okazać kupując klejki w promo, jeszcze tylko 3 godziny trwa dzisiejsza promocja

  7. #17
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MaRcel-tD Zobacz posta
    Marzenka87 ..... ty jeśteś graczem czy MODem ?

    czy to ktoś kwestionuje ???? czy chchemy zwrotu pieniedzy wydanych w grze ?

    ręce opadły, nawet nie chce mi się pisać Ci jakiegoś przykłady z życia, regulamin regulaminem, życie życiem, nie pisął byś tego gdybyś to ty straciła tyle prezentów
    Jestem graczem, każdy Mod jest graczem, ale ja nie jestem Modem, a sugerujesz że się nadaję na Moda? Przemyślę to
    Czy ktoś mówił o pieniądzach gdzieś...nie zauważyłam
    Zauważyłam tylko iż nie ma jakiś podstaw do liczenia na oddanie prezentów czy możliwość przywrócenia eventu, bo regulamin jasno mówi o tym.
    Przykład z życia mi niepotrzebny i wiem że regulamin to regulamin a życie życiem i nie raz BB udowodniło to, że jednak pomimo regulaminu stara się wyjść do graczy z otwartą dłonią i często były te rekompensaty przy mniejszych czy większych wpadkach. Jestem przekonana, że i teraz tak się stanie (choć na pewno nie w takim stopniu jak tego oczekujesz), ale nie ma co się trząść z nerwów, wykrzykiwać złości, czy nawoływać do hejtu. To tylko gra i gdybym straciła coś w niej to powiedziałabym trudno i grała dalej, takie rzeczy po prostu się zdarzają. Chyba masz tego świadomość, że gra nie jest idealna bo grasz już od lat i może czas się z tym pogodzić, przełknąć to i grać dalej.
    Życzę Ci i innym jeszcze dużo radości z gry i dużo więcej cierpliwości i zrozumienia

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Jestem graczem, każdy Mod jest graczem, ale ja nie jestem Modem, a sugerujesz że się nadaję na Moda?

    Jestem przekonana, że i teraz tak się stanie (choć na pewno nie w takim stopniu jak tego oczekujesz),
    Życzę Ci i innym jeszcze dużo radości z gry i dużo więcej cierpliwości i zrozumienia
    a ja jestem przekonany że nie jesteś modem ale wróżką, niesamowite i miłe że wróżysz na forum za friko


  9. #19
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    hahahahahahaha komu powróżyć? nr konta do wpłat podam na priv

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Straciłem mnóstwo prezentów i nie zdążyłem wykupić za nie większości przedmiotów z zakładki eventowej ,wszystko przez nieudolność BB. Pisałem do suportu w sobotę, że grać sie nie da od piątku i potrzeba zrestartować serwer, dałem im rozwiązanie na tacy...

    @Penelopa jaką rekompensatę otrzymamy ?? Masz resztki odwagi i kompetencji żeby tu konkretnie odpowiedzieć ??

    czas start..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.