Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: 2020.. problem z logowaniem - wszystkie światy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat

    2020.. problem z logowaniem - wszystkie światy

    Witam
    Czy ma ktoś jeszcze problem z wejściem do gry?
    Wczoraj wszystko było ok a dziś gra ładuje się już 15 min i nic

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Byc moze przejsciowa czkawka, u mnie w tym samym czasie ruszylo bez wiekszych problemow...

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!


    Opisany problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) Twojej przeglądarki lub Flash Playera.

    Aby mieć pewność, że korzystasz z aktualnej wersji gry, zalecamy regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej, a ponadto skorzystać z instrukcji umieszczonych poniżej.

    Pamiętaj, aby wylogować się z gry na co najmniej 15 minut i zamknąć stronę przed wykonywaniem tych czynności. Następnie zrestartuj przeglądarkę i zaloguj się ponownie.

    Instrukcja, jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź proszę na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

    Instrukcja czyszczenia pamięci DNS:
    1) uruchom wiersz poleceń
    Start -> Uruchom -> wpisz "cmd" i zatwierdź
    2) wpisz "ipconfig /flushdns" i zatwierdź

    Warto również zalogować się do gry, korzystając z innej przeglądarki. Polecam Microsoft Edge!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!


    Opisany problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) Twojej przeglądarki lub Flash Playera.

    Aby mieć pewność, że korzystasz z aktualnej wersji gry, zalecamy regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej, a ponadto skorzystać z instrukcji umieszczonych poniżej.

    Pamiętaj, aby wylogować się z gry na co najmniej 15 minut i zamknąć stronę przed wykonywaniem tych czynności. Następnie zrestartuj przeglądarkę i zaloguj się ponownie.

    Instrukcja, jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź proszę na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

    Instrukcja czyszczenia pamięci DNS:
    1) uruchom wiersz poleceń
    Start -> Uruchom -> wpisz "cmd" i zatwierdź
    2) wpisz "ipconfig /flushdns" i zatwierdź

    Warto również zalogować się do gry, korzystając z innej przeglądarki. Polecam Microsoft Edge!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ale to nie tylko w przeglądarce były problemy bo nawet gościu ze steam też miał problem z tym to raz a dwa każdy próbował na różnych przeglądarkach a nawet na telefonach więc prosiłbym sprawdzić co było przyczyną. I to się zdarzyło tylko dzisiaj nagle parę osób wywaliło z serwera potem problemy z wejściem do gry z różnych możliwych źródeł (przeglądarki, telefony, oraz platformy dystrybucji cyfrowej typu steam). Tym bardziej że sam problem się rozwiązał a nikt nic nie czyścił po 5 minutach dało rade wejść do gry xD
    Ostatnio edytowane przez In5an1aC ; 02.01.2020 o 14:53

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli to nie tylko u mnie ten problem że od wczoraj wieczorem nie można się zalogowac, eh tradycja musi być
    I tak uprzedze ciastka wyczyscilem, dywan wytrzepalem kota podlałem i kwiatki nakarmiłem i dalej nic ...

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Czyli to nie tylko u mnie ten problem że od wczoraj wieczorem nie można się zalogowac, eh tradycja musi być
    I tak uprzedze ciastka wyczyscilem, dywan wytrzepalem kota podlałem i kwiatki nakarmiłem i dalej nic ...
    a czy ekran monitora przetarłeś?? jak trzepałeś dywan może sie zakurzył.

    PS Tak na serio to czy DNS czyściłeś to jest ostatnia deska która BB może Ci przysłać.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nawet innego kompa i neta próbowałem i też ZERO efektu
    Ale licze na promo na klejki to pewnie będzie działać im jak zwykle bezbłędnie <haha>

    No brawo kolejny dzien walki i dalej nic, zero efektu - postęp logowania zatrzymuje sie w połowie paska postepu i tyle.
    Wszystko próbowałem i zero efektu,
    Ciekawe czy uda się kiedyś jeszcze zalogowac <haha>
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2020 o 19:21 Powód: połączenie postów

  8. #8
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    No brawo kolejny dzien walki i dalej nic, zero efektu - postęp logowania zatrzymuje sie w połowie paska postepu i tyle.
    Wszystko próbowałem i zero efektu,
    Ciekawe czy uda się kiedyś jeszcze zalogowac <haha>
    na jakiej przegladarce tak masz? bo na chromie nie mam problemu
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    na jakiej przegladarce tak masz? bo na chromie nie mam problemu
    Zrozum że nie u wszystkich występuje problem. Ja dzisiaj znowu włączyłem gre 5 minut temu na mozilli pograłem dwie minuty i wywaliło mnie po czym nie moge wejść do gry bo wyskakuje że połączenie z serwerem zostało przerwane itp itd. Dobra ponowna próba lecz na telefonie ale nie na wi-fi tylko LTE zaznaczam LTE na przeglądarce puffin i dalej to samo więc nie jest to wina przeglądarki ani sieci domowej itp. Ten problem występuje od strony serwera..

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Wiadomo już coś? też nie mogę się zalogować, a wszystko poczyściłam co mogłam..

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.