Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: 2020.. problem z logowaniem - wszystkie światy

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez TakiNick Zobacz posta
    Wiadomo już coś? też nie mogę się zalogować, a wszystko poczyściłam co mogłam..
    No spokojnie to nie wina przeglądarek itp :P Ja znowu nic nie robiłem nic nie czyściłem a już wszedłem do gry bez niczego. Powód problemy z serwerami

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Próbowałem na wszystkich możliwych przeglądarkach tj. Mozilla choć tam już od dawna setlersi nie działają, Opera zapomnij
    Dziś nawet ponownie wyczyściłem wszystko i puściłem na Chromie logowanie na noc nie mając nic więcej włączonego i ... doszło do połowy pasku (na stronie z ludkiem) i koniec. Cała noc w piach .. czyli ewidentnie wina nie jest po mojej stronie
    Ale że pomoc techniczna w tej grze nie działa to bywa ... może kiedyś się uda
    Już w lutym tak było jak zrobili jakąs tam konserwe to przez długi okres czasu nie można się było zalogowac i mamy powtórke z rozrywki

  3. #13
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Próbowałem na wszystkich możliwych przeglądarkach tj. Mozilla choć tam już od dawna setlersi nie działają
    Mi na Mozilli działają bez problemu. Próbowałeś na przeglądarce dedykowanej do Settlersów od BB? Nie namawiam do korzystania, ale jeśli tam zadziała to dobre i to.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    W przypadku problemów z logowaniem lub innymi problemami z grą należy skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną w grze opisując swój problem.
    Zamieszczam link z odnośnikiem do informacji o kontakcie z supportem
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ę-z-Supportem

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Zeus daj spokuj z tymi podpowiedziami ja czekam od rana az ktos cos z tym bajzlem zrobi teraz jest coraz wiecej osob poszkodowanych wiec niech poradza cos na swoje bledy a to jest ewidentna wina serwera kolonia czyli cos sie zepsulo zobaczymy do jutra ile bedzie wpisow chyba ze rusza 4 litery i cos zrobia pozdr

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Zeus - odpisali mi jak zawsze że problem z przeglądarką.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Droga Penelopo, zrobilem wszystko, jak napisalas. I guzik... Kolonia nadal nie dziala.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Droga Penelopo potrzebujemy twojej pomocy a ty spisz?

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak już pisałem gdzie cały czas tutaj pisali porady czyszczenie dns i flasha.. a mówiłem że są problemy z serwerem to nie lepiej zwalić na użytkowników że mają nieaktualnego flasha itp.. zresztą nie tylko ja to pisałem że zaczynają się problemy patrz 1 i 2 strona tego tematu ale zlewanie informacji o problemach było duże i jak się okazało pojawiły się już większe i to tylko na serwerze kolonia z tego co widzę.. plus problemy z wczytywaniem wysp znajomych...

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli wszystko po staremu.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.