Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: obserwatorium

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra

    obserwatorium

    Podczas uruchomionego przyspieszenia SZCZEGÓŁOWA MAPA GWIEZDNA gienki wracają w standardowym tempie.
    Odsyłając gienków z misji "zegar" pokazuje skrócony czas, natomiast wchodząc na plansze główną gry "zegar" pokazuje zwykły czas mimo, że premia powinna działać i gienki idą w normalnym czasie.

    Tak na prawdę psujecie ludziom grę takim wiecznymi śmieciami w grze. Mnie to już nudzi, śmieszy, nie wiem nawet. Dobrze, że nie kupuję waszych pakietów za prawdziwą kasę, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej problemów, praktycznie ze wszystkimi aspektami gry. Popatrzcie na listę błędów - to jest nasza (graczy) ocena waszej pracy, waszej wiecznej partaniny. Coraz to nowe "idiotyczne" eventy - żeby one były choćby przygotowane, ale nieeeee, co i raz wrzucacie coś na pałę i tyle. Sory ale kompletnie zawodzicie. Nie wiem kto tam wam pisze te programy czy inne rzeczy, ale może zatrudnijcie fachowców.

    Po c mam kupować wasze budyneczki, premie itd., skoro jak ich potrzebuję to one nie działają.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Podczas uruchomionego przyspieszenia SZCZEGÓŁOWA MAPA GWIEZDNA gienki wracają w standardowym tempie.
    Odsyłając gienków z misji "zegar" pokazuje skrócony czas, natomiast wchodząc na plansze główną gry "zegar" pokazuje zwykły czas mimo, że premia powinna działać i gienki idą w normalnym czasie.
    Witaj.

    Co do Twojego problemu to mam pewne podejrzenia dlaczego masz różne czasy, ale aby to wyjaśnić musisz znać podstawowe funkcjonowanie tej premii. Jeżeli odpalasz obserwatorium przed odpaleniem przygody to na obu mapach będzie ona aktywna i wtedy na każdej będzie skrócony czas podróży. Natomiast jeżeli odpalisz przygodę a później obserwatorium to podróż na przygodę z wyspy będzie pokazywana jako skrócona, ale w momencie wejścia na przygodę generałowie będą podróżować w normalnym czasie, ponieważ premii nie ma na przygodzie. Jeżeli na przygodzie masz premie z obserwatorium a na wyspie jej już nie ma, bo wygasł jej czas trwania to generałowie z przygody będą mieli pokazany skrócony czas, ale wchodząc na wyspę będzie podróż generałów pokazywała normalny czas.
    A w skrócie można to określić w ten sposób, na jakiej mapie występuje premia to na niej będzie skrócony czas podróży nie myl z czasem pokazywanym.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Obserwatorium odpalałem przed odpaleniem przygody (przygoda trwa już 3 dni i na przygodzie mam aktywne 2 premie - mnożnik pkt i przyspieszenie gienków). Jak mam odpaloną premię to odpalam przygodę i premia powinna być aktywna przez całą przygodę, a nie jest. Co dziwne premia była aktywna (w obie strony wysyłanie i powrót gienków) przez 2 dni, teraz aktywne jest tylko szybsze wysyłanie, a powrót jest standardowy (Mikołaj leci godzinę i 30 min).
    Przed chwilą przesłałem sobie medyka i leciał 3 minuty z kawałkiem, ale powrót medyka trwa już 15 min tak samo z Mikołajem. Przed chwila sprawdziłem.
    Nie można być pewnym zasad gry.

    Dzięki za odp. i też pozdrawiam

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    wszystko jest prawidlowo. premia dziala na przygodzie wiec na przygodę idą szybko, zaś na wyspie już wygasła(trwa tylko 2h), wiec idą standardowo. od 8min do 15min

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obserwatorium zawsze działa w strefie, do której podróżuje generał. W przypadku podróży na przygodę musisz sprawdzić, czy premia z obserwatorium była aktywna w momencie rozpoczęcia przygody, a jeśli chodzi o powrót generałów do domu, czy została aktywowana w ciągu ostatnich 2 godzin. Nie jest to błąd.

    Temat przenoszę do dyskusji.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.01.2020 o 18:48

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Czas powrotu z misji

    Uruchomiłem w obserwatorium szczegółową mapę gwiezdną gdzie transport wojsk wynosi ok 3 min.
    Po rozpoczęciu misji i wygaśnięciu powyższej "premii" dalej jest aktywna na rozpoczętych misjach przy powrocie.
    Kilkakrotnie stwierdziłem błąd, podczas powrotu generała czas zamiast 3 min wynosił ponad 15 min.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 1 (2).jpg, 
wyświetleń: 137, 
rozmiar: 16.4 KB, 
ID: 3406.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 2 (2).jpg, 
wyświetleń: 106, 
rozmiar: 15.7 KB, 
ID: 3407.  

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Nie jest to błąd. Już to wyjaśniałam w innym temacie, z którym połączę teraz ten wątek:


    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Obserwatorium zawsze działa w strefie, do której podróżuje generał. W przypadku podróży na przygodę musisz sprawdzić, czy premia z obserwatorium była aktywna w momencie rozpoczęcia przygody, a jeśli chodzi o powrót generałów do domu, czy została aktywowana w ciągu ostatnich 2 godzin. Nie jest to błąd.

    Temat przenoszę do dyskusji.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.