Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ✔ [23505] zdeformowany zasięg ŚWIĄTECZNEJ PIEKARNI

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    ✔ [23505] zdeformowany zasięg ŚWIĄTECZNEJ PIEKARNI


  2. #2
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie jeszcze gorzej - zasięg piekarni jest z dala od samej piekarni i nawet nie dochodzi do samego budynku.

    Próbowałem przestawić ją bardziej w prawo tak aby objęła złoża saletry na wyspach archipelagu ale nie da się tego zrobić po przestawieniu jej na małe wyspy maksymalnie w prawo w ogóle traci zasięg.


  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hmm, a dlaczego oczekujecie, że będzie działała jak w opisie? Stanica wywiadowców do dziś nie działa jak powinna. Ale ponoć tak właśnie miało być )) Podobnie Obserwatorium, które przyspiesza co chce, jak chce i kiedy chce. No chyba, że od ostatniej mojej rozgrywki to naprawili, ale jakoś nie wierzę

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    hmm, a dlaczego oczekujecie, że będzie działała jak w opisie? Stanica wywiadowców do dziś nie działa jak powinna. Ale ponoć tak właśnie miało być )) Podobnie Obserwatorium, które przyspiesza co chce, jak chce i kiedy chce. No chyba, że od ostatniej mojej rozgrywki to naprawili, ale jakoś nie wierzę
    Wiesz co nie grałam ze 2 miechy, wróciłam z miesiąc temu. Przez ten czas coś musieli poprawić, bo błędów z obserwatorium już nie widzę. Kiedyś był problem z niektórymi generałami. Największy chyba z mikołajem szkolonym na pojemność, z tymi na szybkość było w porządku. Teraz wszystkie śmigają szybciej. Gdzieś jeszcze widziałam, ze ktoś żalił się na powrót generałów ale jak dla mnie to jak na wyspie głównej premia się skończyła to nie działa i to jest normalne. Na obserwatorium i stanicy potrafię zrobić 5 drugich złodziei, inni piszą o 5 drwalach. Więc jak dla mnie to sporo.
    Co do stanicy to się nie wypowiem, coś tam daje, nie tyle co oczekiwaliśmy ale to pewnie jak zwykle brak doprecyzowania w jej opisie.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    u mnie to samo .. w dwóch miejscach
    https://prnt.sc/qhzijj
    https://prnt.sc/qhzide
    Ostatnio edytowane przez ZZuuzzkkaa ; 31.12.2019 o 22:03

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam ten problem w 9 sektorze. Wydaje mi się, że problem dotyczy sytuacji kiedy zasięg piekarni wykracza poza wyspę. Pewnie źle napisany warunek i coś nie tak się dodaje albo odejmuje.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Nie ma potrzeby wysyłania zgłoszeń do Supportu w tej sprawie.

    Dziękuję za zrozumienie.
    BB_Penelopa

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    sekretny mikolaj nie dziala na ulepszone gospodarstwo
    wyspa w permanentnej przebudowie

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Poprawka została wgrana podczas aktualizacji 4 lutego 2020 roku.
    Problem nie powinien już występować.
    Wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.