Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Event - brak waluty z poszukiwań po zakończeniu 1 fazy

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odkrywcy i zasoby ewentowe

    Po raz kolejny odkrywcy wracający po godzinie rozpoczęcia ewentu nie przynoszą zasobów ewentowych.

    Zgodnie z blogiem https://forum.thesettlersonline.pl/t...wanie-skarbów powinni przynieść zasoby.

    Czy coś się zmieniło od tego czasu?

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli wysyłasz przed eventem, to już od kilku eventów wstecz znoszą Ci co wracają co najmniej po 3h od startu.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Jeśli wysyłasz przed eventem, to już od kilku eventów wstecz znoszą Ci co wracają co najmniej po 3h od startu.
    To chyba bardzo wybiórczo, bo wysłałam o 9,30 na krótki czas ... 1h i ileś min i wrócili już z prezentami.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Jeśli wysyłasz przed eventem, to już od kilku eventów wstecz znoszą Ci co wracają co najmniej po 3h od startu.
    Też tak myślałem, ale ci co wrócili później nic nie przynieśli.

    Dodatkowo wydaje mi się, że to wina premii od znajomego czy jak to się teraz nazywa - co oczywiście nie zmienia fakupu.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez morgorothor Zobacz posta
    Też tak myślałem, ale ci co wrócili później nic nie przynieśli.

    Dodatkowo wydaje mi się, że to wina premii od znajomego czy jak to się teraz nazywa - co oczywiście nie zmienia fakupu.
    Raczej to nie wina premii. Szczerze odbierałam wszystko razem z pierwszych 3 godzin i jakieś prezenty tam były. Nie wiem czy od wszystkich ale nosili. A wszyscy byli na przedłużonych. A premie mam i w poprzednich ewentach też miałam i nosili. Premie już chyba ponaprawiali, bo został już tylko jeden błąd ten ze specjalistami ciągle wracającymi. Zdarza mi się tak co drugą premię. Ale na to wystarczy wyczyścić ciacha i zamknąć przeglądarkę na 15 min. Błąd z premiami na przygodę naprawiony, produkcja też działa prawidłowo, PD lepsze. Generalnie tylko wracający odkrywcy raz na miesiąc wnerwiają.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Mogę się mylić ale lepiej nie opisywać procedury która niby legalna a sprawia, że jest 1/21 więcej darmowych prezentów firmie która na tym tyle traci. Wiele lat działał poprzedni sposób dotąd dopóki gracze nie zaczęli o tym pisać na forach żeby później nie było płaczu dlaczego grubasy nie noszą prezentów.

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Podejrzewam, iż zgłaszana sytuacja jest efektem znanego nam problemu z Prestiżową premią od znajomego (dawniej Premium od znajomego). W przypadku takich sytuacji bardzo proszę spróbować podjąć następujące działania: wylogować się z konta na 15 minut (wylogować się także na stronie głównej gry) i zalogować się ponownie za 15 minut. Ufam, że powinno to wyeliminować utrudnienia.
    Oczywiście jest to znany błąd, który został już też zgłoszony programistom gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Podejrzewam, iż zgłaszana sytuacja jest efektem znanego nam problemu z Prestiżową premią od znajomego (dawniej Premium od znajomego). W przypadku takich sytuacji bardzo proszę spróbować podjąć następujące działania: wylogować się z konta na 15 minut (wylogować się także na stronie głównej gry) i zalogować się ponownie za 15 minut. Ufam, że powinno to wyeliminować utrudnienia.
    Oczywiście jest to znany błąd, który został już też zgłoszony programistom gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Szefowo zapomniałaś o ciasteczkach xD Raz się wylogowałam na całą noc i nie pomogło. Dopiero wyczyszczenie ciastek w połączeniu z czasowym wylogowaniem działa. Dodatkowo zauważyłam, ze błędy szybciej się naprawiają jak się przeglądarkę zamyka z menedżera, a nie zwykłym krzyżykiem.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.