Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2019 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy wy umiecie czytać forum albo wypociny Penelopy jeden gra od 2012 a drugi od 2014 juz ile eventów za wami a ciągle te same pytania.
    Każdy event ma 2 fazy - jedna to część gdzie się zbiera a druga to gdzie się wydaje

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post285285

    Główne mechanizmy wydarzenia zostaną wyłączone wraz z rozpoczęciem fazy usuwania.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    piekarnia premiuje silosy, ale dramatycznie wydłuża ich czasy pracy i pola wciąż padają

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Jak to w końcu jest z tymi poszukiwaniami? W pamiętniku developera znajduje się informacja:
    Wszystkie poszukiwania skarbów rozpoczęte przed fazą usuwania mają szansę na nagrodę w postaci zasobów eventowych.
    Odkrywcy wysłani wczoraj, wrócili dzisiaj około 11:00. Wszyscy na pusto.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Mają szansę" nie oznacza "Na pewno przyniosą".

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    "Houston, mamy problem"
    Otóż, są porypane osiągnięcia eventowe. Osiągnięcia z tego eventu są pod zakładką "2019" i te mam wszystkie zrobione. Natomiast pojawiła się kolejna zakładka "2020", w której są częściowo porobione osiągnięcia. Nie jestem jedyną osobą, która tak ma. Czyżby BB zrobiło wstawkę pod kolejny event? Wiem, że to bug - po prostu zgłaszam Penelopo - wybieram Cię! :P

  6. #76
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra


    Piekarnia nie tyle wydłuża czas pracy silosów, co całkowicie wyłącza ich pracę.

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jeszcze lepiej, czyli ta piekarnia czy jak zwał to najlepiej w gwiezdzie zostawić i nie ruszać.
    Do tego problem z logowaniem i mamy piękny obraz gry - ale zaraz będzie kolejna promo na klejki

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Czy wy umiecie czytać forum albo wypociny Penelopy jeden gra od 2012 a drugi od 2014 juz ile eventów za wami a ciągle te same pytania.
    Każdy event ma 2 fazy - jedna to część gdzie się zbiera a druga to gdzie się wydaje

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post285285

    Główne mechanizmy wydarzenia zostaną wyłączone wraz z rozpoczęciem fazy usuwania.
    sory ja mam sie domyslac ,co kobieta ktora mowi jedno robi drugie i co chwile zmienia zdanie , ma na mysli pod pojeciem glowne mechanizmy ... wystarczylo napisac jak w przypadku innych podpunktow , pd zostanie wylaczone 6 stycznia i po0 sprawie

  9. #79
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pretor29, tu nie ma co sie domyslac, zawsze w fazie drugiej zostaje tylko sklep, więc wszystko co nim nie jest znika i tak trzeba zawsze zakładać. Bo bardzo często to co jest napisane w pam dev nie ma realnego odzwierciedlenia przez błędy w samej grze lub tłumaczeniu

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    spoko ja to rozumiem , mogla to poprostu napisac jak kazda inna rzecz ktora wymienila... albo dac tylko jeden punkt "po 6 stycznia zostaje tylko sklep"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.