Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 104

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2019 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    nie aktualne
    Ostatnio edytowane przez Alazaria ; 25.12.2019 o 10:55 Powód: zmiana

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Taka mała dygresją - chciałem nabyć promocyjne 125% kleików za 40zł (tak mnie napadło) ale po wybraniu coś mielił i nie mogłem wejść w płatności i suma summarum nie kupiłem i kiedy chciałem spróbować jeszcze raz to okazało się że nie mam już promocji na kleiki za 40zł - to jest tak byle jak skonstruowany sklep, że nie liczy się limit 1 zakupu od faktycznie przeprowadzonej transakcji ale od kliknięcia. Do sruportu pisać nie będę - mam na to wylane; nie kupiłem i moich pieniędzy już nie zobaczycie.
    Ostatnio edytowane przez Alazaria ; 26.12.2019 o 16:09

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alazaria Zobacz posta
    Taka mała dygresją - chciałem nabyć promocyjne 125% kleików za 40zł (tak mnie napadło) ale po wybraniu coś mielił i nie mogłem wejść w płatności i suma summarum nie kupiłem i kiedy chciałem spróbować jeszcze raz to okazało się że nie mam już promocji na kleiki za 40zł - to jest tak byle jak skonstruowany sklep, że nie liczy się limit 1 zakupu od faktycznie przeprowadzonej transakcji ale od kliknięcia. Do sruportu pisać nie będę - mam na to wylane; nie kupiłem i moich pieniędzy już nie zobaczycie.
    A suport Ci pewnie odpowie, ze za platnosci odpowiada zewnetrzna firma i ze oni na to nie maja zadnego wplywu... :P

    PS. Po najdalej 48h powinno sie to odblokowac...

  4. #54
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alazaria Zobacz posta
    Taka mała dygresją - chciałem nabyć promocyjne 125% kleików za 40zł (tak mnie napadło) ale po wybraniu coś mielił i nie mogłem wejść w płatności i suma summarum nie kupiłem i kiedy chciałem spróbować jeszcze raz to okazało się że nie mam już promocji na kleiki za 40zł - to jest tak byle jak skonstruowany sklep, że nie liczy się limit 1 zakupu od faktycznie przeprowadzonej transakcji ale od kliknięcia. Do sruportu pisać nie będę - mam na to wylane; nie kupiłem i moich pieniędzy już nie zobaczycie.

    Witaj!


    Pakiet +125%, który jest dostępny w naszym sklepie online, jest ofertą promocyjną dostępną tylko podczas pierwszego zakupu. Jeżeli nie kupowałeś wcześniej klejnotów tym sposobem, powinieneś mieć możliwość skorzystania z tej oferty.
    Jeśli jednak w trakcie zakupu wystąpił błąd lub oferta zniknęła z innej przyczyny, pakiet powinien pokazać się ponownie w ciągu 48 godzin.

    Ewentualnie możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub uruchomić stronę gry w trybie prywatnym/incognito, co również być może pozwoli na ponowne skorzystanie z tego rozwiązania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    dzień dobry,
    czy ktoś ma pomysł na najlepsze usadowienie świątecznej piekarni?

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    https://zapodaj.net/989ab1c1b6407.png.html
    takie miejsce znalazłam na piekarnie, przynajmniej na premiowanie kopalni. Dajcie znac czy miejscówka dobra czy macie leszą

  7. #57
    Początkujący Osadnik Awatar Sir_Kshyhoo
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Dlaczego Świąteczna piekarnia nie premiuje łowców? Mięso to nie żywność ;p?

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam problem ze Świąteczną Piekarnią z premią do żywności: na postawione i ZBALANSOWANE (kilka lat juz) 20 ul. gosp i 20 ul. silosów odpaliłem ww premke - czyli 200% do farm i niepotrzebnie (sic) do silosow... A teraz mimo ze silosy tez dostaly 200% z pola pszenica zaczęła znikać w oczach. 800 jedn. zniknęło w 2 godziny!
    Musiałem za trzymać premie ze Świątecznej Piekarni na silosach i dałem kilka stekow i pszenicy zaczęło przybywać... Ktos może mi powiedzieć jak premia może wpływać na balans silos-farma????
    I w tym momencie Świąteczna Piekarnia jest totalnym bublem bo nie będę odpalał premii obszarowej po to by musieć zatrzymywać ww premie na połowie budynków ręcznie.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 02.01.2020 o 12:28
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    generalnie nie powinno to wpływać w żaden sposób, bo używając premii zwiększamy produkt wyjściowy,a nie pobór surowca pierwotnego. Ale może to kolejny budynek z niespodzianką (jak stanica i obserwatorium, które również do dziś, na ile mi wiadomo, nie działają jak powinny). BB lubi sobie od ostatnich kilku eventów wrzucać takie "śmieci z niespodzianką" - mają pięknie działać, po czym jak go się już postawi okazuje się, że to strata surowców i miejsca bo nie działają lub działają źle. Ja piekarni nie stawiam bo do niczego mi nie jest potrzebna. Jak napisałeś mam balans i nie widzę potrzeby posiadania milionów zboża w gwieździe bo i niczemu to nie służy. Podobnie jak 80 lvl czy tym podobne SUPER nowości nic nie wnoszące do gry.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 02.01.2020 o 12:44 Powód: literówki

  10. #60
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    generalnie nie powinno to wpływać w żaden sposób, bo używając premii zwiększamy produkt wyjściowy,a nie pobór surowca pierwotnego. Ale może to kolejny budynek z niespodzianką (jak stanica i obserwatorium, które również do dziś, na ile mi wiadomo, nie działają jak powinny). BB lubi sobie od ostatnich kilku eventów wrzucać takie "śmieci z niespodzianką" - mają pięknie działać, po czym jak go się już postawi okazuje się, że to strata surowców i miejsca bo nie działają lub działają źle. Ja piekarni nie stawiam bo do niczego mi nie jest potrzebna. Jak napisałeś mam balans i nie widzę potrzeby posiadania milionów zboża w gwieździe bo i niczemu to nie służy. Podobnie jak 80 lvl czy tym podobne SUPER nowości nic nie wnoszące do gry.
    Chyba powinno wpływać ale odwrotnie. Na zboże tego nie testowałam. Ale przy piekarni przemysłowe kopki zużywają 3 złoża zamiast 7. Tu chyba też powinny o połowę mniej zużywać.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.