Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2019 - Dyskusja

  1. #101
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Wychodzi na to, że "tabela dropów" jest generowana podczas każdego logowania, więc trzeba się zalogować ponownie po zakończeniu eventu, jak już odkrywcy wrócą.

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Foksi Zobacz posta
    Zauważyłem że jest zupełnie na odwrót:
    1. Wchodzisz przed zakończeniem eventu. Wysyłasz odkrywców. Zamykasz grę.
    2. Wracasz do gry po kilku godzinach. Wszyscy którzy wrócili przynoszą prezenty.
    3. Wracasz kolejny raz po jakimś czasie. Pozostali, którzy nie zdążyli wrócić przed poprzednim wejściem już nie przynoszą prezentów.
    oni sami dalej nie wiedza jak to dziala a kaza nam czytac wypociny z ktorych nic nie wynika

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.11.2018
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Chciałbym podziękować BB za super iwent, szczególnie za ostatni jego tydzień, tyle dobra wpadło z iwentu, że aż z tego dobrobytu padł serwer. Śmiechom nie było końca, a saport przez pół roku jeszcze będzie zamiast śniadań wcinać ciastka, które ludzie czyścili z namaszczeniem od tygodnia.

  4. #104
    Osadnik Awatar Witghost
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja nie dziękuję ponieważ: Wszystko to nie ma znaczenia bo wykopią Was z gry tak jak mnie!
    Czasem tak sobie siedzę i myślę a czasami tylko siedzę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.