Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Arabskie noce

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Arabskie noce

    Szukam i szukam i ani na forum ani na Wiki nie mogę znaleźć informacji, które przygody należą do "Arabskich nocy".
    Podejrzewam, że to wszystkie "Alibaba..." ale pewności nie mam.

    Pytanie związane z zadaniem "Zagubiony kompas" gdzie trzeba właśnie trzeba ukończyć jakaś przygodę z "Arabskich nocy"

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Witaj tu masz poradnik do wiki

    http://settlersonlinewiki.eu/misje/e...ubiony-kompas/

    i

    LISTA PRZYGÓD 1001 NOCY: "Arabskich nocy"
    Ali Baba, Młody Drwal
    Ali Baba i Pierwszy Złodziej
    Ali Baba i Drugi Złodziej
    Ali Baba i Trzeci Złodziej
    Ali Baba i Skarb Mądrości
    Ali Baba i Skarb Wiedzy
    Sindbad i Oblężone Miasto
    Sindbad i Wąż Morski
    Aladyn i Lampa Oliwna
    Aladyn i Piękna Księżniczka

    ja te zadanie robiłem tak ze robiłem drugiego złodzieja i drop wymieniłem od razu zaliczało 2 przygody albo szybko zrobić 2x drwal i ostatnia łatwa opcja kupić 2 dropy :P

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Matek2109 Zobacz posta
    Ten namiary na Wiki znam, nie znalazłem tam tylko tego, które przygody są zaliczane do arabskich.
    Ja mam (grubasy poprzynosily) kilka "Ali baba, młody drwal" a zadania mam i Zagubiony kompas i Zagrożenie? czyli robiąc jednego drwala zaliczę oba zadania.

    Dzięki za pomoc

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Ten namiary na Wiki znam, nie znalazłem tam tylko tego, które przygody są zaliczane do arabskich.
    Ja mam (grubasy poprzynosily) kilka "Ali baba, młody drwal" a zadania mam i Zagubiony kompas i Zagrożenie? czyli robiąc jednego drwala zaliczę oba zadania.

    Dzięki za pomoc
    ale na karcie przygody też nie masz opisane ''arabska'' a jako kampania: Tysiąca i 1001 nocy, a w treści zadania jest o zaliczeniu przygody z arabskiej nocy więc można chyba się domyśleć
    może dawniej to było jasne, ale dzisiaj w disneya rządzi marevel i inne bzdurki, a nie baśnie o magicznej fasoli albo aladynie więc może trudniej się zorientować nawet jeśli dość ładnie opisane

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W grze jest opis przygody: 'Kampania: Tysiąca i jednej nocy' i to są te właśnie arabskie, niekonsekwencja w nazewnictwie

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.