Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o takim rozwiązaniu ?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak podoba mi się pomysł

    40 81.63%
  • Nie , kompletnie bez sensu

    6 12.24%
  • obojętne mi to :P

    3 6.12%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Port - pozbywanie się wojska

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia

    Port - pozbywanie się wojska

    Witam
    Port , jak pewnie większość uważa jest chybionym pomysłem na przerabianie ludności na monety

    Jednak idąc tym tokiem myślenia , zapewne chętniej ja osobiście używałabym go do kasowania niechcianego wojska.
    Kilka zadań zmusza nas do nadprodukcji jednostek wojskowych , niektóre z nich zabierają je kliknięciem "wydaj" jednak spora część zostaje zabierając nam część miejsca na bardziej przydatne wojsko

    min. poszukiwacz :
    - Kampania Rekrutacyjna
    - Najlepsi Wojownicy
    - Obowiązek
    - Wzmocnienie Naszych Szeregów itd...

    niby jedno zadanko niewiele zabiera , ale na przełomie tygodni robi się już spora ilość
    wiem , że można ich ubić wysyłając na przygodę i wysłanie na śmierć ... ale jeśli była by możliwość posprzątania niechcianego wojska w porcie ja osobiście często bym go używała ...a już na pewno częściej niż przerabianie wolnej ludności :P

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Również jestem tego samego zdania, że poszukiwacz i jego zadania zapychają nam miejsce na inne wojsko.
    Oczywiście w ankiecie oddałem głos na TAK!
    Pozdrawiam i gratuluję pomysłu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Zdecydowane TAK !!! Ale z drugiej strony niejedna monetka do wody wpadła by popływać..., pozostawiam Waszej wyobraźni... Choć zamiana ludności na monety to niewątpliwie dość '"rezolutno-ekstrawagancki" pomysł ...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    del
    Ostatnio edytowane przez Slavuti ; 11.12.2019 o 01:25

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Port to doskonała przechowalnia dla osadników. A teraz podczas eventu wydaje mi się, że doskonała to za mało powiedziane, aż strach z tego korzystać, bo to może być błąd. Chociaż z drugiej strony anulowanie produkcji w np w magazynie nie jest błędem w grze. A teraz do rzeczy. Anulowałem produkcję w porcie, przybyło osadników, nie trzeba było korzystać z tych z chleba. Wydawało by się, ze wszystko jest tak jak powinno. Ale ci osadnicy których zaraz przerobiłem na wojsko nie pojawili się w limicie wolnych osadników. Lata temu był błąd w liczbie osadników i wydaje mi się, że ci osadnicy z portu nie są liczeni do ograniczenia jakim jest suma miejsca w domach.
    Ostatnio edytowane przez sloslo57 ; 18.12.2019 o 17:24

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Port to doskonała przechowalnia dla osadników. A teraz podczas eventu wydaje mi się, że doskonała to za mało powiedziane, aż strach z tego korzystać, bo to może być błąd. Chociaż z drugiej strony anulowanie produkcji w np w magazynie nie jest błędem w grze. A teraz do rzeczy. Anulowałem produkcję w porcie, przybyło osadników, nie trzeba było korzystać z tych z chleba. Wydawało by się, ze wszystko jest tak jak powinno. Ale ci osadnicy których zaraz przerobiłem na wojsko nie pojawili się w limicie wolnych osadników. Lata temu był błąd w liczbie osadników i wydaje mi się, że ci osadnicy z portu nie są liczeni do ograniczenia jakim jest suma miejsca w domach.
    Popieram ja na początku głosowałam na tak. Teraz zdanie cofam. Jeśli go nie poprawią to będzie super. Póki co to najużyteczniejszy budynek w całej grze Ja się tam o błęda nie prosiłam, przypadkiem się sam raz zrobił. Potem już portu nawet nie ruszałam, a miejsca codzień więcej xD. W tej formie na ewentowe wojo jest wprost nieoceniony.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.