Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 77

Wątek: Event Świąteczny - pierwsze informacje - nieoficjalny

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak sie zastanawiam, czy teraz co event bedzie nowy gienek/odkrywca...

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    tak sie zastanawiam, czy teraz co event bedzie nowy gienek/odkrywca...
    jak dla mnie bomba "świezak " jestem i się cieszę że trochę dogonię czołówkę jestem ciekaw jak nowy romeo sie bedzie sprawdzał na ŁG łiiiiii ^^ sprawdzimy co nie

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Większość z nas narzeka na zmiany, które przy okazji Eventu mają się pojawić. Z jednej strony ma się nieodparte wrażenie, że "tfórcy" chcą wycisnąć ostatni grosz z każdego gracza, z drugiej zaś wszystkich tych zmian wielu z nas się domagało:
    - zwiększenie poziomu gracza - ludzie powbijali maksymalny poziom i stracili chęci, chcieli odblokowania kolejnych leveli, a że nie wspomnieli przy okazji o nowym kontencie to o to mają nowy wyścig do nowego maksymalnego poziomu
    - wyższe poziomy budynków - to też pomysł poruszany już wielokrotnie, wiadomo było, że aby do tego doszło potrzebny będzie nowy surowiec więc tutaj też ukłon w stronę wielu osób, czy to opłacalne czy nie (choć słowo "opłacalne" może nie jest zbyt trafionym słowem) będziemy podnosić te budynki choćby po to by trochę się zmienił wystrój na wyspie, to pewien powiew nowości
    - odblokowanie możliwości zakupu Championów - kolejny temat, o którym sporo się mówiło, w końcu jest możliwość dokupienia po jednym unikalnym generale

    Mamy więc nowości jakie sami chcieliśmy a i tak to nam nie pasuje. BB też w pewien sposób reaguje na narzekanie, że tony surowców leżą w gwiazdce i funduje nam co jakiś czas zachwianie balansu produkcji wysp jak choćby wtedy gdy wprowadzili produkcję steków rybnych.

    BB słucha ale nie zawsze wyciąga pożądane wnioski. W najbliższym czasie spodziewam się więc kolejnych wysp do odblokowania (oby to były wyspy z obozami do pokonania) oraz wprowadzenia nowych jednostek wojskowych. A tak w ogóle to marzy mi się, by port dawał możliwość przenosin na drugą, całkiem nową wyspę, o wielkości nawet większej niż macierzysta i żeby tam dało się też budować i rozwijać osadę. Muszę napisać list w tej sprawie do BB_Mikołaja
    To dopiszę swoje 3 grosze...
    - zwiększenie poziomu gracza - niby fajnie że dają 80 lvl, tylko co z tego wynika ? gracze poniżej 75 dalej grają, a ściślej wchodzą do gry codziennie i robią przygody, jeszcze im się nie znudziło, a 75 ? mam ich w znajomych koło 20, z moich obserwacji wynika że gra większości się znudziła, owszem, są online, ale mniej grają niż przed wbiciem 75, surowców mają pełne magazyny, w tym sporo gwiezdnych monet, tak że jak dla mnie ten 80 na minus
    - wyższe poziomy budynków - też niby fajnie, tylko po co ? raz, że przy tych budynkach które będzie można podnieść nic w sumie ten jeden poziom nie da za bardzo, a dwa, to myślę, że nawet jeśli podniesie się dany budynek na 7 lvl, to "twórcom" nie będzie się chciało nawet zmieniać grafiki budynku, ot wskoczy tylko kolejna cyfra, z 6 na 7 i tyle, tak że też na minus
    - odblokowanie możliwości zakupu championów - też niby fajnie, tylko po co ? raz, że będą za klejnoty, dwa, że mamy już i tak wielu generałów, z których w większości nie korzystamy, a nawet jeśli byśmy chcieli korzystać, to za bardzo nie można, bo na niektórych przygodach nie ma nawet miejsca żeby ich rozstawić, musieli by chodzić do obozu wroga 2 a nawet 3 strefy, zależy od przygody.
    Tak że moim zdaniem, najpierw modyfikacja przygód, żeby było więcej miejsca do ustawiania generałów, nie wiem czy to by przeszło, ale myślę, że na tym etapie gry przydała by się możliwość robienia co najmniej 2 przygód na raz, żeby wykorzystać dostępnych generałów... jak dla mnie na teraz też na minus

    BB reaguje na narzekanie, że tony surowców zalegają w magazynach graczy, tylko co z tego ? z jednej strony możemy je wydawać w zadaniach, przygodach (robiąc jakieś premie związane z zadaniami), wydawać je na dziesiątki innych sposobów, a z drugiej strony dodają nam nowości że produkujemy ich jeszcze więcej, miłosne uniesienie, premia dla znajomego, czy "za chwilę" 7 poziom budynków. Tak że BB może i słucha, ale wnioski wyciąga na krótką chwilę.

  4. #54
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    zwiększenie poziomu gracza - niby fajnie że dają 80 lvl, tylko co z tego wynika ? gracze poniżej 75 dalej grają, a ściślej wchodzą do gry codziennie i robią przygody, jeszcze im się nie znudziło, a 75 ? mam ich w znajomych koło 20, z moich obserwacji wynika że gra większości się znudziła, owszem, są online, ale mniej grają niż przed wbiciem 75, surowców mają pełne magazyny, w tym sporo gwiezdnych monet, tak że jak dla mnie ten 80 na minus
    Tu się zgadzam, puste levele i nic więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    odblokowanie możliwości zakupu championów - też niby fajnie, tylko po co ? raz, że będą za klejnoty, dwa, że mamy już i tak wielu
    To zależy, bo mając ich więcej szybciej wykonasz przygodę, dodatek na plus bo zaoszczędza czas.

    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    to myślę, że nawet jeśli podniesie się dany budynek na 7 lvl, to "twórcom" nie będzie się chciało nawet zmieniać grafiki budynku, ot wskoczy tylko kolejna cyfra, z 6 na 7 i tyle, tak że też na minus
    No to źle myślisz, każdy budynek ma swoją nową grafikę i niektóre z nich są naprawdę fajne
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 03.12.2019 o 11:11

  5. #55
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    gracze poniżej 75 dalej grają, a ściślej wchodzą do gry codziennie i robią przygody, jeszcze im się nie znudziło
    dosc karkolomne zalozenie, biorac pod uwage, ze to akurat ci ludzie ktorzy nie mieli scisle okreslonego celu w postaci wbicia max levelu nie maja w grze nic do roboty powyzej lvl 65/70/71 (zaleznie jak na to patrzymy)
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #56
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tu się zgadzam ze sparkzem - kiedy wbicie jakiegoś levelu daje jakieś wymierne korzyści typu Explorer na 70 poziomie lub możliwość budowania posiadłości na 71 ma się jeszcze chęć przyciśnięcia i zdobycia wymaganego expa. Poziomy po 71 nie dają nic poza numerem przy avatarze więc pewnie wielu wbije je "przy okazji" jakiegoś eventu, kiedy z przygód wpadają dosypki czy surowce eventowe i robi się ich tyle ile się da. Mnie najbardziej dziwi, że jedyną próbą BB na zainteresowanie graczy innymi przygodami niż te najczęściej robione jest zwiększenie ich dropu i/lub expa x2 lub x3. Przydałby się w końcu jakiś refresh nagród we wszystkich przygodach by troszkę je wyrównać pod względem "atrakcyjności" bo jedyne co BB zrobiło to zmiana ich cen w Sklepie

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    W Excelsiorze jest jeszcze miejsce na trzecią książkę i nowy cykl. Może dodadzą coś jeszcze dłuższego od górskich, stąd kolejni czempioni. A Do korzystania będzie np od 76.

    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Mnie najbardziej dziwi, że jedyną próbą BB na zainteresowanie graczy innymi przygodami niż te najczęściej robione jest zwiększenie ich dropu i/lub expa x2 lub x3.
    To jest dodatek, masz kupować Stanice wywiadowców ;/

    Cytat Zamieszczone przez adi7811 Zobacz posta
    przygody x 3 x4 na zasoby albo dos w ewent .jakby dodali bylo by super...
    Na testowym wszystkie przygody są w evencie teraz x3

  8. #58
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Przydałby się w końcu jakiś refresh nagród we wszystkich przygodach
    Refresh przygod bedzie zaraz po tym, jak zrobia refresh 20 innych rzeczy, na czele ze sklepem w ktorym dalej mozesz kupic zwykle kamienie za klejnoty, albo 500 granitu za 995 klejnotow.

    Chyba powaznie nie sadzisz, ze oni maja zasoby zeby solidnie przerabiac pol gry
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #59
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Zastanawia mnie narzekanie na podniesienie max lev, czy to nie przypadkiem egoistyczne podejście - skoro mi jeszcze tak daleko, dlaczego przesuwają metę?? Na moim serwerze jest już sporo osób które wbiły 75 lev, jedni graja drudzy zaglądają ale brakuje już motywacji żeby coś robić.. i co im się już nic nie należy?? mogą spakować zabawki i wynocha?? Zgodzę się że za mało wyzwań gra oferuje, ale jeżeli ktoś się tu wkręcił i sprawia mu to przyjemność (a o to chyba tu powinno chodzić) to dlaczego im czegoś nie dać więcej... to takie moje trzy grosze, może ta gra jeszcze mnie zaskoczy. Pozdrawiam.

  10. #60
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Na moim serwerze jest już sporo osób które wbiły 75 lev
    ile ? kilka % ogołu populacji ?

    Absurd podwyzszania max levelu nie polega na tym, ze on wplynie na garstke graczy ktorzy juz max lvl wbili, tylko na tym, ze wiekszosc ludzi jest całe lata przed wbiciem poprzedniego maksymalnego, a teraz bezstresowo im sie przesunie metę o drugie tyle.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.