Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Event Świąteczny - pierwsze informacje - nieoficjalny

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem jak to liczyli ale na testowym udało mi się wbić 80 lvl i widnieje taka liczba doświadczenia 2.050.000.000. Udało im się chyba też dodać starego buga z cały czas pojawiającym się zadaniem i przez to zamraża grę klasyczne bb nie mają naprawy buga tylko fixa do tego w komplecie.
    Wydaje mi się, że źle podchodzicie do tych nowości one nie mają być dobre, ułatwiać gry tylko mają cię zmusić do wydawania pieniędzy .
    Jest jeszcze jedna mała sprawa nie wiadomo czy to bug ale event trwa 14 dni 1 faza przypadek ....?
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 28.11.2019 o 14:25

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Szkoda prezentów na dodatkowe piekarnie moim zdaniem, skoro torbami można premiować tak samo i nie kombinować.
    Cytat Zamieszczone przez arcom Zobacz posta
    sami ocencie.. czy warto, wedlug mnie nie.
    O jednej rzeczy nie wiecie, albo zapomnieliście
    Piekarnia powoduje pobieranie zasobów z premiowanych budynków o połowę mniej,
    zaokrąglając w dół. Czyli 7lvl budynek nie pobiera 7 zasobów a tylko 3.
    Dla mnie się opłaci, bo można mieć w sumie 4 takie piekarnie i ich czas regeneracji wynosi wtedy 1d i 18h.
    Biorąc pod uwagę że premia trwa 23h, to tylko 19h pozostaje budynek bez premii.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.11.2019 o 14:21 Powód: Połączenie dwóch postów po scaleniu tematów

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Dla mnie się opłaci, bo można mieć w sumie 4 takie piekarnie i ich czas regeneracji wynosi wtedy 1d i 18h.
    Biorąc pod uwagę że premia trwa 23h, to tylko 19h pozostaje budynek bez premii.
    Spieralbym sie odnosnie tego czy gra jest warta swieczki, biorac pod uwage, ze np ja bazujac na wlasnej produkcji jestem w stanie pokryc dowolne zapotrzebowanie na cokolwiek, nawet przy zalozeniu ze bede gral 6-8h dziennie jedynie buffujac niektore budynki stekami. Stad zwiekszanie tego jeszcze 2x (czy jeszcze wiecej) nie wnosi zadnej wartosci dodanej, podobnie jak zredukowanie budynkow produkcyjnych o polowe (bo zaczyna brakowac rzeczy ktore bylby sens stawiac na zaoszczedzonych miejscach).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Spieralbym sie odnosnie tego czy gra jest warta swieczki, biorac pod uwage, ze np ja bazujac na wlasnej produkcji jestem w stanie pokryc dowolne zapotrzebowanie na cokolwiek, nawet przy zalozeniu ze bede gral 6-8h dziennie jedynie buffujac niektore budynki stekami. Stad zwiekszanie tego jeszcze 2x (czy jeszcze wiecej) nie wnosi zadnej wartosci dodanej, podobnie jak zredukowanie budynkow produkcyjnych o polowe (bo zaczyna brakowac rzeczy ktore bylby sens stawiac na zaoszczedzonych miejscach).
    Sparkz może i dla Ciebie nie ma to sensu, ale dla mnie ma i pewnie dla wielu innych graczy również, skoro można produkować, wydobywać surowce o połowę taniej. Bo gdyby ona tylko premiowała to zgoda jest nie warta uwagi, ale ona zmienia pobieranie surowca, więc tu jest zysk i to spory. Po co odpalać więcej budynków jak można mniej i zaoszczędzić na tym.

    A co do zaoszczędzonego miejsca, to podam prosty przykład.
    Mam 2 ludwisarnie i 2 młyny prochowe, dzięki tej piekarni mogę dostawić kolejne 2 ludwisarnie i mieć większą produkcję a zużywającą ten sam proch co moje obecne ludwisarnie do tej pory.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 28.11.2019 o 14:47

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Sparkz ma rację w ocenie ostatnich nowości są generalnie beznadziejne i nie wnoszą nic nowego do gry. Dodatkowy milion tytanu czy saletry uzyskany z piekarni wprowadzi spadek wartości tego surowca chyba granit jest najlepszym przykładem jak to działa.
    Będzie więcej rudy której wartość będzie ciągle spadała czyli w dłuższej perspektywie ten budynek jest beznadziejny.
    Ostatnio dodani generałowie czasami się przydają w grze na jeden czy 2 obozy na całą przygodę i potrafią zaoszczędzić 20 czy nawet 100 jakiś jednostek ale w dłuższej perspektywie jak pomyślę ile to zbędnych kliknięć to wolę kupić dodatkowy poligon. 800 kleju to tylko miesiąc zbierania.

  6. #26
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Będzie więcej rudy której wartość będzie ciągle spadała czyli w dłuższej perspektywie ten budynek jest beznadziejny.
    Wartosc handlowa surowcow to jest juz dawno cos na czym nie ma sensu bazowac, bo samowsytarczalny nie jest tylko ten kto nie probowal byc, ergo szanse na jakis stabilny popyt na surowce sa marne.

    Ja sie odnosilem do czegos innego, jesli matematycznie bez wiekszych problemow mozna osiagnac granice samowystarczalnosci, to praktycznego sensu nie maja buffy wykraczajace poza ta granice - bo jedyne co daja to wieksze nadwyzki (a w wiekszosci przypadkow przy zbalansowanej produkcji tych nadwyzek nie ma nawet jak spalic, co wynika z samej definicji zbalansowanej produkcji).

    Paradoksalnie zmian akurat w tym evencie nie nazwalbym zlymi (bo wiekszosc z nich jest lepsza niz w eventach poprzednich), tylko irracjonalnymi.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Ten nowy odkrywca to jakaś kpina Szkoda, że nie przyspieszyli 10x odkrywania włości...
    Ze srednich poszukiwan przynosi tyle prezentow co z przedłuzonych a robi to w czasie o połowe krotszym niż zielony (szczęśliwy) odkrywca.
    Czyli na jeden cykl "szybkich" poszukiwaczy ten obróci 2 razy ze sporym luzem
    Nie jest taki zły ten nowy odkrywca...

  8. #28
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Im krotsze poszukiwania tym czesciej musisz go kontrolowac w trakcie dnia i tym wiecej tracisz jak nie mozesz w danej chwili byc przy kompie.
    Jesli masz normalny rytm dobowy, pracujesz i czyms jeszcze sie w ciagu dnia zajmujesz, to ten biegajacy w teorii 2x czesciej moze rownie dobrze realnie biegac na poszukiwanie tak czesto jak ten ktorego juz masz
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tych zapowiedzi, po raz kolejny wyłania się obraz chaosu decyzyjnego. Nowe budynki + kolejna partia odkrywca i gienek, nie ma przymusu kupna ale kto wie co wymyślą za chwile.
    Spoko że dadzą po "2' czempionie - a że za klejki, eh jakoś trzeba zarobić.
    I zobaczymy co z tego finalnie trafi na główny serwer, i jakie błedy przy okazji.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przecież ta gra z założenia wysysa nam tyle czasu że szkoda w ogóle o tym wspominać, ja nawet nie zliczę godzin w niej spędzonych. Każda rzecz jaką się BB podejmuje wdrożyć jest własnie robiona pod kątem abyśmy jak najwięcej czasu na grę poświęcali. Zwróćcie proszę nawet uwagę na mini wydarzenia pomiędzy eventami to już praktycznie jedno za drugim się pojawia. A wszystko po to abyśmy sobie nie mogli pozwolić na chwilę oddechu. Bo są gracze co narzekają na brak rozrywki i są tacy co sobie organizują tak wyspę, aby jak najmniej czasu spędzić w grze.

    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Ze srednich poszukiwan przynosi tyle prezentow co z przedłuzonych a robi to w czasie o połowe krotszym niż zielony (szczęśliwy) odkrywca.
    Czyli na jeden cykl "szybkich" poszukiwaczy ten obróci 2 razy ze sporym luzem
    Nie jest taki zły ten nowy odkrywca...
    To jest kolejny dowód na to że trzeba być na grze aby go wysyłać, rezultat jest dokładnie taki sam jak puszczenie szybkiego odkrywce na przedłużone poszukiwania.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 28.11.2019 o 16:35

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.