Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77

Wątek: Event Świąteczny - pierwsze informacje - nieoficjalny

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    ile ? kilka % ogołu populacji ?

    Absurd podwyzszania max levelu nie polega na tym, ze on wplynie na garstke graczy ktorzy juz max lvl wbili, tylko na tym, ze wiekszosc ludzi jest całe lata przed wbiciem poprzedniego maksymalnego, a teraz bezstresowo im sie przesunie metę o drugie tyle.
    większość ma to gdzieś bo i tak pewnie 99% grających jeszcze w sety nie wbije 75, tu o co innego chodzi i nie dla nich nowe levele

    spryciarze bez większego wysiłku chcą zamienić ten 1% (pewnie kilkuset ludzi w grze) w zaangażowanych wolontariuszy-marketingowców, bo skoro im chce się łupać bez większego sensu następne setki milionów expa to samym logowaniem w grze i motywacyjnymi pogaduchami (jeszcze tylko miliard punktów i nowy level, będę pierwszy wy leszcze!!!!) będą mieć wpływ na innych graczy - więc gonimy, TO ma sens?! LOL
    to wpłynie na przedłużenie życia setlersów bo czasem któryś z goniących skorzysta z promo na klejki i będzie z czego dać premie do wypłaty, niby ABSURD, ale pomysł ''genialny''
    a wolontariusz dostanie kolejną cyfrę w levelu i satysfakcję do końca (setlersów krótkiego) życia
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 07.12.2019 o 09:28

  2. #62
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    W zasadzie każda gra polega na wbijaniu kolejnych poziomów, więc ja nie widzę tu żadnego absurdu. Albo wbijesz max albo nie i tyle, nikt nikogo nie zmusza. Jak dawali 75 wszyscy narzekali, że trzeba wbić miliard i wystarczyło 2 lata (albo i mniej) by pierwszy 75 się pojawił. Teraz jest kolejny miliard, jak ktoś chcę to sobie też wbije.

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    W zasadzie każda gra polega na wbijaniu kolejnych poziomów, więc ja nie widzę tu żadnego absurdu. Albo wbijesz max albo nie i tyle, nikt nikogo nie zmusza. Jak dawali 75 wszyscy narzekali, że trzeba wbić miliard i wystarczyło 2 lata (albo i mniej) by pierwszy 75 się pojawił. Teraz jest kolejny miliard, jak ktoś chcę to sobie też wbije.
    samo dukanie dla dukania jest bez większego sensu, szczególnie kiedy zwiększa się limit kosmicznie nie dając nic ciekawego w pośrednich etapach - dla ludzi którzy jak roboty wbijali ostatnie levele do 75 te kolejne to może nowy sens życia (gry) ale ilu ich jest to sam wiesz, popatrz na listę znajomych
    dla reszty to bez znaczenia, ale dukajcie-stukajcie, dobrze że będzie z kim porozmawiać na czacie w tym czasie
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 07.12.2019 o 09:45

  4. #64
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Albo wbijesz max albo nie i tyle, nikt nikogo nie zmusza.
    Absurdem jest oferowanie jakiegos contentu i dostarczenie go w taki sposob, ze wiekszosc ludzi nie bedzie miec mozliwosci z niego skorzystac.

    W zasadzie każda gra polega na wbijaniu kolejnych poziomów, więc ja nie widzę tu żadnego absurdu.
    W zasadzie zadna gra nie jest tak przeskalowana, ze sredniemu graczowi wbicie max levelu moze (wg prostej matematyki) zajac 1-2 dekady.
    Poza tym w wiekszosci (albo we wszystkich innych) gier wbijanie kolejnych leveli wiaze sie z jakims stopniem rozwoju, czy to postaci gracza czy czegokolwiek innego. Tutaj masz sytuacje w ktorej caly oferowany content dla leveli 50 - 75 pokrywal pierwsze 3-7% zakresu levelowego, a potem zostawalo Ci tylko bicie golego expa.

    Co jeszcze zabawniejsze, przygody ma sie rozumiec byly tak idealnie zbalansowane w stosunku do wymagan xp na levele, ze zrobienie wszystkich dostepnych daloby Ci sumaryczny exp na poziomie 1% (albo nawet mniej) tego co potrzebujesz, wiec caly content trzebaby powtarzac setki albo tysiace razy zeby ten level wbic.

    To wszystko sie kupy nie trzyma w tak cholernym stopniu, ze nie rozumiem jak to mozna usprawiedliwiac

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    będą mieć wpływ na innych graczy - więc gonimy, TO ma sens?! LOL
    to wpłynie na przedłużenie życia setlersów bo czasem któryś z goniących skorzysta z promo na klejki i będzie z czego dać premie do wypłaty, niby ABSURD, ale pomysł ''genialny''
    Generalnie to nie mam za duzego szacunku do inteligencji ludzi, ale nawet mi trudno zalozyc, ze ludzie sa az tak glupi zeby masowo nabierac sie na takie gonienie marchewki na kiju. Stad bardziej racjonalne wydaje mi sie zalozyc, ze bedzie dokladnie odwrotnie.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 07.12.2019 o 10:03
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Absurdem jest cała ta dyskusja, kiedy tak naprawdę nie wiem co się wydarzy za rok. Ja już gram sporadycznie i nawet wchodząc raz na jakiś czas nie ma z kim pogadać, na handlu pustki. Dla kogo te nowości są wprowadzane? Dla kilku uzależnionych aby sobie wbili cyferkę i lepiej poczuli? Nic te nowe levele nie wnoszą, a nawet zniechęcają co poniektórych. Oczywiście kliku się znajdzie co będą to wbijali, ale myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby poinformowanie jaką przyszłość ma gra po 31.12.2020. Chyba że nie ma to lepiej doić naiwnych. Bo jak widać nowości są wprowadzane od roku z prędkością światła a graczy coraz mniej. Ale tu wniosków nikt nie wyciąga więc lepiej wprowadzać pierdyliard leveli, gienków i odkrywców.

  6. #66
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Eno to nie fair, jaki 80 level? Jak jeszcze do 75 nie dobiłem. Mam grać w tę grę do emerytury? Jak mam dobić do końca jak ja wbijam średnio jakiś 1 milion pd dziennie?

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W chwili obecnej wcale nie trzeba lat, aby wbić 75 poziom. Był już raz event co doświadczenie było mnożone razy 3.Często jest razy 2. Teraz ma być kolejny x3. Księżniczka ze stanicą, premią plus premium daje wtedy 6 mln doświadczenia. 21 dni i 2 przygody dziennie to daje 250 mln expa. Ci co mają 75 poziom w dniu 16 grudnia 6 stycznia spokojnie wbija 77.

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    W chwili obecnej wcale nie trzeba lat, aby wbić 75 poziom. Był już raz event co doświadczenie było mnożone razy 3.Często jest razy 2. Teraz ma być kolejny x3. Księżniczka ze stanicą, premią plus premium daje wtedy 6 mln doświadczenia. 21 dni i 2 przygody dziennie to daje 250 mln expa. Ci co mają 75 poziom w dniu 16 grudnia 6 stycznia spokojnie wbija 77.
    Czyli piękne, rodzinne święta i nowy rok z settlersami bo jak inaczej zakończyć upływającą dekadę niż z nowym levelem w TSO?
    Masz lepszy pomysł?

  9. #69
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    W chwili obecnej wcale nie trzeba lat, aby wbić 75 poziom.
    Pojedyncze wyizolowane przypadki przygotowanych ludzi nie sa miarodajne w stosunku do tego, ile na to potrzeba wiekszosci graczy.

    Był już raz event co doświadczenie było mnożone razy 3.Często jest razy 2. Teraz ma być kolejny x3.
    Dokladnie, byl jeden z bonusem x3, kilka razy w roku przez krotki okres jest x2. Rok ma 52 tygodnie, co z reszta ?

    Poza tym jesli mowa o normalnym/ przecietnym graczu, to powiedz mi kto sprawny umyslowo widzac event w swieta/ w srodku wakacji zaplanuje, ze 21 dni wykorzysta w calosci na tluczenie przygod zeby wbic jeden level w jakiejs podrzędnej gierce ?

    Księżniczka ze stanicą, premią plus premium daje wtedy 6 mln doświadczenia. 21 dni i 2 przygody dziennie to daje 250 mln expa.
    Pytanie znowu kogo to dotyczy, bo smiem twierdzic, ze na te pare osob ktore beda miec wystarczajaca ilosc przygod przypada pol serwera ktore musi te przygody wyfarmic i im sprzedac.

    Zwroc uwage, ze to nie drwal ktorego sobie mozesz bez ograniczen kupowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    jak inaczej zakończyć upływającą dekadę
    Jeszcze rok do końca dekady.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.