Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 77

Wątek: Event Świąteczny - pierwsze informacje - nieoficjalny

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przygody x 3 x4 na zasoby albo dos w ewent .jakby dodali bylo by super...

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy mając w zapasie jakis drop z teraz , po wejsciu nowych lvl i odebraniu dropa dostane exp czy gwiezdne? czy jest sens zostawiac teraz dropy nieodebrane na 75?

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Longer02 Zobacz posta
    czy mając w zapasie jakis drop z teraz , po wejsciu nowych lvl i odebraniu dropa dostane exp czy gwiezdne? czy jest sens zostawiac teraz dropy nieodebrane na 75?
    Przecież drop jest już we wiadomości wtedy, to masz gwiezdne.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Przecież drop jest już we wiadomości wtedy, to masz gwiezdne.
    dzięki . wydawalo mi sie ze tak było przy 50 -51 ze były zamieniane nieodebrane. pewnie coś pomyliłem.

  5. #45
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Longer02 Zobacz posta
    wydawalo mi sie ze tak było przy 50 -51 ze były zamieniane nieodebrane.
    Na 50lvl jak było odblokowanie to się pkt doświadczenia zebrały te co się wbijało, dlatego poszło tak dużo pkt i wtedy na samym początku nie było jeszcze gwiezdnych monet, one weszły później.

  6. #46
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla zainteresowanych : miejsce pod piekarnie :

    https://forum.tsotesting.com/threads...ll=1#post52300
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    dla zainteresowanych : miejsce pod piekarnie :

    https://forum.tsotesting.com/threads...ll=1#post52300
    bardziej optymalnego miejsca chyba nie ma
    wyspa w permanentnej przebudowie

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Nowi odkrywcy, a narzędzia do ich zarządzania jak nie było tak nie ma.
    I błąd (finansowy)
    Mam 61 różnych odkrywców (a mogę jeszcze dokupić 7) ale nie dokupię.
    W tej chwili wysyłanie wszystkich to mordęga, dojdzie kolejnych 3 których kupię bo de facto za darmo - ale handlarz dopóki nie będzie ułatwienia w wysyłaniu już na mnie nie zarobi. I myślę, że nie tylko na mnie.
    Ostatnio edytowane przez szpila ; 30.11.2019 o 18:07

  9. #49
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Większość z nas narzeka na zmiany, które przy okazji Eventu mają się pojawić. Z jednej strony ma się nieodparte wrażenie, że "tfórcy" chcą wycisnąć ostatni grosz z każdego gracza, z drugiej zaś wszystkich tych zmian wielu z nas się domagało:
    - zwiększenie poziomu gracza - ludzie powbijali maksymalny poziom i stracili chęci, chcieli odblokowania kolejnych leveli, a że nie wspomnieli przy okazji o nowym kontencie to o to mają nowy wyścig do nowego maksymalnego poziomu
    - wyższe poziomy budynków - to też pomysł poruszany już wielokrotnie, wiadomo było, że aby do tego doszło potrzebny będzie nowy surowiec więc tutaj też ukłon w stronę wielu osób, czy to opłacalne czy nie (choć słowo "opłacalne" może nie jest zbyt trafionym słowem) będziemy podnosić te budynki choćby po to by trochę się zmienił wystrój na wyspie, to pewien powiew nowości
    - odblokowanie możliwości zakupu Championów - kolejny temat, o którym sporo się mówiło, w końcu jest możliwość dokupienia po jednym unikalnym generale

    Mamy więc nowości jakie sami chcieliśmy a i tak to nam nie pasuje. BB też w pewien sposób reaguje na narzekanie, że tony surowców leżą w gwiazdce i funduje nam co jakiś czas zachwianie balansu produkcji wysp jak choćby wtedy gdy wprowadzili produkcję steków rybnych.

    BB słucha ale nie zawsze wyciąga pożądane wnioski. W najbliższym czasie spodziewam się więc kolejnych wysp do odblokowania (oby to były wyspy z obozami do pokonania) oraz wprowadzenia nowych jednostek wojskowych. A tak w ogóle to marzy mi się, by port dawał możliwość przenosin na drugą, całkiem nową wyspę, o wielkości nawet większej niż macierzysta i żeby tam dało się też budować i rozwijać osadę. Muszę napisać list w tej sprawie do BB_Mikołaja

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z czempionami ja się wstrzymuję.
    Czekam na event wielkanocny na drugiego Borysa, albo coś innego jak dadzą.
    Borys nie jest czempionem, ani nie ma go w sklepie więc może będzie drugi dostępny za surowce eventowe.
    Zobaczymy na wiosnę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.