Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Event Świąteczny - pierwsze informacje - nieoficjalny

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Chciałbym zaznaczyć, że są jeszcze 2 poziomy (wiki) do ulepszenia z innymi premiami, ale najważniejsze jest to, że czas odnowienia dla kolejnej aktywacji, to 7 dni, więc czekać tydzień, żeby użyć kolejnej premii x4, to już lepiej sobie torby wrzucić i nie myśleć.
    Jeśli już, to na Archipelagu 6 by się ta piekarnia sprawdziła, są kopalnie saletry, tytanu i w razie czego można aktywować produkcje broni w kuźni, o ile na epickie będzie działać i jeśli oczywiście obejmie to odległość, bo nie sprawdzałem.
    Byłem na testowym na chwilę i jeśli dobrze pamiętam to czas regeneracji tej piekarni to coś ponad 2 dni, bo 3 można kupić.

    A tak z innej beczki, to stawiając te małe domki na wodzie pisze przy nich że zajmują 1:1, a jak się je postawi to zajmują tyle co zwykłe, 2:2.

    No i myślę, że zanim będziemy mogli podnosić budynki na 7 poziom, to najpierw przydały by się ulepszone chaty leśników i drwali, no ale to moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 28.11.2019 o 10:21

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ten nowy odkrywca to jakaś kpina Szkoda, że nie przyspieszyli 10x odkrywania włości...

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Jest jeszcze odblokowany lvl do 80- 2,05 kkk xp
    Jak zsumowałeś 2,05kkk? częściuchy, które się pokazują to 130kk na 76 lvl, 190kk na 78 lvl i 270kk na 80 lvl. Uśredniając 77 i 79 to razem lekko poniżej 1kkk. To mnej niż stosowana dotąd zasada sumowania exp z 2 leveli niżej, więc może Twoje liczenie jest właściwe tylko nigdzie takiej liczby nie widzę.

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    Jak zsumowałeś 2,05kkk?
    obstawiam, ze chodzi o sumaryczny exp potrzebny na 80 lvl, uwzgledniajac >1 mililard na levelach 1 -> 75.

    Swoja droga, nie moge sie zalogowac, sprawdzaliscie, czy progi expa na levele ponizej sa niezmienione ? Oznaczaloby to, ze na 74 -> 75 potrzeba duzo wiecej expa niz na 75 -> 76, co jest dosc glupie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzięki za wstępną rozpiskę fajnie że ci się chciało całkiem sporo nowości BB na święta przygotowała

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Mi tam brakuje nowego limitu na kopalnie klejnotów, np. 20 bym proponował

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Piekarnia Bożonarodzeniowa

    koszt rozbudowy

    lvl 2 - 1500 prezentow
    lvl 3 - 2500 prezentow

    to tylko 4k prezentow, wiec 3x piekarnia = 12k pomijajac koszta ich zakupow,

    niby fajnie, ale nie do konca..

    jesli ktos zdecyduje sie tylko na 1x piekarnie, to czas jej regeneracji toooo 7dni.

    w przypadku 2x piekarni, czas regeneracji skroci sie do 3dni 12h

    a przy 3x piekarniach lepiej ale nie porywa, 2dni 8h..

    sami ocencie.. czy warto, wedlug mnie nie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Oznaczaloby to, ze na 74 -> 75 potrzeba duzo wiecej expa niz na 75 -> 76, co jest dosc glupie.
    Też to zauważyłem BB jak zwykle nie sprawdziło tylko wdrożyło hehe.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Byłem na testowym na chwilę i jeśli dobrze pamiętam to czas regeneracji tej piekarni to coś ponad 2 dni, bo 3 można kupić.
    Jak postawisz w sumie 4 piekarnie to masz 2 dni regeneracji (1 z misji, 3 ze sklepu), ale chcąc kupić wartościowe rzeczy u kupca, podnieść poziom piekarni na 3lvl to nawet na 1 będzie ciężko ci uzbierać. Sama olejarnia kosztuje 4.5k prezentów a ona będzie potrzebna i musisz ją kupić, do tego dochodzi gienek, odkrywca i parę innych rzeczy. Szkoda prezentów na dodatkowe piekarnie moim zdaniem, skoro torbami można premiować tak samo i nie kombinować.

  10. #20
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Jak postawisz w sumie 4 piekarnie to masz 2 dni regeneracji (1 z misji, 3 ze sklepu), ale chcąc kupić wartościowe rzeczy u kupca, podnieść poziom piekarni na 3lvl to nawet na 1 będzie ciężko ci uzbierać. Sama olejarnia kosztuje 4.5k prezentów a ona będzie potrzebna i musisz ją kupić, do tego dochodzi gienek, odkrywca i parę innych rzeczy. Szkoda prezentów na dodatkowe piekarnie moim zdaniem, skoro torbami można premiować tak samo i nie kombinować.
    W zupełności się zgadzam, ten " promień " działania 32 x 32 to kpina z tego powodu co pisał wyżej Sparkz. Gdyby to miało charakter strefowy to można byłoby pomyśleć.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.