Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Błąd odkrywców

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie też już jakaś paranoja z tymi odkrywcami, co chwilę sami wracają. Niestety nic się nie poprawia.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MicWooW Zobacz posta
    U mnie też już jakaś paranoja z tymi odkrywcami, co chwilę sami wracają. Niestety nic się nie poprawia.

    bo nie bylo konserwy, a BB nie pracuje nocami, mialo samo z samosci naprawic?...

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie nie pomaga wylogowanie się, czyszczenie ciasteczek i czekanie nawet kilka godzin. Odkrywcy "wariują". Dodam, że loguję się na różnych komputerach i na każdym z nich jest to samo.

    Co na to BB??

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ej osadnicy co tak mało piszecie, na niemieckim forum już 41 stron jest we wątku na odkrywców, nie dajmy się im, pobijmy ten rekord

    U mnie jest to samo ciągłe powroty, a wpadłem jak śliwka w kompot, bo tawerniacy wracają z przedłużonych ....... co oznacza że długi czas będą tak marudzić.

    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 22.11.2019 o 12:26

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam, nie działa. Słyszałem, że to nie bug tylko ficzer

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    odkrywcy odkrywcami, u mnie nawet geolodzy wariuja ...

  7. #27
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Problem zapętlonych specjalistów powinien zniknąć samoistnie, kiedy po pierwszym wysłaniu specjalistów minie "normalny" czas poszukiwania.
    Wraz z kolejnym wysłaniem specjalistów bonus 20 procent do szybkości wykonywania zadań przez specjalistów powinien działać poprawnie i specjaliści nie powinni już wracać niezliczoną ilość razy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    No mamy zajęcie.Zamiast pograć to siedzimy po parę godzin i wysyłamy bez końca odkrywców.Błąd nie znika bo odkrywcy których wysłałam na krótkie poszukiwania i którym dawno już minął czas powrotu dalej wariuja. Zastanawiam się tylko po co było do gry wprowadzać kolejne błędy skoro wiadomo było że tak będzie.Błędy na premii dla znajomego również nie zostały naprawione.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Powinien zniknąć Ale nie znika i dalej wariują odkrywcy !!!

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    jak dobrze rozumiem skończy się event problemy znikną dla mnie spoko rozwiązanie godne czarnych rycerzy

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.