Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Portowe - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Nie rozumie tego, nie lepiej wyłączyć na jakiś czas serwery i wgrać prawidłowo.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez bas27 Zobacz posta
    Nie rozumie tego, nie lepiej wyłączyć na jakiś czas serwery i wgrać prawidłowo.




    ....A niby masz konto od 2012

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Z odkrywcami to bug skopiowany dokładnie z 'Prestiżowej premii dla znajomego'
    momentami sie zastanawiam czy oni czasem nie startuja w jakims konkursie na robienie z siebie pajaca, bo trzymaja w tej konkurencji podejrzanie rowny poziom, a czasem nawet poprawiaja wlasne wyniki.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Money, money, money

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Z odkrywcami to bug skopiowany dokładnie z 'Prestiżowej premii dla znajomego', tam też jest skrócenie 20% i tez odkrywcy niby wracają, ale jednak nie. Jak pisali poprzednicy logoff na 15min powinien pomóc.
    W przypadku premii od znajomego pomaga, tu od razu sprawdziłam i nie pomogło...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wylogowanie nawet na dłużej niż 15 minut nie pomaga grubasom. To ich śmiechorżenie jest masakryczne. Przerabianie ludków na monety (czy cokolwiek innego) co najmniej niesmaczne. Ten "event" to całkowita porażka i kolejny popis nieudolności.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB, wygraliscie i rozlozyliscie mnie na lopatki iloscia bugow w tym evencie. Po prostu nie da sie grac, relogi, zmiany przegladarek, kompow, ciastek, herbat i piasku w kuwecie nie pomagaja.

    Przykre.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Programiści BB działają na zasadzi " nie wiem, nie wiem, nie rozumiem nic" a w ramach rekompensaty za ich dostaniemy roczny zapas stalowych wiórków do szorowania parkietu.
    Rekompensata BB te jest poniżej jakiejkolwiek przyzwoitości tak na marginesie

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez doob Zobacz posta
    Zapewne mój post szybko zostanie zedytowany, ale moje osobiste odczucie jest takie. BB i programiście jacy są tacy są każdy wie, ale odkąd cudowna, przefajna i najlepsza Penelopka Sropka została administratorem gry to jest coraz gorzej. Taku jaki był każdy wie można było pogadać z nim, pośmiać się na serwerze i jak trzeba było to potrafił coś załatwić. A ten tchórz to nawet nie jest w stanie pojawić się na serwerze i graczy przeprosić jak się coś spier....
    Nikt nie zostal administratorem, community manager w tej grze sluzy do tlumaczenia tekstu komunikatow z niemieckiego na inne.

    Zreszta znamienne dla tej gry jest to, ze nawet z tym maja problemy
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nikt nie zostal administratorem, community manager w tej grze sluzy do tlumaczenia tekstu komunikatow z niemieckiego na inne.

    Zreszta znamienne dla tej gry jest to, ze nawet z tym maja problemy
    Wróć miałem napisać community manager. I tu się z Tobą zgodzę nawet z tłumaczeniem są problemy.
    Może u was się na Nowej Ziemi pojawia bo u nas na Kolonii zobaczyć ją to jak zobaczyć ducha ;D

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.