Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Zmian w grze - 20.11.2019 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na ok tygodnia lub trochę więcej przed eventem bez jakichkolwiek informacji uniemożliwiono graczom logowanie się do gry przez "Nasza Klasa". Gram od nowa bo do tej pory nie ma jakiegokolwiek odzewu czy to świadome wyłączenie NK z logowania czy jakieś bezczelne uchybienie, ale jak idzie o fanty BB to od razu jest działanie.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    kiedy wreszcie będzie można lajkować komentarze na forum ????? od razu mielibyście info zwrotne które opinie popiera społeczność graczy, a które są jednoosobowymi wydumanymi fantazjami.

    jeszcze "zmiany w grze - dyskusja". czy to jest jakaś ironia? przecież te zmiany to nie są propozycje. one zostały obwieszczone, i tyle. koniec tematu. bardziej trafny tytuł to raczej "wydaliśmy wyrok, teraz o tym z wami podyskutujemy", co oddaje sedno sprawy.

    bardzo trafnym przykładem jest tu status niby kopalni 'upiorna kopalnia miedzi'. koszt pioruński (nie liczę tego w darze na podpuchę z kalendarza), efekt ........ niby można tym zastąpić ileś tam odlewni miedzi. tylko po co? gra nie warta świeczki, a w doładowywanie złoża miedzi nikt się nie bawi.

    lepiej coś zróbcie z konwersją tej gry do HTML5, bo flash długo nie pociągnie.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 19.11.2019 o 22:02 Powód: upiorna kopalnia.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sądzę że upiorna kopalnia brązu, powinna być dostępna nawet u kupca, za klejnoty choć to żeby była pamiątką po evencie 2019 jest dobrym pomysłem, ja sam jestem z niej zadowolony bo produkuje mi brąz z kopalni miedzi której mam dość sporo jak na mój lelvel ....

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    nie zdziwił bym się przy nastepnym ewencie BB uniemożliwi logowanie przez FB

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mnie nie zdziwi nawet to, kiedy odetną logowanie od strony głównej gry. nie zdziwiłoby mnie także, gdyby w pewnym momencie wszelkie 'niewyczerpalne kopalnie X' zawaliły się po wyczerpaniu złoża, i nie powróciły do gwiazdy.

    komentarz moda "w zamierzeniu twórców gry nie było ....." blablabla. stare rzymskie prawo które jest podstawą współczesnego stanowionego prawa stwierdza, że nie liczy się co ktoś miał na myśli, liczy się to co zrobił. opisy były tu jednoznaczne, czyli można by rzec że niektórzy gracze zostali wprowadzeni w błąd.
    ach tak, przecież ta gra nie tworzy prawa dobre sobie. przecież to gra z rodzaju Free2Pay, jest grupa która płaci. Więc jeśli ta grupa została wprowadzona w błąd co spowodowało dysponowanie własnymi pieniędzmi (tymi portfelowymi) w niezamierzony sposób, to tak się składa, że podlega to restrykcji prawnej.

    nie chcę tu nikogo straszyć, raczej wątpię by komukolwiek chciało się kogokolwiek pozywać. jednak przy tak chwiejnej postawie zarządzających grą, po prostu odechciewa się za tę grę płacić. złymi decyzjami po prostu zniechęcacie graczy. oni sobie pójdą gdzie indziej, a wy nie zarobicie.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    z tym ze jak zawsze bb pisze jedno robi drugie nic w tym dziwnego ... nigdy sie nie naucza

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    I tradycja podtrzymana, konserwa przedłużona. Pare nic nie znaczących poprawek ich po raz kolejny przerosło ... brawo

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Connection failed, please try again (x50)
    I nie, nie jestem uzależniony od tej gry

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    teraz zeruja liczniki w okretach widmo
    wpis zostal dodany za 10 minut 12 raczej w 10 minut tego by niezdazyli
    ciekawi mnie co bedzie za to ze caly tydzien sie czekalo na ten okret
    Ostatnio edytowane przez arko19752012 ; 20.11.2019 o 13:22

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie godzina 12.22 a u was?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.