Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Potworna kopalnia brązu > Kupiec

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Potworna kopalnia brązu > Kupiec

    Co myślicie o tym by dodać potworną kopalnię brązu do nabycia u Kupca, wielu graczom zalega niektórych surowców a brakuje innych, dla mnie
    ta kopalnia brązu osadzana na kopalniach miedzi jest idealna wrzucam Stek i poradnik wydobycia rudy i dostaję 48 brązu w czasie przykładowo 3 min

    Brązu z pieców trochę brakuje, zaś miedzi z kopalni jest full dlatego ta kopalnia dla mnie jest super rozwiązaniem i mogę nawet za nią zapłacić klejnotami.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez yachoo79 Zobacz posta
    Brązu z pieców trochę brakuje, zaś miedzi z kopalni jest full dlatego ta kopalnia dla mnie jest super rozwiązaniem
    z matematyki orlem nigdy nie bylem, ale na moje niewprawne oko rozwiazaniem Twojego problemu jest dostawienie wiekszej ilosci piecow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    ... albo dokupienie drugiej kopalni na handlu...

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez yachoo79 Zobacz posta
    Co myślicie o tym by dodać potworną kopalnię brązu do nabycia u Kupca, wielu graczom zalega niektórych surowców a brakuje innych, dla mnie
    ta kopalnia brązu osadzana na kopalniach miedzi jest idealna wrzucam Stek i poradnik wydobycia rudy i dostaję 48 brązu w czasie przykładowo 3 min

    Brązu z pieców trochę brakuje, zaś miedzi z kopalni jest full dlatego ta kopalnia dla mnie jest super rozwiązaniem i mogę nawet za nią zapłacić klejnotami.
    W cenie tej kopalni, pewnie jesteś w stanie kupić tyle brązu już gotowego, że ci starczy do kolejnego eventu, bez myślenia o premiowaniu itp.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    myślę, że dodadzą kopalnie za klejki, ale... czy to się opłaci? Mając kilka kopalni kilka razy szybciej skończą się dosypki, a klejnoty są bezcenne, lepiej zainwestować w niewyczerpalną kopalnię miedzi i kilka pieców więcej

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    W związku z brakiem ankiety temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.