Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Co jest bardziej opłacalne ?

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Co jest bardziej opłacalne ?

    Co lepiej kupić: druga latarnię czy nowego generał ?
    Przygód robię niewiele więc nie wiem, czy warto inwestować w tego gienka.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hm.. trudne pytanie, bo jak wspomniałeś przygód nie robisz, ale np Młody Gemini kosi i to równo - przykład 2x Młody Gemini robi łupieżców grobowców na 0 strat, a wierz mi lub nie nadaję się nie tylko na nich, bo wiele fal gdzie wysyła się 5-6 fal MSW można zastąpić 1 atakiem Młodego Gemini.

    Co do latarni, to każda daje dodatkowy slot w kufrze z nagrodami, więc posiadanie już jednej aktywuje zadanie w księdze zadań, a będąc szczerym to te nagrody nie powalają.

    Decyzja należy do Ciebie
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wg mnie latarnie
    "Everybody lies"

  4. #4
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Sprawdziłem "młodego" na Cenne Dane Wywiadowcze i Uśpiona Rafa - i zaczyna mi się podobać.
    Nazwałbym go raczej Ninja a nie generał
    Chyba zdecyduje się na wersje: jedna latarnia i jeden Młody, dyń mam ok 12 tys

    Pozdrawiam i dziękuję za rady

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zadania w tej grze sa, ujmujac to delikatnie, smieszne, wiec jedyny racjonalny wybor to general.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też skłaniam sie w stronę generała, niby ma małą pojemność, ale jak sie go dopcha piechotą (która zyska flankowanie) to na pewno pomoże w eliminacji upierdliwych obozów

    Kolejna latarnia to tylko 1 prezent więcej, który jakimś kazak itemem nie jest, wg rozpiski

  7. #7
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Tej Mody generał jest niesamowity.
    Można (przy odpowiednim wyszkoleniu generała) wrócić z przygody Cenne Dane Wywiadowcze z większą ilością wojska niż się wyruszyło na przygodę, dokładnie ma się dwóch rekrutów więcej.
    Z 17 z jakimi się wyrusza, wraca się z dwoma ale za to przybywa 17 w gwieździe.
    Saldo +2

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Tej Mody generał jest niesamowity.
    Można (przy odpowiednim wyszkoleniu generała) wrócić z przygody Cenne Dane Wywiadowcze z większą ilością wojska niż się wyruszyło na przygodę, dokładnie ma się dwóch rekrutów więcej.
    Z 17 z jakimi się wyrusza, wraca się z dwoma ale za to przybywa 17 w gwieździe.
    Saldo +2
    absolutnie sie zgadzam, caly 2011 rok czekalem na generala ktory pozwoli mi zrobic przygode za 3k expa bez strat w cennych jednostkach typu rekrut.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.