Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem na serwerze.

  1. #1
    Cesarstwo_Cezara

    Problem na serwerze.

    Czy mógłbym poprosić kogoś z pracowników lub asystentów na ogólnym czacie? Sprawa zbyt poważna.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Co się stało? Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy - zgłoś się do Supportu lub też, jeżeli miało miejsce nieodpowiednie zachowanie, proszę, zrób zrzut ekranu i podeślij do supportu lub bezpośrednio do mnie poprzez wiadomość prywatną.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Cesarstwo_Cezara
    Witaj Sz. P Penelopo zespołu Ubisoft BB !
    No z tego jakie wnioski wyciągnąłem z wczoraj to sprawa jest poważna. Jeśli chodzi o support to nie wiem czy mi pomoże w tej sytuacji choć tak naprawdę może mnie całkowicie olać. Chciałbym poprosić Was o to żebyście na spokojnie przejrzali czat i jak możecie te sprawę załagodzić czy można ją załagodzić o to jest pytanie?( Czy jest możliwość zaangażowania ludzi? - Wasza decyzja więc zaakceptujemy jakie kroki podejmiecie tylko proszę o nie odrzucenie tego.)
    Życzę wspaniałego wieczoru i najwspanialszego dnia dziś i jutro oraz na kolejne dni z gorącymi pozdrowieniami dla Ciebie i pracowników!
    Z Poważnieniem!
    Cesarstwo Cezara.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cesarstwo_Cezara Zobacz posta
    Witaj Sz. P Penelopo zespołu Ubisoft BB !
    No z tego jakie wnioski wyciągnąłem z wczoraj to sprawa jest poważna. Jeśli chodzi o support to nie wiem czy mi pomoże w tej sytuacji choć tak naprawdę może mnie całkowicie olać. Chciałbym poprosić Was o to żebyście na spokojnie przejrzali czat i jak możecie te sprawę załagodzić czy można ją załagodzić o to jest pytanie?( Czy jest możliwość zaangażowania ludzi? - Wasza decyzja więc zaakceptujemy jakie kroki podejmiecie tylko proszę o nie odrzucenie tego.)
    Życzę wspaniałego wieczoru i najwspanialszego dnia dziś i jutro oraz na kolejne dni z gorącymi pozdrowieniami dla Ciebie i pracowników!
    Z Poważnieniem!
    Cesarstwo Cezara.
    Witam serdecznie!

    Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną na forum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.