Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Latarniany błąd.

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Latarniany błąd.

    Witam. Mimo posiadania 3 latarni na wyspie otrzymałem tylko dwie nagrody w pudle. Chcę się wywiedzieć czy ktoś miał podobny błąd czy to tylko u mnie.


  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kupowales je jednoczesnie, czy w roznych dniach? czy dla pierwszej latarni, jesli nie kupowales jednoczesnie, nie dostales pierwszej nagrody wczesniej, i moze jej nie minal tydzien jeszcze na kolejna?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Skąd brałeś prezent? U mnie mineło 7 dni... I nie ma prezentu, nie ma statku, zadanie zrobiłem.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Skrzynia powinna być w Gwiazdce

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Mam podobny problem,
    Przez ostatnie 2 tygodnie w losowaniach otrzymywałem 1 skrzynię i 2 nagrody - mam dwie latarnie. I było ok.
    Dziś po losowaniu otrzymałem 1 skrzynię i 1 nagrodę - nadal mam 2 latarnie i to już mi się nie podoba.
    Nie wiem, czy jest to błąd bo tej ostatniej katastrofalnej aktualizacji, ale jak narazie BB wisicie mi jedną nagrodę z okrętu widmo.
    Proszę o odpowiedź Penelopę albo kogoś kto "czuwa" nad Settlersami na naszym serwerze, czy gdzie tam.
    Dodam, że dziś dostałem 20 klejnotów - w 1 nagrodzie mimo, że mam 2 latarnie.
    Latarnie stawiane jedna po drugiej w odstępie 10-20 sekund.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Mam podobny problem,
    Przez ostatnie 2 tygodnie w losowaniach otrzymywałem 1 skrzynię i 2 nagrody - mam dwie latarnie. I było ok.
    Dziś po losowaniu otrzymałem 1 skrzynię i 1 nagrodę - nadal mam 2 latarnie i to już mi się nie podoba.
    Nie wiem, czy jest to błąd bo tej ostatniej katastrofalnej aktualizacji, ale jak narazie BB wisicie mi jedną nagrodę z okrętu widmo.
    Proszę o odpowiedź Penelopę albo kogoś kto "czuwa" nad Settlersami na naszym serwerze, czy gdzie tam.
    Dodam, że dziś dostałem 20 klejnotów - w 1 nagrodzie mimo, że mam 2 latarnie.
    Latarnie stawiane jedna po drugiej w odstępie 10-20 sekund.
    Ty przynajmniej coś dostajesz. Ja tydzień temu zrobiłem zadanie, ruszyło odliczanie do następnego, dobiegło do końca a po statku widmo ani śladu. Ani zadania, ani odliczania, ani statku, ani nagrody. Niepojęte to jest ile ostatnimi czasy zaczęło mnożyć się tych błędów. A bb nic sobie z tego nie robi. "Problem jest im znany i nad nim pracują" - formułka z odpowiedzią na wszystko.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Latarnia widmo działa jak Prezentowa choinka. Oznacza to, iż przyznaje jedno pudełko z prezentami, z którego gracz otrzymuje liczbę prezentów zależną od liczby posiadanych choinek. Nie są przekazywane odrębne skrzynie za każdą dodatkową Latarnię widmo, lecz jedynie dodatkowe upominki.

    Niestety, czasem pojawiają się problemy z poprawnym wyświetlaniem, jednak zawsze gracze otrzymują poprawną ilość nagród. W sytuacji, gdy liczba prezentów się nie zgadza, najlepiej napisać do Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gracz ma wyświetloną poprawną ilość prezentów wg mnie 1 latarnia królicza łapka i dwie pozostałe dały po 10 sztuk kleju suma 20 więc 1 łapka plus 2 x 10 kleju wychodzi ile ? 3 prezenty za 3 latarnie zachłanność brzydka cecha

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ColinRaphaël Zobacz posta
    gracz ma wyświetloną poprawną ilość prezentów wg mnie 1 latarnia królicza łapka i dwie pozostałe dały po 10 sztuk kleju suma 20 więc 1 łapka plus 2 x 10 kleju wychodzi ile ? 3 prezenty za 3 latarnie zachłanność brzydka cecha
    Tez tak raz mialam, dwie nagrody przy trzech latarniach, i zalozylam, ze dwie nagrody sie automatycznie zsumowaly.
    Problem polega na tym, ze wg wiki jedyna nagroda z klejnotami, to 20 klejnotow, a nie 10...

    Wiec wyjasnienie by sie jednak przydalo.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Tez tak raz mialam, dwie nagrody przy trzech latarniach, i zalozylam, ze dwie nagrody sie automatycznie zsumowaly.
    Problem polega na tym, ze wg wiki jedyna nagroda z klejnotami, to 20 klejnotow, a nie 10...
    Według BB też jest 20 klejek w skrzyni, wszystko jest w pamiętniku dewelopera

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.