Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: krotos666 - Łupieżcy Grobowców z dwoma Młodszymi Gemini

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród

    krotos666 - Łupieżcy Grobowców z dwoma Młodszymi Gemini

    Spoiler


    Zmodyfikowany pomysł Mannerheim'a na przygodę.
    Opis w poradniku, radzę zapamiętać ataki lub zapisać poradnik np. na pulpit.
    Nie róbcie jej sami

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    7 ataków młodym g.. Na razie za klejki ich nie dają wiec można mieć 2. Wiec by oszczędzić 100 rekrutów trzeba 3 razy użyć pakiet medyczny. Jak wiadomo są one dużo tańsze niż te 100 cennych rekrutów ;D. Chyba ze ktoś ma fajnych kolegów, którzy, by mógł oszczędzić ww. cennych rekrutów, poczekają 3 godziny az ukończy ŁG ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    7 ataków młodym g.. Na razie za klejki ich nie dają wiec można mieć 2. Wiec by oszczędzić 100 rekrutów trzeba 3 razy użyć pakiet medyczny. Jak wiadomo są one dużo tańsze niż te 100 cennych rekrutów ;D. Chyba ze ktoś ma fajnych kolegów, którzy, by mógł oszczędzić ww. cennych rekrutów, poczekają 3 godziny az ukończy ŁG ;D
    Krotos może dopisz ze poradnik tylko dla ogarnietych


    A tak serio to zastanawiam się tylko po co dałeś Młodemu potężną szarże w umiejętnościach? Dla tego poradnika to bez znaczenia, ale w innych przygodach będzie i tak bezużyteczna ? Lepiej dać np. najazd, bo młody też potrafi co niektórych bosów pokonać.
    Ostatnio edytowane przez мιχєя ; 30.10.2019 o 11:54

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Fajny poradnik tylko trochę męczący, żeby oszczędzić 300 rekrutów wysyłać kilka razy tego samego genka w przygodzie którą się robi na 3 minuty.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 30.10.2019 o 15:12

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    7 ataków młodym g.. Na razie za klejki ich nie dają wiec można mieć 2. Wiec by oszczędzić 100 rekrutów trzeba 3 razy użyć pakiet medyczny. Jak wiadomo są one dużo tańsze niż te 100 cennych rekrutów ;D. Chyba ze ktoś ma fajnych kolegów, którzy, by mógł oszczędzić ww. cennych rekrutów, poczekają 3 godziny az ukończy ŁG ;D
    Młody Gemini ma natychmiastowe uzdrowienie, a więc:
    - obóz pierwszy - wysyłasz młodego 1 na przywódce i drugiego na przywódce
    Pierwszy ginie, ale przez w/w umiejętność jest natychmiast uzdrowiony, drugi dobija obóz 1 i ginie na obozie 2 (i się natychmiast uzdrawia)
    - obóz 2, 3, 4 - powtarzasz czynność tylko, że pierwszy dobija oboz 2 i ginie na obozie 3
    zaś drugi dobija obóz 3 i ginie na przywódcy - obóz nr 4
    W poradniku są zaznaczone umiejętności, zwróć proszę na to uwagę.

    Cytat Zamieszczone przez мιχєя Zobacz posta
    Krotos może dopisz ze poradnik tylko dla ogarnietych


    A tak serio to zastanawiam się tylko po co dałeś Młodemu potężną szarże w umiejętnościach? Dla tego poradnika to bez znaczenia, ale w innych przygodach będzie i tak bezużyteczna ? Lepiej dać np. najazd, bo młody też potrafi co niektórych bosów pokonać.
    Mam na razie jednego, a drugiego jutro prawdopodobnie.
    Myślę, że jak pierwszy będzie miał szarżę to może być przydatne do pierwszej fali w niektórych atakach,
    trochę za wcześnie, żeby o tym pisać, ale nie widzę problemu żeby dać drugiemu najazd.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Fajny poradnik tylko trochę męczący, żeby oszczędzić 300 rekrutów wysyłać kilka razy tego samego genka w przygodzie którą się robi na 3 minuty.

    ja uwazam, ze to ciekawa alternatywa dla drugiego skladu na LG; gdzie drugi sklad oznacza ze masz dwie rownolegle ekipy, ktore puszczasz na zmiane bez czekania na powrot do bazy ekipy z poprzednio wykonanej przygody.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    ja uwazam, ze to ciekawa alternatywa dla drugiego skladu na LG; gdzie drugi sklad oznacza ze masz dwie rownolegle ekipy, ktore puszczasz na zmiane bez czekania na powrot do bazy ekipy z poprzednio wykonanej przygody.
    Jak kiedyś trafisz na 3 osoby co robią wg tego poradnik groby to uświadomisz sobie, że to jednak strata czasu. Przecież w grobach można wykorzystać każdego genka nawet nie wyszkolonego. Ja jestem tak leniwy, że nawet bloków już nie robię korzystam z premium 1 dniowego i mam wojska nie do przerobienia. Arktyczna eksplozja jest idealna 7 generałów wysyłasz po 1 ataku wracają na wyspę dokładasz rekrutów i po co się męczyć z grobami i atakami zmiękczającymi aby oszczędzić darmowych rekrutów. Taka zabawa to nie dla mnie ale jak ktoś chce proszę bardzo nic mi do tego.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dla tych co nie wiedzą, to to są badania. Czytamy je jak drzewko u generała.


  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Do tego poradnika powinien być dopisek: dla sknerusów

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    nic mi do tego.



Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.